●●● نسخه جديد سايت و همبستگي اعضاء براي آن ●●●

[EHSAN]

Well-Known Member
ما كه فكر نميكنيم كسي رو ناراحت كرده باشيم ولي اگه بازم كسي از دست ما ناراحت شده همينجا ازش معذرت ميخوام...

F_spyker

Member
!!!

من كه تازه كارم و خيلي نيست كه تو مجيد آن لاين عضوم.اما هر كي از ما بدي ديده به بزرگي خودش ببخشه.

[align=center:692d22ddb5]*بهترين انتقام ها فراموشي و بخشش است*[/align:692d22ddb5]

kami_mz

Well-Known Member
مي دونم حال همه تون از ريختم بهم مي خوره. ولي پوزش مي طلبم. بنده را ببخشيد.

kiyanosh

Member
kami_mz گفت:
مي دونم حال همه تون از ريختم بهم مي خوره. ولي پوزش مي طلبم. بنده را ببخشيد.
من كه خيلي مديون شما هستم و خيلي هم خوب خيلي سوالاتم را جواب داديد . فكر مي كنم شكست نفسي مي كنيد.
من كه خيلي ممنونتم از اطلاعات خوبي كه در زمينه هاي مختلف داريد

mohsenshahbazi

Active Member
Re: قرار عمومي در اصفهان

marzban گفت:
وقتي كه ديدم اينجا جمع همه جمع هست گفتم كه ترتيب يك قرار تو اصفهان را بدم
هر شخصي كه آماده است اعلام كند
آقا من كه هستم
محل و زمان قرار كوجاس؟؟؟ :wink:

MnavidM

Active Member
با سلام.

منم همين جان از تمام كساني كه ناراحتشون كردم پوزش مي طلبم .

ارش

Member
من هم پوزش مي خوام ولي ببينم مگه اينجا كليساست:)
راستي از آقا مجيد هم ممنونم كه بلاخره به فكر ما بدبخت بيچاره هايي كه IE6 ندارن هم هست واسه همين چيزاست كه هم مجيد رو دوست دارم هم سايتشو مگه نه ؟؟؟؟

shah ali

Member
من واقعا لذت مي برم

من واقعا لذت مي برم :lol:
مي بينم اين جوونا اين طوري همديگرو دوست دارند و از هم معذرت مي خواهند
اميدوارم هميشه همتون موفق باشيد.
من هم به سهم خودم از همه معذرت مي خواهم... :oops:

1.gif

salam. vaghean khoshalam ke age gharar bashe injori kar pish bere ke aalie.

vali <<kami_mz>> man fekr nakonam kasi az shoma narahat bashe man ke harchi baladam az shomast va hame zahmatam che penhano ashkara be gardane shoma bode.

vali majid jon ba tamome alaghei ke behet daram vali delam azat kheily pore har chi behet migam javabamo nemidi chera? na Pm na peike khososi ... ! eybi nadare hatman kar dari kejavabe mano nemidi. albate mazerat age in harf jash inja nabod. vali dar kol kochike hamaton ham hastam .arezo movafaghiat baraton mikonam

niloofar2004

New Member
واقعا از اين همه رفاقت و دوستي آدم بغضش مي گيره! سرفراز و پاينده باشيد ما هم از آقا مجيد حمايت مي كنيم

=royal=

Member
معذرت خواهي

واقعا ببينيد اين جا چقدر دوستي و صفا هست مثلا من خودم تا حالا دو بار اخراج شدم و دوباره با شرمندگي اومدم تو سايت و پته ي منو ريختند رو آب ولي عيب نداره دوستي خيلي بيشتر از اين ها مي ارزه
من خودم شخصا از سامان عزيز بخاطر اون حرف بدي كه بهش زدش براي سومين بار معذرت ميخوام و اميدوارم منو بخشيده باشه
و فكر ميكنم مهرداد كوهي هم از من دل خوشي نداشته باشه و از اون هم معذرت ميخوام
و هر كس ديگه اي هم كه از من رنجيده شده باشه اميدوارم منو ببخشه و با هم مجيد انلايني خوب و خوش داشته باشيم ميبينيد با نه ارتباط صوتي داريم نه تصويري ولي با نوشته هرف هاي همديگه رو ميفهميم
من يكي بد جوري گر يه ام گرفته (البته از شوق) :cry:
اين گل رو هم به همه ي اعضاي مجيد آنلاين تقديم ميكنم. :wink:

yel-flower-mini.jpg

iRWEBDES

Active Member
=royal= گفت:
واقعا ببينيد اين جا چقدر دوستي و صفا هست مثلا من خودم تا حالا دو بار اخراج شدم و دوباره با شرمندگي اومدم تو سايت و پته ي منو ريختند رو آب ولي عيب نداره دوستي خيلي بيشتر از اين ها مي ارزه
من خودم شخصا از سامان عزيز بخاطر اون حرف بدي كه بهش زدش براي سومين بار معذرت ميخوام و اميدوارم منو بخشيده باشه
و فكر ميكنم مهرداد كوهي هم از من دل خوشي نداشته باشه و از اون هم معذرت ميخوام
و هر كس ديگه اي هم كه از من رنجيده شده باشه اميدوارم منو ببخشه و با هم مجيد انلايني خوب و خوش داشته باشيم ميبينيد با نه ارتباط صوتي داريم نه تصويري ولي با نوشته هرف هاي همديگه رو ميفهميم
من يكي بد جوري گر يه ام گرفته (البته از شوق) :cry:
اين گل رو هم به همه ي اعضاي مجيد آنلاين تقديم ميكنم. :wink:

yel-flower-mini.jpg
من از شما چيزي به دل ندارم و همتون رو دوست دارم ...
موفق باشيد ...

ali_civil

Member
بنام دوست !!!

سلام دوستان خوبم...
چند وقتي هستش كه به دليل پاره اي مشكلات نمي تونم آنلاين بشم . از اين كه تغيراتي را در سايت ايجاد كرديد خوشحالم....
آقا حالا كه همه دارن درد دلشونو مي نويسن منم ميگم:
هر يك از دوستان عزيزم بدي از من ديده به بزرگواري خودشون ببخشن... هميشه سعي داشتم تا مي تونم كمكتون كنم :roll:

برام دعا كنيد آخه بد جوري توي مشكلات گير كردم...

EHSAN_J

Active Member
آقا ما هم به نوبه خودمون چاكر همه بچه هاي باحال مجيد آن لاين به خصوص آقا بابك عزيز كه خودش ميدونه چقدر دوستش دارم هستم روحرف اقا بابك هم حرف نميزنم

:wink:

ImanYari

Member
سلام بچه ها!
منم از همه كساني كه از دست من دلخور شدن معذرت ميخوام(البته هركس جرات داره بياد جلو تا بهش بگم!!!!)
در ضمن من اگه خدا بخواد مشكلاتم داره حل ميشه دارم برميگردم!!
بياييد به سايت برگرديم!!!
قربون همه
ايمان

kami_mz

Well-Known Member
به حاج آقا ياري! اصل شعار اينه:
بياييد به سايت برگرديم تا رستگار شويم.

جدیدترین ارسال ها

بالا