Fa 3 تا سوال خیلی مهم

Majid741

Member
سلام به همه
1-می خواستم ببینم چجوری می شه توی بیلدر بدون استفاده از پلاگین از راست کلیک کار کشید
مثلا وقتی کاربر روی فرم راست کلیک کرد اتفاقی که ما تعیین می کنیم اتفاق بیفته ؟
:rose:

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
1-می خواستم ببینم چجوری می شه توی بیلدر بدون استفاده از پلاگین از راست کلیک کار کشید
مثلا وقتی کاربر روی فرم راست کلیک کرد اتفاقی که ما تعیین می کنیم اتفاق بیفته ؟
براتون یک نمونه پیوست کردم.
2-چجوری میشه آیکون نرم افزار بیاد توی System Tray و با راست کلیک روی اون منوی ساخته شده توسط ما باز بشه.
بهترین انتخاب استفاده از پلاگین SmallPlugin هست که یک نمونه هم در این باره براتون پیوست کردم.
3-چجوری می شه عنوان پنجره رو دسکاری کرد؟؟
به کمک پلاگین Miscy
کد:
Set$='New Title'
PluginSet("MiscY","Set$")
PluginRun("MiscY","SetMMBTitle")
ضمنا از این به بعد سوالهاتون رو جداگانه مطرح کنید و همه سوالهایی رو که پرسیدین قبلا توسط دیگر دوستان پرسیده و جواب داده شده بود پس قبل از ایجاد تاپیک هم جستجو کنید.

پیوست ها

• CheckRightClick.rar
    439 بایت · بازدیدها: 18
  • tray_icon.rar
    40.9 کیلوبایت · بازدیدها: 28

Majid741

Member
درخواست پلاگین

جناب loo30fer ازت خیییییلی ممنونم ، نمونه ای که برای راست کلیک گذاشتید به کارم اومد
اونم همینطور
ولی اون پلاگین Miscy رو مثل این که فراموش کردید پیوست کنید... -- اگه پیوست کنید ممنون می شم
شرمنده ...

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
ولی اون پلاگین miscy رو مثل این که فراموش کردید پیوست کنید... -- اگه پیوست کنید ممنون می شم
شرمنده ...
نخیر فراموش نکردم که پیوست کنم بلکه کدش رو قرار دادم تا شما پلاگینش رو همراه با مثال تو انجمن جستجو و دانلود کنید تا با مثال دیگرش هم آشنا بشید. با اینحال نمونش رو براتون پیوست کردم.

پیوست ها

• ChangeTitle.rar
    231.6 کیلوبایت · بازدیدها: 33

جدیدترین ارسال ها

بالا