☺☺☺ تور عمومی مجید آنلاین...

Mandana

Active Member
سلام همگانه دوست جانها، خوبید همگی؟ :oops:
قرض از مزاحمت اینکه همونطور که خعلی از بچه ها در جریانند، قرار شده بود در تابستون یک توره بیرون شهر ترتیب بدیم از طرفه مجید آنلاین ..
متاسفانه اگر کمی طول کشید باسه هماهنگی های لازم بود و مجوز و پیدا کردنه یک تور با قیمت مناسب و غیره...
اما در نهایت موفق شدیم یک گزینه مناسب پیدا کنیم با هزینه ها و شرایطه مناسب

روز این توره خارجه شهر، جمعه 23 مرداد 1388 استش...مکانش هنوز مشخص نیست_ البته تهران ئه_ و متعاقبن بعد از اعلام تعداد افراده شرکت کننده
هزینه برای این تور یک روزه ، "در حدود" 15 هزار تومان استش...با زیاد شدنه تعداد اعضایی که تمایل به شرکت دارند، هزینه کاهش پیدا می کنه و صد البته کاربران فعال و ویژه هم دارای درصدی تخفیف خواهند بود...
هر چی گفتم تاپیک ئه توره قبلی رو پیدا نکردم اما عکسهایی از تور بیرون شهر قبلی ئه مجید آنلاین ( تنگه واشی بوده محل این تور) رو در زیر باستون میذارم برای اینکه با حدوده قضیه بهتر آشنا بشند کاربرانه جدید:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=17411

عکسها محتملن تا حالا پاک شده، چند تاشو بصورته رندوم آپ می کنم....
به علته کم بودنه سرعته اینترنت از آپلوده ویدئو ها معذوریم :دی

این تاپیک جهته اطلاع رسانی نیست، بلکه برای این هست که آماره کلی از افرادی که قصد دارند در این تور شرکت داشته باشند رو داشته باشیم...
چرا که مسئوله تور گردشگری برای دادنه قیمت متناسب، شرط رو تعداد افراد شرکت کننده دونستند که با زیاد شدنه تعداده افراد، این هزینه بالنسبت کاهش پیدا می کنه
ببعلاوه که برای گرفتنه مینی بوس و تجهزات، لازمه آمار قطعی تری در اختیار داشته باشم
خلاصه که افرادی که قصد شرکت دارند در این تاپیک اعلام کنند تا یک آمار نسبی از افراده شرکت کننده داشته باشیم و بتونیم هزینه ی قطعی رو اعلام کنیم...

افرادی که قطعی شرکت می کنند مجید استش، تعدادی از مدیران، خودم ( به احتماله زیاد اما قول نمیدم) و چند تن از دوستان..آماره نسبی که دارم در حدوده 20 نفر میشه
خلاصه همینا دیگه...بیشتر ازین وقتتون رو نمیگیرم و منتظر جواب دوستان می مونم ^.^
همگان موفق باشید و به امیده دیدار:rose:

پ.ن:اینم یوزربار..ببخشید خعلی عجله ای شد :خجالت:

پیوست ها

• 08.jpg
    08.jpg
    125.1 کیلوبایت · بازدیدها: 191
  • fireboy2.jpg
    fireboy2.jpg
    147.6 کیلوبایت · بازدیدها: 160
  • 05.jpg
    05.jpg
    16.3 کیلوبایت · بازدیدها: 108
  • 00700016.jpg
    00700016.jpg
    51.5 کیلوبایت · بازدیدها: 75
آخرین ویرایش:

vilfered

Member
من الان واقعا از اینکه به عنوان چند تن از دوستان مفتخر شدم در کــُنج خودم نمی پوستم ... :sad:

البته بر همگان واضح و مبرهن است که اگه مـــاندانا بیاد ، منم کنارشم ، و اگه نیاد ، من کلا نیستم ...

ولی مژده باد بر مریدان حضرتش ، که او خواهد آمد ... :cool:

shayanboy

Active Member
چیه عرفان ؟ :sad: چی شده ؟
مجید گفته بود که اوکی می کنه . ای ول
من که پایم از همین جا اعلام آمادگی می کنم که میام . :oops: فعلا تا اون تاریخ چیزی معلوم نیست. اما همه برنامه هام اون تاریخ کنسل می کنم .
ولی خیلی دوست دارم همه دوستانی که میشناسم بیان :rose:

شایان

Erfan

Active Member
می گفتم تور توی اول تیر هست که نرفتم جنوب، و گفتم آخرهای مرداد میرم ...
اما حالا دیدم سرمم کلاه رفته و تور توی آخرهای مرداد هستش :sad:

کاشکی توی همون تیر ماه میرفتم ....:cry:

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
اگر تهرانه به منم بگید که از الان بیلت بگیرم که مثل نمایشگاه کتاب جا نمونم

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اگر تهرانه به منم بگید که از الان بیلت بگیرم که مثل نمایشگاه کتاب جا نمونم

اگه بليط پيدا بشه !!!!

من كه مي خواستم بليط بگيرم فقط براي 24 / 5 بود اونم 1 ماه پيش . البته قطار . هواپيما رو نمي دونم

ولي اگه خواستي بياي و بليط گيرت نيومد ما يه كوپه با دوستان داريم جاي 1 - 2 نفرش خاليه . خواستي بيا :wink:

براي اين تور هم كه ما هم نيستيم . ولي براي ديدار بچه هاي فلش هستيم

شاد باشيد به جاي ما

موفق باشيد

shayanboy

Active Member
دوستان خواهش می کنم اصلا با هواپیما سفر نکنید
بهترینش قطاره برین از الان رزو کنید :rose:

شایان

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
اگه بليط پيدا بشه !!!!

من كه مي خواستم بليط بگيرم فقط براي 24 / 5 بود اونم 1 ماه پيش . البته قطار . هواپيما رو نمي دونم

ولي اگه خواستي بياي و بليط گيرت نيومد ما يه كوپه با دوستان داريم جاي 1 - 2 نفرش خاليه . خواستي بيا :wink:

براي اين تور هم كه ما هم نيستيم . ولي براي ديدار بچه هاي فلش هستيم

شاد باشيد به جاي ما

موفق باشيد
دستت درد نکنه دوست من اما من بمیرمم با بچه های فلش جایی نمیرم دیدی که چه به روز ما در اوردن؟ البته سو تفاهم نشه هم من چاکر هم استانی های گلمم هستم . ولی خوب ما رو با بعضی از بچه ها که ظریفتشون کمتر از حد معموله کاری ندارم . ولی خوب اگر برای این قرار می خوای بیای بیلیت گیرم نیومد با ماشین می رم بی خیال بنزین :دی توم بیا که تا تهران تنها نباشم :دی
دوستان خواهش می کنم اصلا با هواپیما سفر نکنید
بهترینش قطاره برین از الان رزو کنید :rose:

شایان
:lol: بی خیال شایان . بالاخره که چی میمیریم :دی یکم زود تر یا دیرتر هواپیمایی آریا و توپولوف سوار نشید :دی از من گفتن بود

aliReza

Well-Known Member
من فعلا به خاطر یک سری از مشکلات ممنوع الخروجم از شهر :lol:
( عرفان چیزی نگی هاااا ) :lol:

ولی اگه بتونم میام، من باید تابستون حداقل یه سر بیام تهران
بتونم یه جوری بیام این بکس شیخ و شوخ مجید آنلاین رو ببینم خیلی خوفه

اگه تونستم دست این فرخ رو میگیرم میارم بلکه هوا بخوره :cool:

شاید اومدم، دعا کنید بیام، برنامه دارم براتون با نون اضافه :lol:
علیرضا :rose:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من
ولی خوب اگر برای این قرار می خوای بیای بیلیت گیرم نیومد با ماشین می رم بی خیال بنزین :دی توم بیا که تا تهران تنها نباشم

مرسي . من همون قطار رو ترجيح ميدم

اي بابا اون هم اشتباه از شما بود كه در مرجع فلش اومدي از فلش بد ميگي البته براي من مهم نيست كه كي چي ميگه بعضي ها بدل

مي گيرن .

موفق باشيد

shayanboy

Active Member
آهای کسانی که می خوان با قطار هم بیان خواهش می کنم با قطار هم نیایین . پیاده بیایین . :shock: نمی دونم اصلا با کاروان بیایین چند روزی تو راه باشید :D:lol: نمی دونم اصلا با هرچی دوست دارید بیایید ولی حتما بیایید . من هم سعی می کنم همه برنامه هامو اون روز کنسل کنم . ایشالا که به سلامت سفر کنید

شایان

جدیدترین ارسال ها

بالا