---------☺سندی: پیش خدمت رستوران☺---------

mshgames

Well-Known Member
با سلام اینم عیدی من به تمامی دوستان گل در انجمن مجید آنلاین قبل از اینکه برم سراغ اصل مطلب جا داره از آقا سپهر (سپهر سهرابی) به خاطره کمکشون تشکر کنم.و همچنین بقیه دوستان عزیز که خیلی چیزایی رو که میدونم از فلش مدیونه اونام.
مقدمه: یکی از دوستانم گفت که آقا این چه بازیهایی که می سازی(حمله 2) این هلیکوپتر بگیره اون هواپیما رو بترکونه اون هواپیما بگیره هلیکوپترو بترکنه آخره سرم همشون میترکن گفتم باشه یه بازی می سازم که با بقیه این بازی تفاوت داشته باشه که این پایه اساس این بازی شد.البته اوایل گفتم دیگه ولش کن اما دیدم نه میشه رو این بازی کار کرد و بعد از حدود تقریبا 4 هفته این بازی به اینجا رسید.

2q3oklf.jpg

عکسی از محیط بازی (مرحله اول)

znpu08.jpg

wnwpd.jpg

بریم سر اصل مطلب:

بالاخره بعد از مدت ها دوباره وقت کردم یه بازی دیگه بسازم البته این بازی فعلا نسخه آزمایشی و هر وقت کاملش کردم فولشو اینجا برای دانلود می زارم در این بازی شما نقش سندی رو دارید(بازی دخترونه ها...) که باید وسایل تهیه ساندویج رو دریافت کنید و در نهایت به ساندویج یا پیتزا دست پیدا کنیدو یه طوری به کلید اصلی برسید با استفاده از ابزاری که بدست می آورید تا به مرحله بعد راه پیدا کنید همچنین از ابزار برای نابودی دشمنان هم میتونید استفاده کنید. گرافیکه بازی در نوع خودش(در بازیهای فلش) در حد نسبتا عالی و من سعی کردم تا به بازی های فلش خارجی نزدیک کنم و فکر کنم تا حدودی هم موفق شدم ولی بحرحال سبک بازی نیزAdventure\ Puzzle یعنی یه خورده معمایی مدت زمان ساختش اصلا یادم نمی یاد چون هر وقت که وقت داشتم یه نیم ساعت یه ربعی کار می کردم روش شاید در کل جمع به 4 هفته برسه حجم بازی نسبتا خوبه حدود 1.9 مگ بعد از دانلود بازی رو از تو فایل rar توسط موس بکشید و روی دسکتاپ بیارید و بازی کنید.بازی به صورت exe تا روی هر کامپیوتری به آسونی اجرا بشه موزیک های بازی از بازیهای متنوع کامپیوتری گرفته شده و در حد بالایی (بیت ریت) ایده شم از یکی از بازیهای موجود در سایت Reflexi…. گرفته شده(ایده دزدی عجب کاره بدی)
و در آخر اینکه این بازی رو حتما دانلود کنید چون واقعا عالی(فلش عجب قدرتی داره نه!!!!)

راهنمای بازی رو من جداگانه در یک فایل تقریبا 65 کیلو گذاشتم پس قبل از بازی راهنما رو حتما دانلود کنید.
در آخر بازم میگم بازی رو دانلود کردید فایله exe رو از تو فایل rar (فشرده شده) در بیارید توسط موس
تا بازی بدون هیچ مشکلی اجرا بشه به دلیل فشردگی بیش از حد بازی اگر بازی رو در داخل فایل rar اجرا کنید ممکنه مشکلاتی پیش بیاد.

در ضمن منتظر نظراتتون هستما فقط یه چیز این بازی چند بار امتحان شده و باگاش گرفته شده اگه بازم مشکلی در بازی در بازی دیدید لطف کنید و حتما به من بگید تا در نسخه فول درستش کنم.

دانلود بازی با حجم 1.95 مگا بایت

دانلود راهنمای بازی با حجم 65 کیلو بایت

موفق باشید

محمد

آخرین ویرایش:

kiarash.M

Active Member
یاد تینی تون آفتادمی =))
چرا اینقده این دختره خستس ، جون نداره را بره
نکنه رم کم میاد دی:؟؟؟

mshgames

Well-Known Member
سلام
کیارش جان مشکلی که گفتی مربوط به بازی نمیشه من فکر کنم همون رم باشه چون برای منم سرعت بازی حین اجرا کمه
مرحله اول خوبه اما مراحل بعد ......
می خوام بدونم بقیه دوستان هم همین مشکلو (کم بودن سرعت) دیدن.

