☺☺☺ تور عمومی مجید آنلاین...

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
این اتوبوسه 40 نفر بیشتر جا نمی گیره .ماندانا رو با مجید می زاریم رو بوفه :دی . ولی جدی کجا قراره بریم؟ راستی چند وقتی یه بار یه تاپیک اینجوری بزنید جان خودم اسپم زدن هم حالی می ده ها:دی

SPD

Member
بچه ها اگه احياناً عرفان نتونه بياد ... منم شرمنده دوستانم :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

بي عرفان هرگز با عرفان شايد...:wink::wink:

عرفان تو نبايد بري .... تو رو خدا ما رو تنها نزار... نرو .... نرو كه رفتنت صلاح كارمون نيست ...

شايد منم آخرين روز ههام مثل برخي بچه ها تو مجيد آنلاين بگذرونم... اميدوارم كه عرفان و همگي بچه ها تو اون روز بيان .... تا باهاشون يه خداحافظي گرمي بكنم... البته شايد ////

موفق و پيروز و سر بلند باشيد گروه مجيد آنلاين

Erfan-ART

کاربر VIP
دوستان بيابن بريم مشهد،تو شانديز باغ داريم بياين اونجا كلي حال ميده ها.
:Dاونجا استخرم داره براي شنا كردن كلي حال ميده(:snap:)،:wink: من چند هفته ي قبل اوجا بودم كلي حال كردم.
ماندانا در جريان بود:rose:،راستي شاه توت هم داره نمي دوني چه رنگي داره.

با تشكر،عرفان

Erfan

Active Member
بچه ها اگه احياناً عرفان نتونه بياد ... منم شرمنده دوستانم :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

بي عرفان هرگز با عرفان شايد...:wink::wink:

عرفان تو نبايد بري .... تو رو خدا ما رو تنها نزار... نرو .... نرو كه رفتنت صلاح كارمون نيست ...

شايد منم آخرين روز ههام مثل برخي بچه ها تو مجيد آنلاين بگذرونم... اميدوارم كه عرفان و همگي بچه ها تو اون روز بيان .... تا باهاشون يه خداحافظي گرمي بكنم... البته شايد ////

موفق و پيروز و سر بلند باشيد گروه مجيد آنلاين

واه :rose:
اینقدر غصه نخور .. ایشالله که یه بهونه خیلی خوب جور میکنم و میام میتینگ :دی

تو فقط دعا کن کسی رو دنبالم نفرستن بیان تهران می، رو ببرن خوزستان :دی

:rose::rose:

با سلام منم میام یک جورایی
فقط...
دم و دستگاه قلیون :cool:، سیستم صوتی و از این چیزا هم یادتون نره ها
فقط چند تا جواب
Erfan-ART جان فکرت خوبه فقط استخرت سرپوشیده هست یا نه؟:D ما که بدمون نمیاد بیاییم اگه تو هم یک تور رایگان بزاری شرط میبندم ما همه میایم :D (امتحان کن تا ضرر کنی)

ماندانا خانم این تخفیف ها چجوری هست برای اعضای ویژه
یعنی 15 تومان میشه 20 تومن یا 30 تومن

راستی کوه نوردی نباشه ، زیاد راه نریم چون با این اضافه وزن نسبتا کم من (9x) نمیتونم زیاد راه برم فقط جاشم باحال باشه و جو هزبلا بازی هم نباشه یک جورایی

من دمپایی هستم برای این میتینگ توووووووووووووووووووپ برای دومین میتینگم
با تشکر از همه و همه و همه تون

=>Sharax<=

Mandana

Active Member
بالاخر كجا شد؟

مشخص نیست...اعلام کن میهای یا نه، بعدش که جاش مشخص شد اگر دوسن نداشتی جاش رو بگو خوشم نمیاد نمیام :دی

بازم محلی برای اسپم زدن پیدا شد؟! :d

به احتمال زیاد منم می یام. فقط در صورتی که بدشانسی بیارم و مسافرتمون بیافته توی این تاریخ، به دلیل خودکشی از اومدن معذورم...

راستی به فرخ نگید. کله کچلش رو نبینیم بهتره!!

هاها اتفاقن بذار بیاد...یه سری خورده حساب دارم باهاش..یه چند عدد کتک قرار بوده بخوره بهم..می هم عادت ندارم زیره دینه کسی باشم میخوام اگر اومد بزنمش:cool:
اگر نیای رسمن می کشمت :cry:

[SaMaN];835364 گفت:
ما که نیستیم برین خوش باشین.

جات دسته گله گنده میذاریم حبیبی:rose:

سلام جمیعاً

منم از الان برم کلی لنگه کفش برای دوستان آماده کنم. :d
آیم ِردی.

التماس دعا
یا علی

این میتینگ قصد دارم کفشه پاشنه بلند بپوشم حتمن :دی اون وقت اگر تونستید به می لنگه کفش بزنید :دی
هر چند اون وقت باید کفشهام رو دستم بگیرم پیاده روی کنم:lol:

منم میاااااااااااااااااااااام
اوووووووووووومممممممممم:cry:

:oops:

اگر كسي فهميد اينجا چه خبره به من هم خبر بده...
من پايه هستم . يحتمل يه شونصد نفر هم بيارم با خودم

آهاااااااااااااي ...

اون شونصد نفری که میخوای بیاری دقیقن بگو چند نفرند:snap: و الا ممکنه جا کم بیاد اون وقت خودت دنباله اتوبوس باید بدویی:cool: :خنده شیطانی:

این اتوبوسه 40 نفر بیشتر جا نمی گیره .ماندانا رو با مجید می زاریم رو بوفه :دی . ولی جدی کجا قراره بریم؟ راستی چند وقتی یه بار یه تاپیک اینجوری بزنید جان خودم اسپم زدن هم حالی می ده ها:دی

یه فکره بهتر، تو رو پیاده می کنیم از وسطه راه ذنباله ماشین بیا:mad: اگر تونستی از ماشین جلو بزنی :cool: :دی

دوستان بيابن بريم مشهد،تو شانديز باغ داريم بياين اونجا كلي حال ميده ها.
:Dاونجا استخرم داره براي شنا كردن كلي حال ميده(:snap:)،:wink: من چند هفته ي قبل اوجا بودم كلي حال كردم.
ماندانا در جريان بود:rose:،راستي شاه توت هم داره نمي دوني چه رنگي داره.

با تشكر،عرفان

خوشحال میشم بیای دوست جان:wink:

ماندانا در جريان بود

ماندانا روحشم در جریان نبوده چه برسه به خودش:) کی اومده بودید مشهد؟ چه بی خبر؟:rose:

با سلام منم میام یک جورایی
فقط...
دم و دستگاه قلیون :cool:، سیستم صوتی و از این چیزا هم یادتون نره ها
فقط چند تا جواب
Erfan-ART جان فکرت خوبه فقط استخرت سرپوشیده هست یا نه؟:D ما که بدمون نمیاد بیاییم اگه تو هم یک تور رایگان بزاری شرط میبندم ما همه میایم :D (امتحان کن تا ضرر کنی)

ماندانا خانم این تخفیف ها چجوری هست برای اعضای ویژه
یعنی 15 تومان میشه 20 تومن یا 30 تومن

راستی کوه نوردی نباشه ، زیاد راه نریم چون با این اضافه وزن نسبتا کم من (9x) نمیتونم زیاد راه برم فقط جاشم باحال باشه و جو هزبلا بازی هم نباشه یک جورایی

من دمپایی هستم برای این میتینگ توووووووووووووووووووپ برای دومین میتینگم
با تشکر از همه و همه و همه تون

=>Sharax<=

نه تخفیف باسه اعضای ویژه بدین صورت ئه که هزینه ای که باید بقیه بدند رو تقسیم بر 4 می کنیم بعدش ضربدر 8 می کنیم منهای 2 می کنیم بعدش میشه تخفیفش :D
هنوز مشخص نیست ...یه موقع میبینی توره بنکلن تخفیف نمیده باسه کاربرای ویژه :lol:

Mr.Steres

Active Member

تیریپ هندی سوار می شیم 30 40 نفر رو سقف ! 10 نفر رو سپر ...

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
سلام به همه ی دوستای خوبم.
منم خیلی دوست دارم به اتفاق همسر و دخمل کوچولوم بیام. البته بستگی به زمانش هم داره.
اگه اومدم عکاسی گروهی هم با من.
موفق باشین دوستای گـٌل.

shayanboy

Active Member
سلام به همه ی دوستای خوبم.
منم خیلی دوست دارم به اتفاق همسر و دخمل کوچولوم بیام. البته بستگی به زمانش هم داره.
اگه اومدم عکاسی گروهی هم با من.
موفق باشین دوستای گـٌل.
آقا من فکر کنم زیاد بشیم بشیم 2 تا اتوبوس ...:shock:
این تورهای فجر نور هستند میرن پست سر هم ... :D
فکنم باید اتوبوس بانوان و آقایان جدا بشه :lol:

شایان

SPD

Member
شايان جووووووووون سلام ....

شايان طبق گفت هاي قبليم اگه تو و عرفان نياييد منم شرمنده ميشم نمي تونم بيام ....

ولي جدي جدي چند تا اتوبوس مي خواهيم بشيم ما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا الانش ماندانا حدودا پنجاه نفري هستن .... هر كدوم هم داداش - دايي - خواهر - خاله - همسرشون بيارن مرز صد نفر رد ميكنيم...

نكته تور راهيان نور مي خواهيم بريم . :lol:

shayanboy

Active Member
عـــــــــــــــــــرفان .... باید بیایی . کجایی ؟ آدرس دقیق بده بفرستم دنبالت . بیایی... حتما باید بیایی ... اگه تو نیایی . اصلا شاید افراد به حد نساب نرسن تور لغو بشه ها :cry:

شایان

vilfered

Member
عـــــــــــــــــــرفان .... باید بیایی . کجایی ؟ آدرس دقیق بده بفرستم دنبالت . بیایی... حتما باید بیایی ... اگه تو نیایی . اصلا شاید افراد به حد نساب نرسن تور لغو بشه ها :cry:

شایان

خـــــاک ... آقا من میگم این گیجو باید ببندم به درخت ، همه علامت تعجب میزنن .. :snap:
بابا گیجه دیگه ... حرص دراره دیگه ... pm دادم بگم اینکه تو امضات نوشتی رو درست کنی خــبرت ...

ولی واقعا ، بنده با تجربه ی میتینگی که در محضر حضرات بودم ، به این نتیجه رسیدم که
عرفان آ جان نیاد ، اصلا حال نمیده ... ایشون مظهر صفا و صمیمیت و اینان ..تکــبیر ... :mad:

shayanboy

Active Member
خـــــاک ... آقا من میگم این گیجو باید ببندم به درخت ، همه علامت تعجب میزنن .. :snap:
بابا گیجه دیگه ... حرص دراره دیگه ... Pm دادم بگم اینکه تو امضات نوشتی رو درست کنی خــبرت ...

ولی واقعا ، بنده با تجربه ی میتینگی که در محضر حضرات بودم ، به این نتیجه رسیدم که
عرفان آ جان نیاد ، اصلا حال نمیده ... ایشون مظهر صفا و صمیمیت و اینان ..تکــبیر ... :mad:
کی گیجه ؟ کی باید به درخت بسته بشه ؟ :-?

شایان

اگر خدا بطلبه ما هم ان شا الله برای اولین بار وارد گود تور خواهیم شد :)
شرایط خاصی نداره ؟ سنی ؟ و ... ؟ بیکار دوروبرم زیاده d:
راستی این تور مختلط که که نیست خدایی نکرده ؟

nima_dsnr

کاربر VIP
این از افعال معکوس شیرفرهاد نبود احیانا ؟!! :wink:
میخاید یه کاری کنید؟
یه تور بندازید جنوب که هم اون کچل رو بتونید بیارید هم مامانش دواش نکنه که چرا نمیای جونوف !!!!! :lol:

shayanboy

Active Member
اگر خدا بطلبه ما هم ان شا الله برای اولین بار وارد گود تور خواهیم شد :)
شرایط خاصی نداره ؟ سنی ؟ و ... ؟ بیکار دوروبرم زیاده d:
شرایط خاصی نداره
فقط رضایت کتبی اولیای گرامی :D
کپی شناسنامه و همراه داشتن 2 قطعه عکس :lol:
همچین میگی مختلط انگار جمعیت نصفشون دخترن؟ :lol:
حتما بیا...:rose:

شایان

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
فکر کنم کل خانم هایی که بیان به ماندانا ختم بشه . سارا که چند سالیه مدیر شده و دیگه مارو قابل نمی دونه و تحویل نمی گیره پس می مونه ماندانا . می گم مانی گناه داره احساس تنهایی می کنه :دی اینم به شزایط اضافه کنید . شرط ورود همراه داشتن یک فقره خانم

جدیدترین ارسال ها

بالا