(●● مسابقه ساخت Wallpaper يا كاغذ ديواري ويندوز ●●) - شماره 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aminem

Member
اين سيستم كه هركس يه طرح بده خيلي بهتره به چند دليل:
1-هر كس ميدونه هر هنري كه داره و ميخواد نشون بده رو بايد نوي همين كا ربكنه بنابر اين كار كاملي ميشه و شخص روش وقت ميذاره.
2-از طرح هاي توي يك مايه كه يك شخص ميزنه و به عنوان چند تا ميده كم ميشه.
3-توي راي دادن راحت تر ميشه و از ميونه اين انبوه wall paper ميشه بهتر اينتخاب كرد.
4- كار مسئولاي محترم سايت اينقدر سخت نميشه.
5-همين ديگه . ايم همه سرتونو خوردم بسه ديگه.

Babak Sateli

Active Member
دوستان عزيز

من عرض كردم. به زودي مسابقه شماره 2 را برگزار خواهيم كرد كه آن به صورت خودكار انجام مي شود و هيچگونه محدوديتي نيز براي آن گذاشته نمي شود.
لطفاْ به اجراي مسابقه ادامه دهيد تا به اميد خدا نتايج را چند وقت ديگر اعلام كنيم.
ضمناْ من ارسالهاي اضافي را پاك كردم كه كار قضاوت آسانتر شود.

با تشكر

Mostafa Epsilon

New Member
يك اشكال جدي !
براي بهتر شدن سطح كيفيت مسابقه پيشنهاد ميكنم مهلتي را براي فرستادن آثار قراردهيد سپس دوستان به آنها امتياز دهند . چون اگر غير از اين باشد ظلم به حق آن كساني ميشود كه ديرتر طرح خود را ارسال كرده اند (يا ديرتر در سايت قرار گرفته) چون طرحهاي اوليه بيشتر در معرض ديد بوده و طبيعتا امتياز بيشتري به آنها داده ميشود (و اين كمي نا عادلانه است)

salmanclever

Well-Known Member
Norik گفت:
کد طرح : 023 >|< >|< >|<

:twisted:
کد 64 دو دريه سايت djdesign ه , يعنی 90% خودشه.
اگه هم دو دری نيست >|< >|< >|< >|<
سلام
هر كسي اين حق رو داره كه اگر به كار ي شك كرد حتما مطرح كنه از شما هم ممنون از اينكه انقدر براتون ارزش داره و در صحت كارها دقت مي كنيد
در ضمن در مقابل حقي كه شما داريد من هم حق دارم از خودم دفاع كنم
اولا كه براي من اين مسابقه بنا به دلايلي خيلي ارزش داره براي همين سعي كردم تا در كار هام نهايت دقت رو به خرج بدم
من همه كارها كه به نام من هست را با نرم افزار فتوشاپ طراحي كرم و هر كدوم از كارهام رو كه در اينجا وجود داره فايل اصليش كه فايل psdهست نگه داشتم براي همچين روزي در ضمن اون كاري كه شما گفتيد دو در شده اينطور نيست من به سايت djdesignرفت و دنبال كاري كه شبيه كار من بود گشتم اگر دقت كنيد گوي هاي اون كار يك كمي نوراني تر هست و اگر بيشتر دقت كنيد ميبينيد كه كلا طرح گوي ها با كار من فرق داره
در ضمن سايت djdesignفايل psdهيچ كدام از والپيپر هاشو اراعه نميده در صورتي كه من فايلpsdكارم رو با جزء جزء لايه هاشو دارم و اگر آقا بابك خواستن براشون مي فرستم
من انقدر به كارم اطمينان دارم كه نيازي نميبينم برم به قول شما از جايي دو دره كنم
در ضمن اگر هم خواستيد آموزش ساخت كارم رو بهتون ميدم
اگر بازم مشكلي بود و قانع نشديد بگيد تا من بيشتر توجيهتون كنم
سلمان...

Babak Sateli

Active Member
دوستان

ايده گرفتن از جايي هيچ مشكلي نداره ... من پيشنهاد مي كنم كساني كه در انتهاي كار برنده شدند ، بيايند و آموزش ساخت تصاوير خودشان را بگويند. حتي اگر اين ايده از تصوير ديگري گرفته شده است. لطفاْ مباحث ديگر را در داخل اين ارسال مطرح نكنيد. بياييد تا يك رقابت دوستانه داشته باشيم. هدف ما از اين كار جمع كردن دوستان كنار هم است. نه ايجاد مانع و دلخوري. پس از شما خواهش مي كنم به امتياز دهي ادامه دهيد و مسايل حاشيه اي را مطرح نفرماييد. در صورتي هم كه افرادي برنده شدند ، مي توانيم از آنها بخواهيم كه روش درست كردن طرح هاي خود را بگويند كه هم همگان مطمين شوند از كارهايشان ، و هم اينكه ما خودمان يك چيز جديد ياد گرفته باشيم. پس خواهش مي كنم مسايل حاشيه اي را وارد مسابقه نفرماييد.

با تشكر

somayeh32

New Member
سلام :)
من به كد هاي 17و 20 و 21 و 22 به هر كدوم 3 تا پروانه ميدم

يه سوال :wink: آقا مجيد تو اين شكل ها حتما بايد آرم سايت باشه؟

Mostafa Epsilon

New Member
من به طر ح شماره 34 سه چروانه ميدهم
راستي آقا بابك تكليف عكسهايي كه حذف شده اند وامتياز گرفتند چي ميشه ؟

همونطور كه گفتم بهتر نيست پس از ارايه كليه كار ها امتيازدهي شود ؟

toranj_1455

Member
سلام
من هم به شماره هاي:
056: 3 >|< >|< >|<
062: 3 >|< >|< >|<
069: 3 >|< >|< >|<

( در ضمن آقا بابك ممنون ميشم اسم منو تصحيح كنيد : عليرضا ...نه علريضا :wink: كد شماره ي 054 )

موفق باشيد

mahdi pour

Member
سلام آقا مجيد
آيا فقط بايد از سمبل پروانه در طرحها استفاده كرد يا خير
مخلص شما

daftarekhaterat

New Member
من به شماره هاي زير راي ميدم:
055 >|< >|< >|< >|< >|< >|<
056 >|< >|< >|< >|< >|< >|<
057 >|< >|< >|< >|< >|< >|<
آخه طرحهاي خودمه! :roll:
در ضمن خواهش ميكنم حداقل كارها رو به عدد 3 برسونيد. چون واقعا نميشه توي يه طرح همه فيلترها و افكت ها رو به كار برد! :wink:

Pooriya_Online

Active Member
سلام دوستان
والله اون موقعي كه آقا بابك گفت بايد يك طرح بزاري من قبلش يك طرح برشون ارسال كردم و بعدش براشون پيغام خصوصي زدم كه همه طرحها رو به جز كد 30 و 32 و اوني كه الان فرستادم رو حذف كنيد. ولي ايشون اشتباهي متوجه شدن و همين 2تا كد رو حذف كردن و اون طرح جديد رو نگذاشتن. حالا ميخواستم بدونم الان كه ايشون رفتن كي مسول مسابقه هستش تا اون 2تا طرح رو دوباره درست كنن و اون جديد رو ارسال كنم؟

ممنون ميشم بگيد.

موفق و پيروز باشيد...

hamid7

Member
سلام
اگر امكان داره مي خواستم به wall papersدوستان رای بدم . ولی لینکشو نو پیدا نکردم؟
تویه صفحه ی اول فقط 14 شماره ی هست!
ممنون می شم راهنماییم کنید.
در ضمن wall paper هم ارسال کردم هر چند مبتدیم ولی خوشحال می شم نظرتون بدونم.
اینم بگم که تازه به جمع شما پیوستم " بهم خوشامد نمی گین"

iRWEBDES

Active Member
Mostafa Epsilon گفت:
يك اشكال جدي !
براي بهتر شدن سطح كيفيت مسابقه پيشنهاد ميكنم مهلتي را براي فرستادن آثار قراردهيد سپس دوستان به آنها امتياز دهند . چون اگر غير از اين باشد ظلم به حق آن كساني ميشود كه ديرتر طرح خود را ارسال كرده اند (يا ديرتر در سايت قرار گرفته) چون طرحهاي اوليه بيشتر در معرض ديد بوده و طبيعتا امتياز بيشتري به آنها داده ميشود (و اين كمي نا عادلانه است)
من اينو 2-3 روز پيشنهاد داده بودم
آقا بابك لطفا به انتخاب خود يه كار من رو انتخاب كنيد و بقيه را حذف كنيد ايشالله در مسابقات بعدي
ولي اگه تونستي سه كد 1 و 2 و 22 من رو نگه دار

مهرداد كوهي

iRWEBDES

Active Member
hamid7 گفت:
سلام
اگر امكان داره مي خواستم به wall papersدوستان رای بدم . ولی لینکشو نو پیدا نکردم؟
تویه صفحه ی اول فقط 14 شماره ی هست!
..."
يعني چي؟
خوب كد عكس رو نگاه كن و بنويس كد عكس = فلان قدر ستاره

مهرداد كوهي

iRWEBDES

Active Member
hamid7 گفت:
مهرداد جان اصلا طرحها كجاست؟
چرا عصباني مي شي!
دوست عزيز شرمنده ام
ولله عصباني نشدم آخه سپوالتون ...