kiarash.M

Active Member
عزیزم مگه 2 گیگ رم واسه یه بازی فلش کافی نیست ؟؟؟؟

اشکل از پروسس فوقولاده بالای MDM اه !!!!
در حال حاضر Adobe Air با استفاده از تکنولوژی .net سرعت RUN فوق ////.... رو برات به ارمغان میاره
روجو شه به بلاگه فربد
:)

mshgames

Well-Known Member
2گیگ رم بابا کافیه :shock:
رم بدبخته من همش 256 مگ:shock:
از معرفی اون وبلاگ هم ممنون دستت درد نکنه

mshgames

Well-Known Member
----- خبرهایی از بازی جدید---------

سلام در مورد کندی سرعت بازی هر کاری کردم نتونستم اصلاحش کنم این اتفاق داره برای بازی جدید هم میافته
فقط هنگام بازی از منوی Options گزینه low برای گرافیک انتخاب کنید اینم یه عکس از بازی جدید که فکر کنم مرداد ماه کارش تموم بشه(این بازی با بقیه بازیهایی که تا حالا ساختم فرق میکنه منتظرش باشید)
موفق باشید محمد

2vtb1nn.jpg

mm6c2d.jpg

اینم لینک مستقیمه بازی سندی

http://mshgames.persiangig.com/Sandy Resturant Waiter(Demo v1.0.1)2.rar

http://mshgames.persiangig.com/Help Sandy Resturant Waiter.rar

آخرین ویرایش:
سلام دوست خوبم درسته كه شما فايلها رو به صورت exe گذاشتي كه فلش پلير نياز نداشته باشه ولي خوب بهتر بود كه فايل swf رو مي گذاشتي نه اينكه تبديلش كني به exe يا شايد بهتر بود هر دو نوع رو مي گذاشتي
حجم فايل swf شما كمتر از 200 كيلويايت ميشه در حالي كه exe ‌حجمش 1.600 يعني 8 برابر و اين براي دوستاني كه ديال آپ دارند يعني استقبال 8 برابر
چون همه مي تونند 200 كيلوبايت رو در 1 دقيقه داونلود كنند ولي 1.600 براي ديال آپ يعني 16 دقيقه !

براي محافظت هم مي تونستيد از برنامه هاي محافظت swf استفاده كنيد
اگرچه تصور نكنم تبديل به exe براي محافظت باشه چون راحت decompile ميشه

نكته آخر= بيشتر سايتهاي ساخت بازيهاي فلش بازيهاي خود را به صورت swf ‌ريليس مي كنند
راهنمائي = در بازيهاي خود از شخصيت هاي بيشتر استفاده كنيد
اينطوري آدم حوصله اش سر نميره
باتشكر از زحمات شما

mshgames

Well-Known Member
mahramasrar2 دوست عزیز
هدف من از exe کردن فایل راحتی کار برای کاربران و همچنین اینکه بازی دارای آیکن باشه که واقعا قشنگ میشه در ضمن حجم فایل swf حدود 850 کیلو بود نه 200 کیلو
همچنین من به دوستان این انجمن اطمینان کامل دارم (به غیر از چند تاشون(شوخی کردم)) و هرگز تا حالا فکر محافظت و غیره.... به سرم نزده (داری کم کم منو میترسونی)

اگه بازی رو جلو بری میبینی که شخصیتایه جدید اضافه میشن و کل چیزه دیگه......
بازم ممنون از راهنماییت دوست گلم
موفق باشی
راستی دوستان اینم چند تا نظر از کاربران دیگه راجبه این بازی که تو بعضی از انجمنایه بازیسازی گذاشتمش

محمد جان تبریک میگم بازیت در سطح بهترین بازیهای فلشی بود که دیده بودم ،بود. یه بازی فلش بهتر از این دیده بودم :d اگه خواستی بگو بهت معرفی کنم !
راستی همه گرافیک بازی مال خودته دیگه ؟

Me هم در حال داونلوديدن هستم
اما عاشق اين بازي هاهستم - بازي هاي فانتزي با گرافيك اينجوري باحال-

پاسخ بصورت نقل قول
گرافيك بازي عالي بود! Laughing
مخصوصا صفحه گيم آورت خيلي حال داد! Laughing
كل كار حالت حرفه اي داشت...
فقط چند تا پيشنهاد:
1. بازي اگر فول اسكرين كامل اجرا بشه٬ بيشتر حال ميده
2. سرعت حركت كاراكتر اصلي خيلي كمه و اينجوري حال نميده

چرا برای فروش تو سایتهای خارجی نمی ذاریش؟

بعضی هم از دوستان فکر کردن که من از نرم افزار و موتوراییه بازی استفاده کردم:

از چه نرمافزاری استفاده کردیtgb نیست!؟؟
به هر حال جالب به نظر می رسه.
موفق باشید

موفق باشید
محمد

آخرین ویرایش:
سلام
ميشه لطف كنيد نام برنامه ها ونرم افزار هاي ساخت اين بازيها رو بگيد؟
البته قصد ندارم كاسبي شما رو به هم بزنم !!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

محمد جان !

ما كه آخر نتونستيم با هم يك بازي درست كنيم ولي خيلي حال دادي

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا