7 ترفند ياهو مسنجر در قالب e-Book

iranianpep

Member
اين مجموعه شامل موارد زير مي باشد:
طريقهء حذف آدرس Email از ياهو
نحوهء ساخت پروفايل (ID مجازي) در ياهو مسنجر
رهايي از صداي رينگ! ياهو مسنجر
جلوگيري از تشخيص Invisible بودن آي دي شما
باز كردن چند ياهو مسنجر به طور همزمان
ADD كردن بدون اجازه
طريقهء حذف !Inside Yahoo

دانلود:
http://www.iranianpep.persiangig.com/other/Tarfandhaye%20yahoo%20ver%201.0.exe

iranianpep

Member
اي بابا! مگه آنتي ويروس، فايروال، آنتي Spyware نداري؟؟؟ بعدشم اون كسي كه بخواد فايل سرور به مردم بده، با پسوند exe كه نمي ده! به يه فايل ديگه مي چسبونه! فكر كنم شما خودت بهتر ميدوني بعدشم اجباري در دانلودش نيست ...

taher007

Member
خوب لطف کن pdf ش رو بذار که ما هم تو لینوکس بتونیم بخونیمش...

YTERROR

Active Member
ببخشید ولی 99% همین کار و می کنند آنتی ویروس که همه چی رو نمی شناسه

iranianpep

Member
ااااااااااااا .... خداوكيلي اگه ميدونستم پستم اينقدر حاشيه داره، ويروس مي ساختم ميذاشتم واسه دانلود!!! اولا بايد بگم هيچ كي مجبور نيست اينو دانلود كنه ... بعدشم اينو من ساختم ... اگه مشكلي باشه متوجهء من ... تازه اسم و فاميلم اونجاست! آدرس سايتم هم هست!!! و در مورد اون دوستمون كه گفته بودن ليريك در قالب exe نديدن بايد بگم اون lyric english هست نه اينكه فارسي باشه و خودم زحمت تايپشو كشيده باشم! گلاب به روتون print كردن و كليك راست رو هم غير فعال كردم ... اينم گفتم كه شاكي نشين!!!

salmanclever

Well-Known Member
YTERROR باهات موافقم
irananpep جان حق بده
مخصوصا که شما هم تازه وارد هستی خب آدم شک می کنه
لطفا pdf بده با ....
سلمان...

YTERROR

Active Member
آقا حالا باهم دعا نداریم شما تویی اولین پستت یک فایل گزاشتی تویی همچین محلی ولی ممنون

سلمان کی بریم سربازی منم با خودت ببر

iranianpep

Member
باشه آقا ... Pdf رو هم ميديم ... ولي اينجا هميشه به تازه واردا انگ (عنگ!) هكر بودن ميزنن؟ هكر كه بيكار نيست بياد اينجا! البته بستگي داره چه تعريفي از هكر كنين! به هر حال باشه Pdf اش رو هم ميزارم ...

YTERROR

Active Member
آقا هکر با آدم الاف فرق داره کسی که از طریق یک فایل سرور بخواد هک بکنه هکر نیست آدم الافه

YTERROR

Active Member
ولی آدم الاف برای همچین کاریه می تونه وقت بزاره بره تویی انجمنها و یک پسات بده و .... البته من مال شما رو دانلود کردم سرور نبود ممنون اگه وقت داشتی اون نرم افزار که باهاش این و ساختی بزار برای دانلود ممنن

iranianpep

Member
اي آقا ما كه از همون اول گفتيم اين سرور نيست! تعريف نباشه ولي محض اطمينان بگم من با دو، سه تا سايت همكاري مي كنم، نميام وجهء خودم خراب كنم كه! اسم برنامه Natata eBook Compiler free version 2.1 هست و آموزشش با لينكش در اين سايت هست كه خودم نوشتم: http://www.shabakeh-mag.com/Articles/Show.aspx?n=1001390

taher007

Member
ببخش که پلیس بازی در آوردیم... به هر حال باید حق بدی...
ممنون از فایلت، بازم از این چیزا بفرست...

YTERROR

Active Member
چکار کنیم این قدر من به خاطر سایتم و جاهای که مدیریم و .... از این چیزا دیدم که دیگه حوصله ندارم این تیپ آدما بخوان از این کارا بکنن ممنون واسه لینک آموزشهای سایت انگلیسی زیاده و همین طور فارسی و کاربر وقت زیاد نمی کنه ببینه می خوام تویی چند تا فایل بزارم برای دانلود

amirqaen

Member
اقا دستت درد نكه من كه اين فايل exe را دانلد كردم و مشكلي برام پيش نيود البته اميد وارم كه از اين به بعد هم پيش نياد.

در مورد اين ترفند هم بگين

سلام
حالا كه در مورد ترفندهاي ياهو مسنجر گفتين ميشه در مورد اين هم كه چه جوري ميشه آيدي خود رو از ليست طرف مقابل پاك كردم هم بگين
من قبلا از يه برنامه استفاده ميكردم كه اسمش ( البته به گمانم ) Dab3 بود ولي بديش اين بود كه وقتي آنتي ويروس
فعال بود اين و پاك ميكرد و من باز بايد اينو از اول مي ريختم
حالا يه چيزي ميخوام كه اين مشكل رو نداشته باشه يا تا اين حد نباشه
واقعا ممنون ميشم كه كمكم كنين آخه حياتيه
مرسي:oops:
خوش باشين*-:
فعلا

جدیدترین ارسال ها

بالا