10 سرویس رایگان برای مراقبت و دیدن آپ تایم هاستینگ

maryamhost

New Member
1 ) UptimeRobot

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 50
چک کردن منظم : هر 5 دقیقه
مواد و روش های هشدار دهنده : ایمیل ، RSS ، SMS و به زودی بروی Twitter
Uptimerobot بر روی هدر وب سایت شما هر 5 دقیقه نگاه می کند و اگر کد با یک مشکل بر گردد چک های بیشتری انجام خواهد داد. سپس اگر هنوز هم مشکلاتی وجود داشته باشد به صورت عاجلانه و سریع به شما اطلاع خواهد داد. این سایت توسط two dive طراحی شده است و او اعتقاد دارد که وب باید رایگان یا بسیار ارزان باشد.
2 ) Pingdom

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 1
چک کردن منظم : از 1 دقیقه به بالا
مواد و روش های هشدار دهنده : ایمیل ، SMS ( تا 20 تا در ماه ) ، قرار دادن هشدار از طریق نرم افزار آیفون
Pingdom یک سایت بزرگ تجاری ارائه سرویس مراقبت میباشد اما ارائه دهنده یک حساب اولیه رایگان هم میباشد. با وجود اینکه این سرویس رایگان فقط اجازه نظارت و مراقبت یک وب سایت را می دهد من احساس کردم که در این مقاله نام او شایان به ذکر میباشد از آنجا که یک برنامه کاربردی مجانی در آیفون هم برای نظارت بر وب سایت خود وجود دارد.
3 ) Mon.itor.us

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 1
چک کردن منظم : هر 30 دقیقه
مواد و روش های هشدار دهنده : ایمیل ، RSS ، SMS و IM
Mon.itor.us یک سرویس کوچک رایگان برای مراقبت و نظارت است و ارائه دهنده یک ست آپ ساده برای نظارت خارجی هم میباشد. علاوه بر هشدار ، نظارت بر برنامه های کاربردی لاگین ها و گزارش آپ تایم / داون تایم وب سایت شما را روزانه هفتگی و یا ماهانه و گزارش های موجود را در کمتر زمان به شما می رساند.
4 ) InternetSeer

تعداد هاست هایی که شما می توانید انها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 1
چک کردن منظم : هر 1 ساعت
موارد و روش های هشدار دهنده : ایمیل ، SMS و پیجر
اگر اندازه و سایز برای شما مهم باشد پس باید به این سایت توجه داشته باشید چون InternetSeer ادعا می کند که بزرگترین سرویس مانیتورگین وب سایت میباشد و در حال حاظر برای بیش از 1.7 ملیون وب سایت در جهان سرویس ارائه می دهد . علاوه بر این توانایی برای فرستادن هشدار به کاربران متعدد را هم دارد و این سرویس می تواند گزارش هفتگی هم ایجاد کند.
5 ) Uptrends

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 1
چک کردن منظم : هر 30 دقیقه
مواد و روش های هشدار دهنده : در سایت فقط
انتخاب گزینه سایت رایگان Uptrends برای کسانی که می خواهند اطلاعات آپ تایم خو را به راحتی در دسترس کاربران خود بگذارند مناسب میباشد. هنگامی که شما دگمه را در وب سایت خود جا سازی کردید Uptrends آپ تایم وب سیت شما را هر 30 دقیقه نظارت و چک می کند. با کلیک کردن بر دکمه می توانید گزارش آپ تایم از 24 ساعت گدشته تا هفته و ماه و سال را داشته باشید.
6 ) BasicState

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : نامحدود
چک کردن منظم : هر 15 دقیقه
مواد و روش های هشدار دهنده : ایمیل ، SMS
BasicState تعداد نا محدودی از وب سایت ها را هر 15 دقیقه برای شما چک می کند و به شما از طریق ایمیل و یا اس ام اس اگر مشکلی وجود داشته باشد هشدار می دهد. همچنین گزینه ای برای تولید گزارش آپ تایم روزانه با تاریخ 2 هفته ای را دارد و این سرویس می تواند مناسب برای اضافه کردن به طور پیش فرض ، تهیه بک آپ و هشدار اضطراری تنظیم شود.
7 ) Montastic

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 3
چک کردن منظم : هر 30 دقیقه
موارد و روش های هشدار دهنده : ایمیل ، RSS
Montastic خدمات خود را تحت شعار افسانه ای " سرویس مانیتورینگ رایگان وب سایت که هیج وقت خراب و بد نمی شود " ارائه می دهد. سرویس منبع باز آن از مکان های مختلفی در آمریکا چک کردن و نظارت را انجام می دهد بنابراین این سایت برای وب سایت های که مخاطبانی آمریکایی دارند بسیار مناسب میباشد.
8 ) Are My Sites Up?

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 5
چک کردن منظم : 25 بار در روز
مواد و روش های هشدار دهنده : ایمیل ، SMS
این سایت می تواند برای شما 5 وب سایت با حداقل 25 بار در روز چک و نظارت کند و با تعداد نا محدودی از ایمیل و یا اس ام اس به شما هشدار می دهد. در اکثر مواقع به شما خواهد گفت که چرا وب سایت شما آفلاین میباشد. می توانید با پرداخت دسترسی بیشتری حتی از طریق برنامه کاربردی آیفون داشته باشید.
9 ) Site24x7

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 1
چک کردن منظم : یک بار در ساعت
مواد و روش های هشدار دهنده : ایمیل
خدمات رایگان Site24x7 اساسی میباشد و ارائه دهنده مانیتوریگ بر روی یک URL هر یک ساعت یکبار و هشدار از طربق فرستادن ایمیل میباشد . این تنها یکی از چندین ابزار وب مستر رایگان این شرکت است همچنین شامل هر زمان چک کردن آپ تایم تجزیه و تحلیل زمان بارگذاری صفحه وب و DNS/IP و ابزارهای مختلف جستجو میباشد.
10 ) 100Pulse

تعداد هاست هایی که شما می توانید آنها را مانیتور و یا مراقبت کنید : 2
چک کردن منظم : هر 15 دقیقه
مواد و روش های هشدار دهنده : ایمیل ، RSS و Google gadget
تنها از طریق ایمیل و ار اس اس 100Pulse یک وب سایت رایگان مانیتوریگ و نظارت میباشد که می تواند وضعیت 2 وب سایت را هر 15 دقیقه چک کند و همچنین می توانید از طریق پلاگین گوگل با اضافه کردن صفحه اصلی iGoogle بر وضعیت وب سایت خود نظارت داشته باشید .
لینک:
مراقبت و دیدن آپ تایم هاست
 

جدیدترین ارسال ها

بالا