●◦● جومونـگ! (انیمیت) ●◦●

Mb3d

Member
آفرين با مزه بود ... بسي خنديديم .... تو آخرين صحنه يارو كه وايساده بود با دستش يه علامت خا ك بر سرت هم مي داد (اينجوري : آه) خيلي باحال مي شد ولي بامزه بود

mkf.cgi

Member
سلام.
انيميشن رو ديدم..
حركات ميتونن نرمتر باشن و ساب فريم بيشتري خرجش كني رديف ميشه...
راستي خبر داري با اين كارت تن جومونگ داره تو قبر ميلرزه ؟:wink:
موفق باشي..

ali_tavanaie

Well-Known Member
راستي خبر داري با اين كارت تن جومونگ داره تو قبر ميلرزه ؟:wink:
موفق باشي..

حالا خارج از مبحث یک چیزی بگم ، :sad: قبل جومونگ بدن افرادی مثل نادر و اینا لرزید که این همه فتوحات کردن (با این که یک روستایی بیش نبودند) یک تنه مثل یک فیل در جلوی صف دشمنا رو لت و پار میکردند (عجب هیکلایی داشتنا خداییش) اما یک چشم بادومی جینقیلی میاد دل مردم ایران رو تسخیر میکنه :cry: و میره! ای دنیا عجب رسمی داریا!

AVGHH

Member
قبول داری تقصیر امثال من و توئه؟
ما الان تو مدلسازیامون یا جک و جونورای تخیلی یی که نه سر دارن نه ته میسازیم (که اکثر قریب به اتفاقشون از الگوهای خارجیه)، یا کاراکترای خارجی، بعد وقتی امثال من و شما و... چهار سال دیگه شدیم مسئول و... با همین تفکر میریم بالا، اون موقع اگه یه نفر اومد بهمون گف آقا امثال نادر و رستم و... پس چی میشن، میگیم برو بابا، چون از خیلی وقت پیشش (همین الان) مخمون رو با الگوهایی که برا خودمون نبودن پر کردیم و به اونا عادت کردیم.
تکبیر...

animations

Active Member
ایییییی... چند وقت بود به گالری سر نزده بودم.

شما خجالت نمی کشی عبدالوهاب جان؟! انیمیشن خوب می ذاری توی فروم، دیگه یه لینک هم نمی دی بیام ببینم؟! :snap:
الان ایراد بگیرم؟ به جز دو سه تا ایراد کوچیک، چیز دیگه ای نمی تونم بچسبونم به انیمیتت:

- یکی اینکه بدن اونی که سبز پوشیده، خیلی عقبه. یعنی انگار تعادل نداره، الانه که بیافته!!
- دوم اینکه عکس العملشون خیلی سریع قطع می شه. کاراکترها که به هم ضربه می زنن، سریع عین فنر بر می گردن سر جای اولشون.
- دیگه اینکه وقتی کاراکتر سبزه حمله می کنه و شمشیرش می خوره به شمشیر کاراکتر نارنجیه، شمشیر کاراکتر نارنجیه به عقب متمایل نمی شه. انگار نه انگار که ضربه ای خورده بهش!!

ولی از این چیزا که بگذریم، باید بگم که واقعا عالی بود... اصلا شبیه این انیمیشن های ایرانی اسلوموشنی که می سازن و اصرار دارن تک تک کلیدهاشون دیده بشه نیست. حرکت ها خوبن، پیش حرکتهات عالی اند. ایده هم جالبه... واقعا ایول داره...
clap.gif

AVGHH

Member
شما خجالت نمی کشی عبدالوهاب جان؟!
نه!:green:

بدن اونی که سبز پوشیده، خیلی عقبه. یعنی انگار تعادل نداره، الانه که بیافته!!
دِ گول خوردی! این بخاطر زاویه دوربینه، حالت دوتا کاراکتر عین همدیگه اس، چون از یکی کپی کردم رو اون یکی و یه تغییرات جزئی دادم.

سریع عین فنر بر می گردن سر جای اولشون.
عمدا اینکارو کردم، میخواستم نشون بدم که خیلی حواسشون به همدیگه هست تا غافلگیر نشن.

دیگه اینکه وقتی کاراکتر سبزه حمله می کنه و شمشیرش می خوره به شمشیر کاراکتر نارنجیه، شمشیر کاراکتر نارنجیه به عقب متمایل نمی شه. انگار نه انگار که ضربه ای خورده بهش!!
اینم برا زاویه دوربینه، شمشیر کاراکتر نارنجی دقیقا در راستای زاویه دید حرکت میکنه، به خاطر همینه که فک میکنی نیرو بهش وارد نشده، اتفاقا رو این چیزا خیلی وقت گذاشتم، anticipation و عکس العمل و نیرو و...

واقعا ایول داره...
clap.gif
چشات ایول داره رفیق جون (
clap.gif
برا خودت!)

اگه خواستی یا بچه ها ی دیگه خواستن بگین فایل مکسش رو هم بذارم. (این یعنی یه حال اساسی!)

موفقتر باشی :rose:
التماس دعا

milad_k

Member
خیلی بدجنسی :green:با این اسم جومونگ همرو میکشونی اینجا بد میگی ساده اینا جومونگ کجا بود( البته من خودم از جومونگ خوشم نمیاد تا حالا هم ندیدم,رو کیف مدرسه هو سینی چایی خوریو اینا خیلی دیدم) اما همین اسم جومونگ کشوندم اینجا.:green::green:با وجود اینکه ساده بود ولی باحال بود کلی خندیدم:lol:. دمت گرم همیشه از این کارا بکن.

آخرین ویرایش:

AVGHH

Member
البته من خودم از جومونگ خوشم نمیاد تا حالا هم ندیدم
خوشم میاد عین خودمی، خدا خدا میکنم این جومونگ بمیره این سریال تموم شه، البته خدا به داد برسه قراره سری دومش رو پخش کنن!!

milad_k

Member
خوشم میاد عین خودمی، خدا خدا میکنم این جومونگ بمیره این سریال تموم شه، البته خدا به داد برسه قراره سری دومش رو پخش کنن!!
:lol::lol::lol:
میگم این جومونگ که میگنم یه آدمه؟؟؟ یه یا وسیلهاست؟؟ فکر کنم اسم یه شمشیره مگه نه؟؟؟ میگن احسان علیخانی جومونگ آورده با هاش مصاحبه کرده ؟؟ یعنی احسان علیخانی با شمشیر مصاحبه کرده ؟؟؟ عجبببببببب؟؟!!!! :shock:این احسان عجب آدمیه ها از شمشیر هم حرف میکشه.:cool:

AVGHH

Member
میگم این جومونگ که میگنم یه آدمه؟؟؟ یه یا وسیلهاست؟؟ فکر کنم اسم یه شمشیره مگه نه؟؟؟
گرفتی مارو؟! :shock:
مرد حسابی یه آدمه که میخوام سر به تنش نباشه! همونی که پاشد اومد ایران

MayaMana

Banned

اینجا Blog هستش یا Forum کارهای به اصطلاح تموم شده سه بعدی؟!!!

فکر کنم اگه در مورد کار و مسائل مربوط به اون صحبت بشه خیلی بهتره .. . نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم..

milad_k

Member

شوخی میکنم بابا :green:
ولی نه کلا یه چیزی.بیا کارو کاملش کن رو شخصیت ها و وسایلاشون بیشتر کار کن یه فضا سازی جالب هم براش انجام بده خیلی خوب میشه.
:rose:

milad_k

Member
اینجا Blog هستش یا Forum کارهای به اصطلاح تموم شده سه بعدی؟!!!

فکر کنم اگه در مورد کار و مسائل مربوط به اون صحبت بشه خیلی بهتره .. . نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم..

انقدر سخت نگیر :rose:ولی نه درست میگید باید در مورد کار بحث بشه :paint:

AVGHH

Member
بیا کارو کاملش کن رو شخصیت ها و وسایلاشون بیشتر کار کن یه فضا سازی جالب هم براش انجام بده خیلی خوب میشه.
کلی وقت میگیره، چیزی که من ندارم!
ولی اگه وقت کنم حتما، ممنون بابت پیشنهادت
التماس دعــــــ ... ــا

جدیدترین ارسال ها

بالا