★★ میتینگ نمایشگاه کامپیوتر مشهد ★★

این میتینگ رو:

• مجموع رای دهندگان
    35

Mrx

Active Member
منم می خوام بیام
AddEmoticons00511.gif

بلیط هواپیما و قطار که سهله بلیط درشکه هم گیرم نیومد
AddEmoticons0051.gif

AddEmoticons0059.gif
AddEmoticons0059.gif
AddEmoticons0059.gif
AddEmoticons0059.gif
AddEmoticons0059.gif
چرا با صادق بیا :D :دی !

به صادق بگو فکر کنم بتونه گیر بیاره دوست جان :lol:

/

مهران

ZMan

Member
ای بابا قراره یه مهمون از خارج سرمون خراب بشه
اگه زیاد سیریش نباشن منم حتما میام

NAKOOT

Well-Known Member
چرا با صادق بیا :D :دی !

به صادق بگو فکر کنم بتونه گیر بیاره دوست جان :lol:

/

مهران

صادق منم با خودت ببرررررررررررررررررر
monkeys15.gif

هرجا تونستم زنگ زدم برای هواپیما و حتی قطار ولی نیست که نیست
AddEmoticons00523.gif

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آره ديدم .. تا دلت بخواد .. !!
خوشبحالت که دیدی...

مجيد برو جلو هوات رو دارم .. !!
رابطه ما رو خدشه دار نکن الان من باید با مصطفی خوب رفتار کنم اگر نه بیچاره میشم :) مصطفی جون من خیلی دوست دارم...

ولی در هر صورت از شام و این سوسول بازیا خبری نیست اگر به خاطر شام میاین ، نیاین که خبری نیستش...:d

مجید

alionline1366

Active Member
آقا من صحبت میکنم ببینم چند تا بلیط میتونم بگیرم اگه از مشهد میخواستیم بریم تهران همتون رو میبردم پارتی کلفته:wink:

ehsan_3dmax

Active Member
نميدونم ملت چرا هميشه تو اينجور تاپيكها يك عده بجاي اينكه مثل آدم اسپم كنن به فكر ... كلاس گذاشتن هستن! البته شخص خاصي منظورم نيست. از قديم همين بوده و هست.

صادق.مهران.مصطفي.ماني اگه اين دفعه هم نمي خوايد مجيد رو پيادش كنيد از همين الان بگيد كه ما اين همه راه رو بلند نشيم بيايم اونجا! خداييش خيلي زوره. اين 25مين ميتينگيه كه مجيد دست تو جيبش نكرده! من كلي آدم گشنه ميشناسم كه اگه ok بديد با خودم ميارمشون تا ميتينگ شلوغ شه!:)

alionline1366

Active Member
راستی اونجا جون من خودتون رو معرفی کنید که اونایی که اولین باره میان گیج نشن مثل خود من

alionline1366

Active Member
Nakot جان قول نمیدم ولی سعی خودمو میکنم راستی احسان جان ما چاکریم به مولا

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
اداشی برای تهران-مشهد نمی تونی 2تا بلیط رله کنی برای من

اونای که خیلی دوست دارن بیان اتوبوس هر روز حدودا 20 الی 30 تا به طرف مشهد میان همه هم از روی ساعت بلیط میدن مثلا برای 1 ساعت دیگه یا ......

+ قطار هم این قدر از تهران راحت میشه پیدا کرد نسبت به مشهد که حد نداره فقط آدم باید یکم دنبالش باشه :) این رو از روی تجربه و ... می گما

+ به نظرم زیادی اسپم این تایپیک رفته بالا

موفق و پیروز باشید

NAKOOT

Well-Known Member
اونای که خیلی دوست دارن بیان اتوبوس هر روز حدودا 20 الی 30 تا به طرف مشهد میان همه هم از روی ساعت بلیط میدن مثلا برای 1 ساعت دیگه یا ......

+ قطار هم این قدر از تهران راحت میشه پیدا کرد نسبت به مشهد که حد نداره فقط آدم باید یکم دنبالش باشه :) این رو از روی تجربه و ... می گما

+ به نظرم زیادی اسپم این تایپیک رفته بالا

موفق و پیروز باشید

اتوبوس که فراوونه ولی کی حال داره 14 ساعت تو اتوبوس باشه ، جنازم می رسه مشهد

mostafa_az

Well-Known Member
طبق معمول هر سال آخرین شرکتی که تو نمایشگاه غرفه میگیره شرکت ماست. فردا نمایشگاه شروع میشه امروز تصمیم گرفتن شرکت کنن، رفتن غرفه گرفتن. من آرزو به دل موندم برا یه سالم که شده شرکت ما از دو روز قبل شروع نمایشگاه غرفه بگیره. لابد منم باید برم مثل چوب خشک اونجا واستم با یه میز و صندلی
80.gif

ehsan_3dmax گفت:
صادق.مهران.مصطفي.ماني اگه اين دفعه هم نمي خوايد مجيد رو پيادش كنيد از همين الان بگيد كه ما اين همه راه رو بلند نشيم بيايم اونجا! خداييش خيلي زوره. اين 25مين ميتينگيه كه مجيد دست تو جيبش نكرده! من كلي آدم گشنه ميشناسم كه اگه ok بديد با خودم ميارمشون تا ميتينگ شلوغ شه!
بیا احسان که ایندفعه قبر مجید گچیه. دست علی جلالی رو هم بگیر بیارش
247.gif

مخلصیم
مصطفی

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
مجید من جای تو بودم یه شام به اینا می دادم، اگه این مهران و صادق و مصطفی هستن میان می شینن وسط سایت کولی بازی در میارن ...
AddEmoticons00513.gif

آبروی چندین و چند ساله سایت رو بخاطر دو قاشق غذا نبر مرد
AddEmoticons0052.gif

خداوکیلی بچه ها شما دعا کنید من بتونم بیام شام همه مهمون من با پول مجید
AddEmoticons0054.gif

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
همیش تقصیر این خانم مدیر من نیومدم مشهد :eek:

جدیدترین ارسال ها

بالا