100٪ بخونيد راجع به ايكس پي (كلي تعجب)

amir_s

Active Member
سلام
ببخشيد اگر عنوان نا مناسبه ولي من تو xp ميخوام اسم يه فلدر رو AUX بذارم نميشه
لطفا شما هم امتحان كنيد و بهم بگيد ميشه يا نه
من با چند تا كامپيوتر كار كردم ولي نشد

mohsenshahbazi

Active Member
خوب نميتوني بزاري ديگه
اين اسم رو روي فلدر ها نميتوني بزاري
بهتره الكي تلاش نكني چون اين باگي هست كه تو ويندوز 98 بود و تو ايكس پي فيكس شده

amir_s

Active Member
ببخشيد من ارسال شما رو نديدم
چيز تازه اي نيست كه خوب جدا ولي من ميخوام اين كار رو بكنم چي كار كنم اصلا چرا اينجوريه

sania88

New Member
اگر بتونی یه جوری صفت read only رو از فلدرت از بین ببری این کار تغییر نام وجود دارد
ولی اگر نشد میتونی یه فلدر جدید با اسم مورد نظرت ایجاد کنی بعد هر اطلاعاتی رو که خواستی توی اون کپی کنی.

بافی

Member
اين تاپيك قبلا هم سوال شده بود...AUX , PRN , CON اصلا نمي تونن به عنوان نام قايل به كار برن فقط مي تونن پسوند باشن...

Ealireza

Member
afsanehhhh گفت:
اين تاپيك قبلا هم سوال شده بود...AUX , PRN , CON اصلا نمي تونن به عنوان نام قايل به كار برن فقط مي تونن پسوند باشن...
من ميسازم در ضمن
کد:
Com1
Lpt1
....
هم نميشه ...

خيلي راحته فقط يكمي زبان اسمبلي بايد بلد باشي ....

و تنها چيزي كه ميتونم بهت بگم اينه كه اين اسامي زرو شده هستند و مخصوص سخت افزار و... هستند كه استفاده از اونا براي شما مجاز نيست
اگه همچين دايركتوري با اين نام بسازي ديگه نه كسي ميتونه پاكش كنه نه واردش بشه :lol:

اگه يكمي وارد باشه :d

موفق باشيد :wink:

بافی

Member
من بطور كلي گفتم و مي دونم كه با برنامه نويسي هم مي شه ولي اين آقا سوالشون كلي بود ...((چرا بعضيا با آدم دعوا دارن اينجا :roll: ))

amir_s

Active Member
سلام از همه دوستان ممننون حالا ميگيد من چي كار كنم؟؟؟

Peyman-Pop

Active Member
دوست عزیز همونطور که باقی‌ دوستان گفتن امکان ساختن این فولدر ها به دلیل وجود تداخل در ویندوز نیست.

علیرضا جان همه چیز رو می‌شه بزور انجام داد اما وقتی‌ ویندوز پیشنهاد میکنه فولدر با این نام ها نسازید حتما از این خبر داشته که این فولدر ها اگر ساخته بشند موجب تداخل در سیستم میشن.

حالا اگر اینکار رو هم به زور انجام بدیم داریم مستقیما به خودمون صدمه می‌زنیم .

پس بهترین راه اینه که از نام های دیگه برای فولدر های خودمون استفاده کنیم .

پیمان

Ealireza

Member
Peyman-Pop گفت:
دوست عزیز همونطور که باقی‌ دوستان گفتن امکان ساختن این فولدر ها به دلیل وجود تداخل در ویندوز نیست.

علیرضا جان همه چیز رو می‌شه بزور انجام داد اما وقتی‌ ویندوز پیشنهاد میکنه فولدر با این نام ها نسازید حتما از این خبر داشته که این فولدر ها اگر ساخته بشند موجب تداخل در سیستم میشن.

حالا اگر اینکار رو هم به زور انجام بدیم داریم مستقیما به خودمون صدمه می‌زنیم .

پس بهترین راه اینه که از نام های دیگه برای فولدر های خودمون استفاده کنیم .

پیمان
دقيقا
چون اين ها مال خروجي ها و ورودي هاي كامپيوتر هستند

Ghamnevis

Well-Known Member
درسته نميشه حالا دليلش رو من نميدونم ولي يه راهي هست كه اين اسم رو بزاريد. اگه حتما بايد AUX باشه شرمنده ولي اگه ميخواي همون اسم باشه با يك كاراكتر جاي خالي اين راه رو امتحان كن:

يه فلدر بساز اسمش رو هم همون AUX بزار منتها قبل از اينكه اينتر رو بزني Alt رو نگه دار و عدد 0160 رو بزن تا يه كاراكتره جاي خالي ايجاد بشه. بعد اينتر رو بزن ميبيني كه اسمش همونيه كه ميخواي.

در ضمن اين خودش ميتونه يه راه واسه مخفي سازي فلدر ها هم باشه كه شايد كاشفش من باشم.

براي اسم فلدرتون از همين كاراكتره جاي خالي استفاده كنيد و بعد روي Properties كليك كنيد و بعد از Customize بريد و Change Icon رو انتخاب كنيد. بعد بين آيكون هايي كه به صورت پيش فرض به نمايش در مياد بگرديد ويه جايي رو كليك كنيد كه عين يه فصاي خالي بين همه آيكون هاست‌ (اينم خودش يه آيكونه بي شكل)
هيچي ديگه بعد هم ok رو بزنيد. بهمين سادگي يه فلدر مخفي ساختيد كه هيچ كس هم غير خودتون نميتونه ببيندش !

قربانه همگي
سايان

desperado

Member
اگه كليد الت را بگيري و عدد 255 را بزنی هم یه فولدر بی نام میتونی بسازی

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام دسپرادو جان
بله اينم ميدونستم ولي خوب نيازي نديدم بزارم
ممنون از اينكه شما ياد آوري كردي.
قربانت
سايان

Ealireza

Member
ghamnevis گفت:
درسته نميشه حالا دليلش رو من نميدونم ولي يه راهي هست كه اين اسم رو بزاريد. اگه حتما بايد AUX باشه شرمنده ولي اگه ميخواي همون اسم باشه با يك كاراكتر جاي خالي اين راه رو امتحان كن:

يه فلدر بساز اسمش رو هم همون AUX بزار منتها قبل از اينكه اينتر رو بزني Alt رو نگه دار و عدد 0160 رو بزن تا يه كاراكتره جاي خالي ايجاد بشه. بعد اينتر رو بزن ميبيني كه اسمش همونيه كه ميخواي.

در ضمن اين خودش ميتونه يه راه واسه مخفي سازي فلدر ها هم باشه كه شايد كاشفش من باشم.

براي اسم فلدرتون از همين كاراكتره جاي خالي استفاده كنيد و بعد روي Properties كليك كنيد و بعد از Customize بريد و Change Icon رو انتخاب كنيد. بعد بين آيكون هايي كه به صورت پيش فرض به نمايش در مياد بگرديد ويه جايي رو كليك كنيد كه عين يه فصاي خالي بين همه آيكون هاست‌ (اينم خودش يه آيكونه بي شكل)
هيچي ديگه بعد هم ok رو بزنيد. بهمين سادگي يه فلدر مخفي ساختيد كه هيچ كس هم غير خودتون نميتونه ببيندش !

قربانه همگي
سايان
سايان جان درسته اما ...
ببن AUX نام يك خروجي / ورودي كامپيوتر هستش
كه از اين طريق ميشه اطلاعاتي گرفت و داد و....
براي همين نام پورت رزرو شده هست كه كسي نسازتش و اگر ساخته شه براي كامپيوتر مجهول هستش

راه هاي زيادي براي ساختن اين دايركتوري ها وجو داره
كه راحت ترينش Accembelly هست كه شما مياي پورت رو خاموش ميكني تا اسمش آزاد شه بعد ميري هر چند تا كه دلت خواست از AUX ميسازي ......

اين Aux همون جور گفتم خيلي امنه
و ميشه مانند يك گاو صندوق ازش استفاده كرد
هرچي كه دلت خواست بريز توش بعد يك بار ريست كن
نه كسي ميتونه واردش بشه
و نه كسي ميتونه پاكش كنه
حتي Rename
البته راه هاي زيادي هست ها.....

اگه سوالي بود بگيد

جدیدترین ارسال ها

بالا