●◦● روند تولید انیمیشن یکی بود یکی نبود، سرزمین من ایران بود ●◦●

AVGHH

Member
!!!

سلام؛

ما کوچیکتر از اینیم که از شما یاد کنیم، هم از نظر اطلاعات هم از نظر سایز :wink:

نمیخواستم جلوی بقیه بگم که تمام ناقصی های کار تقصیره تو که 3 روز تو هفته دانشگاهی
3 روزم که میای ساعت 12 میای 4 میری!!!!
خودمونیم تو هم که میای که همش یا داری قهوه میخوری یا بستنی یا داری میخندی. :wink:

جای این حرفا برو لوکیشن تنگه پارسه رو ادیت کن من برای crowd هام بهش احتیاج دارم
از کی تا حالا شما crowd کار میکنی؟!
تنگه پارس خیلیم خوبه، اصلا همینی که هس.

راستی بزار منم بهت یه خبر بدم
این چند روزه که ندیدمت دلم برات تنگ شده
ما بیشتر رفیق. :)

اون عقابه بود که نوید درستش کرده بود؟!؟!؟ پرهاش رو هم تو زحمت کشیدی........... پاک شد!!!
بله درست متوجه شدی..............پاک شد
دست شما درد نکنه! لطف عالی مستطاب!

راستی شونه هم برای خودم خریدم
مبارکه! :rose: شیرینیش یادت نره، شما که سر لپ لپ 4 بار از من شیرینی گرفتین، برا شونه دیگه یه بار شیرینی رو باید بدی.

موفقتر باشید، مخصوصا بعضیا که شونه نو میخرن و دارن میرن اونور آب و صاف صاف راه میرن و شیرینیم نمیدن! :wink:

آخرین ویرایش:

Maya Man

Active Member
وقتی 3 ماهه حقوق نگرفیتم

شنیده ها حاکی از اینه که به خاطر خوش قولی تو پرداخت دستمزد بچه ها (مثالش رو بالا گفتم، دادن حقوق اسفند تو خرداد) به احتمال زیاد آخرین پستهای این تاپیک رو دارید میخونید.
بعد وقتی حرف پول و حقوق و حق بچه هارو میزنیم آقا به چیچیز قباش برمیخوره و میگه فک نکنید چون دارید رو یه پروژه بزرگ کار میکنید آدمای مهمی هستید!

خلاصه اینکه سر قضیه مالی برخلاف تیم قبلی اینبار دیگه واقعا داره در حق بچه ها ظلم میشه و تحمل این وضع دیگه داره سخت میشه.

بابا اين که خيلي ستمه.:mad: دلم کلي براتون کباب شد. جدي ميگم.:sad:
اين هم يکي از دلايل پيشرفت نکردن انيميشن تو ايرانه که من مسرانه رو اين مسئله اعتقاد اسيدي دارم.
چون با اين همه مشکلات زندگي و مخارج کم کم به اين نتيجه ميرسي که بريم يه پيکان جوانان گوجه اي بگيريم بريم مسافر کشي.:lol: جون خودم.:green:

من خودم ميخواستم يه گروه انيميشن تشکيل بدم و شروع به کار کنيم و بعد از اتمام پروژه بفروشيمش. ولي تو پرداخت حقوق به انيماتورا مونده بودم.
با اين اوصاف که تو ميگي و هر چند ماه يبار به گروه يخورده پول تو جيبي اونم با منت ميدن ؛ من ميرم 10 تا گروه تشکيل ميدم و هر وقت کار فروخت يا اسپانسر گرفت بهشون پول ميدم.:green: کاري نداره که اينطور تهيه کنندگي.:cool:
اميدوارم بيشتر و زود بزود پول بگيري.:wink:
اين همکارتم که پا برهنه اومده تو بحث کاش از اين کار خوبه تو ياد ميگرفت و خودشم از تجربياتش واسمون ميگفت. نه اينکه بياد ثغورمه بارت کنه.:-?
اميدوارم زود زود بياي تاپيکت رو آپديت کني.
موفق باشي.:rose:

راستي اون عکسايي که تو پست صفحه قبل گذاشته بودي پاک شده. اگه تونستي دوباره آپلودش کن. من نديدمشون. (مربوط به پست شماره 50 ميشه)

آخرین ویرایش:

AVGHH

Member
سلام

:rose:ممنون از حس همدردیت، ولی به خدا اینا نه برا ما نون میشه نه آب
شرکت چن وقته شده شبیه خونه ارواح، تک و توک بچه ها میان سر کار اونم انقد گرفته و بیحالیم که حس کار نیس یه چن ساعت میشینیم و جمع میکنیم میریم.

اين همکارتم که پا برهنه اومده تو بحث کاش از اين کار خوبه تو ياد ميگرفت و خودشم از تجربياتش واسمون ميگفت. نه اينکه بياد ثغورمه بارت کنه.:-?
پابرهنه کجا بوده؟! کفششو تو بخش «انیمیشن و جلوه های ویژه» در آورده بود.
به دور از شوخی این همکار ما خیلی پسر گلیه از اون گل گنده ها :wink:
نگا نکنین من هر چن وقت یه بار میام یه سری مطلب میذارم میرم، من بیکارم، بقیه زندگی دارن، زن و بچه دارن، وقت نمیکنن از این کارا بکنن.

اميدوارم بيشتر و زود بزود پول بگيري.:wink:
...
اميدوارم زود زود بياي تاپيکت رو آپديت کني.
پول که نباشه نفس کشیدنم زوری میشه :wink:
با این وضعی که من میبینم امیدی نیس تیم ما ادامه کار بده، منی که مجردم و هنوز تو خرج نیافتادم از این وضع خسته شدم، چه برسه به اونایی که متاهلن و نون زن و بچه هم باید بدن.
شما دعا کنین وضع عوض بشه چشم.
با این که سطح کار اصلا بالا نیست ولی برا بدترین کاراهم باید پول خرج بشه.

راستي اون عکسايي که تو پست صفحه قبل گذاشته بودي پاک شده. اگه تونستي دوباره آپلودش کن. من نديدمشون.
چشم، فقط ممکنه یه ذره طول بکشه.

موفقتر باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا