●●● نسخه جديد سايت و همبستگي اعضاء براي آن ●●●

ALE

Well-Known Member
با اميد به آينده اي روشن و بهتر از آنچه كه اكنون در اين سايت خوب و كامل شاهد آن هسيتم
اميدوارم ضمن حفظ تركيب و اشل كنوني سايت آن را كامل تر جذا تر و زيباتر ببينيم ...

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام به همه ي دوستان
منم اومدم معذرت خواهي از دو تا از دوستان!
يكي مهرداد جان وديگري هم مهيار خان رييسي، توي يكي از تاپيك ها كه من حالا به اشتباه ( گر چه اشتباه نبود و من كد رو به اسم اپلت ديده بودم و عينا گذاشتم تو تاپيك، شايد عيب از دوستم بوده كه برام ميل كرده... بگزريم) يه مقدار آزردگي خاطر پيش اومده بود كه من از طرف خودم از اين دو تا دوست عزيزم معذرت ميخوام.
اميدوارم در نسخه جديد سايت بتونيم در كنار هم و براي هم دوستاي فوق العاده اي باشيم، و به اميد روزي كه اين سايت به عنوان بهترين سايت آموزش آنلاين در دنيا بشه.
با تشكر سايان
(راستي چند روز پيش يكي از دوستام ازم پرسيد كه سايت مجيد آنلاين رفتي تاحالا يا نه ؟ گفتم آره عضوم. گفت خوب چه طوره؟ گفتم خيلي توپ و .... خلاصه پرسيدم چه طور مگه ؟! گفت ديروز تو اينترنت چرخ ميزدم تو يكي از سايت هاي انگليسي ليست 20 سايت برتر رو زده بود و سايت مجيد آنلاين هم توي اين 20 سايت بود!) من اول يه كم تعجب كردم ، ولي بعد ديدم واقعا اگر گذاشتن توي 20 سايت حق دارن. حالا نميدونم شما هم شنيديد يا نه؟ (من نقل قول كردما از قول دوستم)

worldman_safa

Active Member
من واقعا لذت مي برم وقتي مي بينم اينطور همه به اشتباهاتشون پي بردن و دوستي

پيشه كردن ! :oops:

آقا اگه از ما هم بدي ديدين ببخشيد ! :wink:

يا حق

AliReza26

Active Member
ghamnevis گفت:
سلام به همه ي دوستان
منم اومدم معذرت خواهي از دو تا از دوستان!
يكي مهرداد جان وديگري هم مهيار خان رييسي، توي يكي از تاپيك ها كه من حالا به اشتباه ( گر چه اشتباه نبود و من كد رو به اسم اپلت ديده بودم و عينا گذاشتم تو تاپيك، شايد عيب از دوستم بوده كه برام ميل كرده... بگزريم) يه مقدار آزردگي خاطر پيش اومده بود كه من از طرف خودم از اين دو تا دوست عزيزم معذرت ميخوام.
اميدوارم در نسخه جديد سايت بتونيم در كنار هم و براي هم دوستاي فوق العاده اي باشيم، و به اميد روزي كه اين سايت به عنوان بهترين سايت آموزش آنلاين در دنيا بشه.
با تشكر سايان
(راستي چند روز پيش يكي از دوستام ازم پرسيد كه سايت مجيد آنلاين رفتي تاحالا يا نه ؟ گفتم آره عضوم. گفت خوب چه طوره؟ گفتم خيلي توپ و .... خلاصه پرسيدم چه طور مگه ؟! گفت ديروز تو اينترنت چرخ ميزدم تو يكي از سايت هاي انگليسي ليست 20 سايت برتر رو زده بود و سايت مجيد آنلاين هم توي اين 20 سايت بود!) من اول يه كم تعجب كردم ، ولي بعد ديدم واقعا اگر گذاشتن توي 20 سايت حق دارن. حالا نميدونم شما هم شنيديد يا نه؟ (من نقل قول كردما از قول دوستم)

8O 8O 8O
ميشه لينكشو بدي؟؟؟؟

تبريك: مجيد جون رفتي تو 20 تاي اول.....

:lol: :lol: :lol:

saman_sweden

Active Member
از دوستان خواهش ميشه اينجا مطالب حاشيه اي ننوبسند

مطالب حاشيه اي را توسط پي ام بپرسيد

از مدير تالار مي خواهم هم اين نوشته من و هم ديگر مطالب حاشيه اي از اين تايپك حذف كنيد
ممنونم

H-assan

Well-Known Member
من از بچه هاي كه ناراحت شون كردم معظرت مي خوام بابت اتفاقات پيش اومده و برخورد تندم توي چند روز اخير

در مورد حرف مهرداد كوهي كه روي مديان تجديد نظر بشه نظر من اينه كه مديران رو به راي گيري بذاريد حتي مديراني كه جديد مي خواهيد انتخاب كنيد اين جوري ديگه بچه ها خودشون انتخاب مي كنن و دموكراسي كامل و بعد همه فكر مي كنم راضي باشن

پيشاپيش نسخه جديد رو تبريك مي گم چون حدس مي زنم چقدر شرينه براي همه دوستان

saman_sweden

Active Member
omidak گفت:
ممنونم بچه ها :D :wink:

يعني چه
شما يكي از اون افرادي هستيد اشتباه كرده ايد در مورد من تهمت و دروغ نوشته ايد

نمي توني خودت را پاك و مبرا سازي در اين جمع معذرت بايد بخواهي
من منتظرم

تازه ديروز هم اين تايپك زده شده بود اما جرات نكردي بيايي معذرت بخواهي

تاريخ حضورتان در انجمن و ساعت نگارش اين تايپك توجه نماييد

omidak

Active Member
سلام:
آقا سامان شاكيه خصوصيه شما من هستم. و اين شماييد كه بايد معذرت خواهي كنيد.
در ضمن. من اون موقع فقط انجمنهايي كه مربوط به من ميشود رو چك كردم و رفتم. چون فقط نداشتم.
در ضمن من هيچ كاري نكردم و به هيچ كس تهمت به هيچ كس نزدم و فكر نميكنم كسي از دست من اينجا ناراحت باشه. بجز شما.
من مقاله اي داده بودم كه بچه هايي كه اينجا كارهايه اشتباهي انجام ميدن به اشتباه اشون پي ببرند. اما شما. با اون لحن زشت و زننده و تند و بي احتراميه خود اونجوري جواب داديد.
در ضمن اينجا تمام بچه ها معذرت خواهي كردند جز شما.

در ضمن من تويه اين سايت با هيچ كس هيچ مشكلي نداشتم. كه بعد از يك سال با شما مشكل دار شدم.

شما با كمال ---- به من تذكر داديد.
حالا از شما سوال ميكنم. شما به چه حقي و با چه اجازه اي و به چه دليلي به من تذكر داديد.
در ضمن بعد از تذكر اتون. اگر من پام رو از گليم شما بيرون نكشم. در نهايت ميخوايد چه كار كنيد؟
شما مگه اختاري هم در اين سايت داريد كه اين طوري تذكر ميديد؟

از نظر من شما عامل اصلي تمام مشكلات سايت هستيد.

و به خاطر اينكه با پيمان عزيز صحبت كردم. من با شما هيچ گونه كاري نخوام داشت. پس بيخودي رويه صحبت خود رو به طرف من برنگردوندي چون من از اين به بعد جواب شما رو نخواهم داد. اما شكايت من از شما سرجا خواهد ماند.

mohsenshahbazi

Active Member
سلام به همگي
اگه از دست من هم كسي دلخوري براش پيش اومده بنده معذرت ميخوام و همينجا اعلام ميكنم (عين اين سخنراني هاي خفن) كه من از موضع خودم نسبت به مديران دست كشيدم اميدوارم ديگر دوستان هم با درايت مديران سايت همين كاررو انجام بدن
امضا مم عوض ميكنم ولي الان ديگه اكانتم داره تموم ميشه !!!

NextWorld IT

Active Member
من هم که گردنم از موهم نازکتره
من را هم ميبخشيد اگر ن خواسته کسی رو از خود نارحت کردم
شب و روز خوش
بازم بوي جنگ و دعوا مياد تو اين تاپيك....

saman_sweden

Active Member
omidak گفت:
سلام:
آقا سامان شاكيه خصوصيه شما من هستم. و اين شماييد كه بايد معذرت خواهي كنيد.
در ضمن. من اون موقع فقط انجمنهايي كه مربوط به من ميشود رو چك كردم و رفتم. چون فقط نداشتم.
در ضمن من هيچ كاري نكردم و به هيچ كس تهمت به هيچ كس نزدم و فكر نميكنم كسي از دست من اينجا ناراحت باشه. بجز شما.
من مقاله اي داده بودم كه بچه هايي كه اينجا كارهايه اشتباهي انجام ميدن به اشتباه اشون پي ببرند. اما شما. با اون لحن زشت و زننده و تند و بي احتراميه خود اونجوري جواب داديد.
در ضمن اينجا تمام بچه ها معذرت خواهي كردند جز شما.

در ضمن من تويه اين سايت با هيچ كس هيچ مشكلي نداشتم. كه بعد از يك سال با شما مشكل دار شدم.

شما با كمال ---- به من تذكر داديد.
حالا از شما سوال ميكنم. شما به چه حقي و با چه اجازه اي و به چه دليلي به من تذكر داديد.
در ضمن بعد از تذكر اتون. اگر من پام رو از گليم شما بيرون نكشم. در نهايت ميخوايد چه كار كنيد؟

و به خاطر اينكه با پيمان عزيز صحبت كردم. من با شما هيچ گونه كاري نخوام داشت. پس بيخودي رويه صحبت خود رو به طرف من برنگردوندي چون من از اين به بعد جواب شما رو نخواهم داد. اما شكايت من از شما سرجا خواهد ماند.

طلبكار هم شدي
توهين كردي شهامت داشته باش به اشتباهت پي ببر

من در جمع انجمن نخواستم بيشتر جو سازي بشه بهت پيام دادم گفتم پاهاتو تو كفش من نكن
تو كي هستي و به چه علت بمن توهين مي كني و من اصلا با تو حرفي داشتم كه مانند كنه چسپيدي بمن و فحش دادي تو كي بودي كه بخواهي بمن فحش بدي
حالا ببين كي عامل تمام مشكلات سايت است تو كه نميفهمي و به همه فحش ميدي و يا من كه پاسخت فحش تو را بصورت پي ام بهت تذكر دادم كه در انجمن ديده نشه
پس اين تو هستي كه جو انجمن را بهم ميزني
من برخورد ناشايست شما را قبلا به مديران نوشته ام

از نظر من هم خود شما عامل اصلي تمام مشكلات سايت هستيد

amir600

Active Member
من هم كه فك نكنم كسي رو ناراحت كرده باشم ولي همين جا اگه كسي از من ناراحت شده ازش معدرت مي خوام...

iRWEBDES

Active Member
آقا سامان و آقا اميد كدورتاتون رو كنا بزاريد ارزش دوستي بالاتر از اين حرفهاست ...
خوش باشيد ...

Babak Sateli

Active Member
لطفاً اگر مشکلی دارید در پیغام خصوصی بیان کنید. این تاپیک برای این کار درست نشده ... لطفاً رعایت کنید دوستان. اینجا زمانی است که قرار است با هم یک دست بشویم. ضمناً این را هم بگویم که توی این تاپیک کسانی که واقعاً برای سایت دلسوزی می کنند مشخص می شوند ... کسانی که به حرف من احترام قائل باشند. اگر شخصی بخواهد دوباره آشوبی درست کند در اینجا مشخص می شود.
کدورت ها را کنار بگذارید و در اینجا با هم باشید.
با هم ....

omidak

Active Member
اولين پاسخ به مقاله من رو كي داد؟ اون هم با لحن تند.
من رويه صحبتم با كسايي بود كه عامل مشكلات بودند.
اگر شما عامل مشكلات نيستيد چرا با اون لحن زشت و زننده جوايه من رو داديد؟
پس خودتون هم میدونید که مشکل سازید.

Pooriya_Online

Active Member
اميد شما بايد از سامان و من و بقيه بچه ها معذرت بخواي به خاطر اون تاپيكي كه زدي و هرچي خواستي گفتي...

omidak

Active Member
سلام:
از سامان رو نميتونم.
اما از همه بچه ها معذرت ميخوام. و هر كسي كه ناراحت شده.

AliReza26

Active Member
assan گفت:
من از بچه هاي كه ناراحت شون كردم معظرت مي خوام بابت اتفاقات پيش اومده و برخورد تندم توي چند روز اخير

در مورد حرف مهرداد كوهي كه روي مديان تجديد نظر بشه نظر من اينه كه مديران رو به راي گيري بذاريد حتي مديراني كه جديد مي خواهيد انتخاب كنيد اين جوري ديگه بچه ها خودشون انتخاب مي كنن و دموكراسي كامل و بعد همه فكر مي كنم راضي باشن

پيشاپيش نسخه جديد رو تبريك مي گم چون حدس مي زنم چقدر شرينه براي همه دوستان

خدايش پيشنهاد توپي دادي... :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا