100٪ بخونيد راجع به ايكس پي (كلي تعجب)

AliReza26

Active Member
ghamnevis گفت:
درسته نميشه حالا دليلش رو من نميدونم ولي يه راهي هست كه اين اسم رو بزاريد. اگه حتما بايد AUX باشه شرمنده ولي اگه ميخواي همون اسم باشه با يك كاراكتر جاي خالي اين راه رو امتحان كن:

يه فلدر بساز اسمش رو هم همون AUX بزار منتها قبل از اينكه اينتر رو بزني Alt رو نگه دار و عدد 0160 رو بزن تا يه كاراكتره جاي خالي ايجاد بشه. بعد اينتر رو بزن ميبيني كه اسمش همونيه كه ميخواي.

در ضمن اين خودش ميتونه يه راه واسه مخفي سازي فلدر ها هم باشه كه شايد كاشفش من باشم.

براي اسم فلدرتون از همين كاراكتره جاي خالي استفاده كنيد و بعد روي Properties كليك كنيد و بعد از Customize بريد و Change Icon رو انتخاب كنيد. بعد بين آيكون هايي كه به صورت پيش فرض به نمايش در مياد بگرديد ويه جايي رو كليك كنيد كه عين يه فصاي خالي بين همه آيكون هاست‌ (اينم خودش يه آيكونه بي شكل)
هيچي ديگه بعد هم ok رو بزنيد. بهمين سادگي يه فلدر مخفي ساختيد كه هيچ كس هم غير خودتون نميتونه ببيندش !

قربانه همگي
سايان

بله...

كاملا...بهترين راه همينه....

درضمن بجاي اون قسمتي كه مشخص شده ميتونيد از Alt به همراه عدد 255 استفاده كنيد....

mosi-online

Member
من كه ميگم بياييد جمع شيم يه ميل به بيل گيتس بزنيم ببينيم چه مرگشه آخه نميتونيم اين اسمها رو بزاريم....

AliReza26

Active Member
mosi-online گفت:
من كه ميگم بياييد جمع شيم يه ميل به بيل گيتس بزنيم ببينيم چه مرگشه آخه نميتونيم اين اسمها رو بزاريم....

چون اين اسمها قبلا رزرو شده...

بعبارتي فولدرهايي(كه بطور پيش فرض وجود دارند) قبلا از اين اسمها براي خود استفاده كردند...... :wink:

نوريك نمكت زياده آقا دفه ديگه اومدي حتما يه تيكه ديگه بنداز چون من شديدا خوشم اومده

نوريك جان شما فجيها نمكت زياد شده آقا دفه ديگه كه اومدي يه تيكه ديگه هم بنداز خواهش مي كنم چون من شديدا خوشم اومده

قربان تكه هاي فجيهت
آيدا خانوم

Ealireza

Member
aida_khanoom گفت:
نوريك جان شما فجيها نمكت زياد شده آقا دفه ديگه كه اومدي يه تيكه ديگه هم بنداز خواهش مي كنم چون من شديدا خوشم اومده

قربان تكه هاي فجيهت
آيدا خانوم
لطفا قوانين سايت رو رعايت كنيد !!

براي اين گونه ارسال ها بهتر است از پغام خصوصي استفاده كنيد !!

daryvary

Member
يه نكته جالب راجع به اين فلدر ها:
تويه ويندوز 98 وقتي همچين فلدري ايجاد كني ويندوز هنگ ميكنه!!!!
خوب حالا يه دستور تويه ياهو مسنجر داريم به نام :
کد:
<snd= filename>
خوب با این کد شما میتونید از آهنگهای دیفالت یاهو استفاده کنید.مثلا به جای فایل نیم بنویسید yahoo یا yahoomail یا phone یا ...
حالا شما به جای فایل نیم بنویسید aux یا null/null یا ...
این کار باعث میشه که ویندوز هنگ کنه و یه زمانی برای بوت کردن استفاده میشده
(البته این برای ورژن 5 به قبل کار میکرده)

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا