2 تا سوال داشتم فوری هم هست.

Peace Dove

Well-Known Member
سلام خوبید؟
خواهش میکنم هر چه سریع تر به این 2 سوال جواب بدهید.
یکی از من خواست که ینر در ابعاد 120 در 45 براش بزنم.
اما براش های من تو این بنر متری خیلی کوچیک هستن. ولی من دیدم که تو بنر ها از براش استفاده میکنن
راستی رزولیشنش چند باید باشه؟

یک سوال دسگه هم داشتم اونم اینکه جدیدا وقتی تو فتوشاپ روی ابزار متن میرم فتوشاپ هنگ میکنه و مجبور میشم خارج شم چیکار کنم؟ cs4 هم ریختم همینطور شد
لطفا سریعتر جواب بدید ممنون

erfan11

New Member
سلام
جواب سوال اول اینه که طرح های براش را به شیپ تبدیل کنی
جواب سوال دوم اینکه یا از برنامه میر عماد استفاده میکنی که بعضی وقتها باعث میشه فتو شاپ هنگ کنه و یا اینکه زیادی رو سیستم فونت نصب کردی

سلام
براي سايز بنر قبلا بحث هاي زيادي شده از جمله
1- سايز بنر و در فتوشاپ به اندازه واقعي طراحي كني و با رزولوشن 72 و اگه بنرت خيلي بزرگه (مثلا 3*7 متر) تا 50 هم مي توني بياي پايين.
2- سايز رو توي فتوشاپ يك دهم سايز واقعي بگيري و با رزولوشن 450
من خودم از هر دو روش استفاده مي كنم . براي بنر هاي كوچك از روش اول و براي بنر هاي بزرگ از روش دوم.
براي براشي هم كه گفتي هم مي توني به شيپ تغييرش بدي و هم اينكه اگر بنر تون قراره از دور ديده بشه از همون براش خودتون استفاده كنيد (من همين كار رو ميكنم و در سايز بزرگ افت كيفيت محسوسي نداره).

در مورد فونتها هم نظر قبلي رو تائيد مي كنم. بهتره فونتهاي اضافي كه بهشون نيازي نداريد رو بپاكيد!

من همیشه وکتور می زنم با کورل و illustrator در یک مقیاس کوچیک در همون رنج اندازه ! حالا اصلا بکننش 100 متر ! مشکلی نییست

memol_515

Active Member
احتمالا بعضی فونتهایی که توی سیستم نصب هست درست کار نمیکنن! توضیحات دوستان در بالا هم خیلی خوب بود. مثلا میرعماد.

یکبار فونت هاتون رو ریست کنید، ببینید مشکلتون حل میشه؟

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا