(●● مسابقه ساخت Wallpaper يا كاغذ ديواري ويندوز ●●) - شماره 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Babak Sateli

Active Member
wp_comp.gif

با سلام به تمامي دوستان

به پيشنهاد يكي از دوستان عزيزمان بنابراين شد تا يك سري مسابقه براي ساخت Wallpaper يا همان كاغذ ديواري ويندوز اجرا كنيم. اين مسابقه يك سري مشخصات خاص دارد كه هر كسي مي تواند با رعايت اين گزينه ها ، در اين مسابقه شركت كند. تصاوير برتر را در قسمتي مخصوص در سايت ، براي دانلود كاربران قرار خواهيم داد. ضمناْ اين تصاوير به همراه نام دوستان در سايت به صورت هميشگي باقي خواهند ماند.

[hr:8163e822d8]
:0: لطفاْ در هنگام ساخت تصوير ، دقت داشته باشيد كه از تصاوير آماده ديگران استفاده نكنيد و تمامي تصوير را خودتان خلق كنيد.
:0: تصاوير را مي بايست در يكي از 3 اندازه زير طراحي شوند ، اینها اندازه های استاندارد Wallpaper برای ویندوز می باشند:
--> 600×800 پيكسل
--> 768×1024 پيكسل
--> 1024×1280 پيكسل
:0: تصوير اصلي خود را به آدرس ایمیل [email protected] بفرستید تا در اولین فرصت در لیست مسابقه قرار بگیرند.
:0: لطفاْ تصاوير خود را به صورت دستي در ارسالتان قرار ندهيد و حتماْ آن را به آدرس ايميل مذكور ارسال نماييد تا در قسمت مخصوص خود قرار بگيرند.
:0: كاربران تنها مجاز هستند يك تصوير ارسالي در اين مسابقه قرار دهند.

[hr:8163e822d8]
ميزان امتياز دهي :
كاربران مي توانند به هر طرح از هر شخص ، از صفر تا 5 پروانه اهدا كنند. به طور مثال پس از ديدن يك تصوير ، در صورتي كه از آن خوشتان بيايد مي توانيد به آن تصوير 5 پروانه اهدا كنيد. >|< >|< >|< >|< >|< اگر هم طرح مورد نظر را اصلاٌ نپسنديديد ، مي توانيد به آن هيچ پروانه اي اهدا نكنيد. تنها امتيازاتي را درج كنيد كه حداقل يك پروانه به آنها اهدا شده است. لطفاْ به نام شخص امتياز ندهيد. بلكه به تصوير امتياز دهيد چون ممكن است يك شخص بيش از يك تصوير را به نمايش گذاشته باشد. پس امتيازات خود را به تصوير ( به همراه ذكر کد آن) بدهيد

براي دسترسي به تصوير پروانه و ثبت آن در ارسال خود ، در قسمت تايپ متن خود در زير صورتكهاي موجود در سمت راست صفحه ، يك لينك وجود دارد كه متن آن (نمايش بقيه شكلكها) مي باشد. بر روي آن كليك كنيد.
add_smiles.jpg

در انتهاي مسابقه ، تصاويري برنده خواهند شد كه تعداد پروانه هاي آنها >|< بيشتر از باقي تصاوير باشند.
اين مسابقه از جمعه 26 دي 1382 به مدت يك ماه برگزار مي شود.

موفق باشيد

[align=center:8163e822d8](( تصاويري كه تا به حال در مسابقه شركت كرده اند ))[/align:8163e822d8]

[web:8163e822d8]http://www.majidonline.com/babak/WP/wp.htm[/web:8163e822d8]

[align=left:8163e822d8]جهت مشاهده اين تصاوير در صفحه اي مجزا (( در اینجا )) كليك كنيد.[/align:8163e822d8]

mizsia

Member
جواب

من به كد 001 و 002 هر دو >|< >|< (دو) پروانه مي دهم! :arrow:

Babak Sateli

Active Member
من به طرح آقاي مهرداد كوهي با كد شماره (001) ، سه امتياز مي دهم. >|< >|< >|<
اين انتخابم به خاطر سادگي و زيبايي انتخاب رنگ و همچنين استفاده مناسب از فيلترها كه يك نوع حركت مجازي به وجود آورده ، مي باشد.
با تشكر

Pooriya_Online

Active Member
آقا منم به طرح 1 آقا مهرداد 3امتياز ميدم. >|<>|<>|<
و به طرح 2 ايشون 2امتياز ميدم. >|<>|<

موفق و پيروز باشيد...

iRWEBDES

Active Member
فكر ميكنم تنها موندم بابا توروخدا دو نفر ديگه لا اقل بفرستن از دوستاني كه به كارهاي مبتدي من امتياز ديدند ممنونم
واقعا تشكر
آقا پوريا شما اولين نفري بودي كه اينكار رو آغاز كردي بسم الله شروع كن بابا همكري به چي ميگن؟
موفق باشي

مهرداد كوهي

salmanclever

Well-Known Member
سلام
من به طرح هاي آقاي مهرداد كوهي >|< >|< امتياز ميدم
سلمان...

iRWEBDES

Active Member
:oops:
اگه اجازه هست من هم راي بدم :lol:
من به كد 4.. دو پروانه >|< >|< ميدهم
در ضمن به كد 11. هم سه پروانه ميدهم >|< >|<
در ضمن منظور از دو بك گراند با شماره هاي 9.. و .1. رو اصلا نفهميدم اين دو كه ربطي به مجيد آنلاين ندارند؟
به كد 19. هم دو پروانه ميدهم >|< >|<
آقا سلمان يك كم كارهاتون شلوغه :wink: البته ببخشيد تو كار اساتيد دخالت كردم از ديد يه كاربر گفتم 8)
همچنين از دوستان خواهش ميكنم به كد عكس راي بدند نه به اسم
موفق باشيد

مهرداد كوهي

سلام.

wallpaper ها حتما بايد به مجيد آنلاين ربط داشته باشه؟ :roll: نميدونم.اون بالا كه چيزي ننوشته؟ آقا بابك اينطوره؟

iRWEBDES

Active Member
بله بايد ربط داشته باشند
حالا آقا بابك بهتر ميدونن اما به نظر من بايد ربط داشته باشند مسابقه متعلق به مجيد آنلاين هست
بك گراند به پشت زمينه ي همه چي گفته ميشه اما WallPaper به پس زمينه ( پشت زمينه ) فقط deskTop گفته ميشه

مهرداد كوهي

Pooriya_Online

Active Member
آقا من به كد 11-21-22 به هر كدوم 2تا پروانه ميدم >|<>|<

موفق و پيروز باشيد...

Saeid Taheri

Active Member
من به كد :022 >|< >|< >|< امتياز ميدم

چون به نظر من از رنگ بندي و همچنين فيلترهاي مناسبي براي كارشون استفاده كردن و با تمام سادگي بسيار زيبا و چشمگير است ( به نظر من )

mizsia

Member
جواب

من به طرح 022 >|< >|< پروانه ميدم! به خاطر سادگي و استفاده ي مناسب از فيلتر ها

و به طرح 021 >|< >|< به خاطر طرح آب و پروانه (آگر پروانه يه كم زيباتر بود بهتر نبود سلمان جان؟) :wink:

Babak Sateli

Active Member
نتايج

نتايج مسابقه تا امروز (شنبه 27 دي 1382 )

:1: اولـيـن رتـبـه : (كد 001) - 10 پروانه
:2: دومــيـن رتبه : (كد 022) - 7 پروانه
:3: سـومين رتبه : (كد 002) - 6 پروانه
:4: چهارمين رتبه : (كد 011) - 5 پروانه
:5: پـنجـمين رتبه : (كد 021) - 4 پروانه

در ضمن به دوستان مژده مي دهم كه مسابقه شماره 2 به صورت خودكار انجام خواهد شد و امتياز دهي آن نيز به صورت خودكار انجام مي شود.

با تشكر

iRWEBDES

Active Member
از اينكه 3 رتبه ي اول به كارهاي من رسيد خيلي خوشحالم
از دوستاني كه قابل دونستند و به كارهاي من راي دادند ممنونم ايشاالله روزي باشه جبران كنيم

مهرداد كوهي

Mily

Member
نظر

سلام
من به كد : 008 : >|< >|<
وبه كد : 018 : >|< >|< >|<

همگي خسته نباشيد. :wink:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا