●●● نسخه جديد سايت و همبستگي اعضاء براي آن ●●●

AliReza26

Active Member
Babak Sateli گفت:
لطفاً اگر مشکلی دارید در پیغام خصوصی بیان کنید. این تاپیک برای این کار درست نشده ... لطفاً رعایت کنید دوستان. اینجا زمانی است که قرار است با هم یک دست بشویم. ضمناً این را هم بگویم که توی این تاپیک کسانی که واقعاً برای سایت دلسوزی می کنند مشخص می شوند ... کسانی که به حرف من احترام قائل باشند. اگر شخصی بخواهد دوباره آشوبی درست کند در اینجا مشخص می شود.کدورت ها را کنار بگذارید و در اینجا با هم باشید.
با هم ....

مشخص هم شد كي مي خواد دعوا راه بندازه....

1
saman_sweden گفت:
از دوستان خواهش ميشه اينجا مطالب حاشيه اي ننوبسند

مطالب حاشيه اي را توسط پي ام بپرسيد

از مدير تالار مي خواهم هم اين نوشته من و هم ديگر مطالب حاشيه اي از اين تايپك حذف كنيد
ممنونم
البته فكر مي كنم حذف تاپيك مر بوط به مديران باشه نه كس ديگري... :wink:
[hr:d7e5045e79]
2
saman_sweden گفت:
يعني چه
شما يكي از اون افرادي هستيد اشتباه كرده ايد در مورد من تهمت و دروغ نوشته ايد
نمي توني خودت را پاك و مبرا سازي در اين جمع معذرت بايد بخواهي
من منتظرم
تازه ديروز هم اين تايپك زده شده بود اما جرات نكردي بيايي معذرت بخواهي
تاريخ حضورتان در انجمن و ساعت نگارش اين تايپك توجه نماييد
[hr:d7e5045e79]
3
saman_sweden گفت:
من در جمع انجمن نخواستم بيشتر جو سازي بشه بهت پيام دادم گفتم پاهاتو تو كفش من نكن
تو كي هستي و به چه علت بمن توهين مي كني و من اصلا با تو حرفي داشتم كه مانند كنه چسپيدي بمن و فحش دادي تو كي بودي كه بخواهي بمن فحش بدي
حالا ببين كي عامل تمام مشكلات سايت است تو كه نميفهمي و به همه فحش ميدي و يا من كه پاسخت فحش تو را بصورت پي ام بهت تذكر دادم كه در انجمن ديده نشه
پس اين تو هستي كه جو انجمن را بهم ميزني
من برخورد ناشايست شما را قبلا به مديران نوشته ام
از نظر من هم خود شما عامل اصلي تمام مشكلات سايت هستيد

(آقا من خيلي جلوي خودمو گرفتم بي خيال شم... :x اما اگه چيزي نگيم بعضي ها باز ادامه مي دهند... :x حالا مطمنم كه چهارميش هم تو راهه... :lol: )

آقا بازم مي گم من شرمنده ام كه تو اين تاپيك اين ارسالو دادم...

iRWEBDES

Active Member
omidak گفت:
سلام:
از سامان رو نميتونم.
اما از همه بچه ها معذرت ميخوام. و هر كسي كه ناراحت شده.

خودخواهي و كدورت و بچه بازي عامل بازدارنده ي پيشرفت شما خواهد شد آ اميد ...
لطفا اين مسايل و به قول گفتني بچه بازي رو بزاري كنار ...
نا سلامتي ما همه با هم رفيقيم ...
اصلا بيا بزن در گوش من .. :wink: اما اين بحثها رو تموم كن به نظر من سامان يكي از 4 نفر دلسوز سايته
اوليش كه معلومه خوب منم ديگه :lol:
دوميشم حالا ميگيم اين بابكه كه هر چي زحمت ميكشه يكي مثل من هي اذيتش ميكنه ...
سوميش پيمانه كه خيلي آقا هستش ... مثل خود من
سامان هم كه مدير اسبق اينجاست و وقتي بود ديگه مشكل نداشتيم كه ... مثل خودم ته جذبست :lol:
پس ددي كه همه يه ويژگي از من دارند ... اما من همه ي اين ويژگيها رو يكجا دارم ...
ببين چقدر باحالم :wink:
ولي از شوخي گذشته ؛ گذشته ها گذشته :wink:
خدافظ .

iRWEBDES

Active Member
عليرشا جان خودت رو كنترل كن ...
آقا سامان كوتاه بيا ...
اميد جان تو هم ديگه ناز نكن بابا :)
شاعر ميگه ناز نكن - نازنكن - با دل اين سامان ... نميدونم چيچي نكن :)
حالا هر چي شاعر ميگه بگه مهم اينه كه جاي ديگه ميگه :
بيت اولش يادم نيست
بيت دومش هم اينه :
نميدونم چي چي ؛ چي چي باشد :)
حالا باز هم اين بيت گرانبها مهم نيست ...
مهم دوستي بين ماست كه خيلي ارزشش بيشتر از اين حرفهاست ...
كدوم حرفها ؟ خدا ميدونه ... :)
دعوا نكنيد ... دوست باشيد ...

AliReza26

Active Member
مهرداد جان من كه چيزي نگفتم عزيزم... :wink:

فقط و فقط چيزهايي كه ديگران گفتند را نشونشون دادم تا يكمي ....

خداييش .... اصلا ولش كن....

تو ارسالهاي قبلي گفتم بازم مي گم:

من چاكر و نوكر و مخلص و غلام و كوچيك و خاك زير پا و شاگرد و ... تمام بروبچ مجيد آنلاين هستم... :wink:

imanksg

Member
سلام دوستان
من فكر نكنم كه تا حالا كسي رو ناراحت كرده باشم ولي اگه بدي يا ناراحتي از من ديديد به خوبي خودتون ببخشيد.
اميدوارم كه نسخه جديد سايت مورد پسند همه دوستان واقع بشه و با اضافه كردن قسمتها و انجمن هاي جديد سايتي بي نظير تر از اين نسخه بشه . ودر آخر هم از آقا بابك و آقا مجيد گل كه هميشه براي بهبود و پيشرفت سايت و اطلاع رساني تلاش ميكنند تشكر و قدرداني ميكنم.
منتظر نسخه جديد سايت هستيم.
ايمان

hr2z

Member
همگي منتظر نسخه جديد هستيم.
به اميد موفقيت همه ي بچه هاي مجيد آنلاين

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

من هم اگر کسي رو ناراحت کردم و باعث عصبانيت کسي شدم همينجا برادرانه معذرت میخوام و اميدوارم اشتباهاتم رو ببخشه ..

(ضمنا سامان جان بدون رو در بايستي بايد بگم که چنانچه در انجمنها به کسي توهين کرديد مجبور خواهم بود دسترسي شما رو ببندم... در اين تاپيک بابک جان گفتند که کساني که مايلند بيان معذرت خواهي کنند و هیچ کس مجبور به اين کار نيست... و شما حق نداريد کسي رو مجبور کنيد از شما معذرت خواهی کنه .. اگر اون طرف خودش خواست ميتونه معذرت بخواد اين طرف ممکنه مدير باشه يا کاربر عادي .. لطفا اين نکته رو مد نظر داشته باشيد و اين تاپیک رو از بحث اصلي خودش خارج نکنيد)

موفق باشید

omidak

Active Member
سلام:
ببنيد بچه ها تيه 1700 تا ارسالي كه دشتم. ميتونيد بگرديد ببينيد.
من حتي يك بار هم با سامان صحبت نكردم.
حتي تويه بحثها اگر ايشون حرفي هم زدند من جواب ايشون رو ندادم.

خوب الان هم همونطور. من كه با ايشون كاري نداشتم و خوده ايشون شروع كردند.
ايشون اگر ديگه به من حرفي نزنند يا ... من هم با ايشون كاري ندارم.

بحث رو خودم همينجا متوقف ميكنم. و ديگه جواب اين آقا رو نميدم.

درضمنم من اون موقعي مدير ميشم. كه كسي بخواد خارج از قوانين سايت و اون هم در تالارهايي كه من مديرش هستم كاري بكنه. در بقيه موارد. من هم يك كاربر عادي هستم.

iman_flash

Active Member
<fun>

اين.......> اين پيمان :arrow:.... منو اغفال كرده بود...
گفت كه به بچه‌ها زور بگم... گفت الكي تاپيكارو قفل كن كه بفهمن با كي طرفن... همش زير سر اينه
الانم ميخواست 5 هزار تومن به من پول بده كه بيام اينجا معذرت خواهي كنم كه همه تقصيرا بيفته گردن خودم... ولي من گولشو نخوردم... همون اول فهميدم كه داره كم ميده...
هرچيم گفتم آخه لامذهب حق من بيشتر از ايناست... قرار بود هر تاپيك كه قفل ميكنم هزار تومن بدي... من صد تا تاپيك قفل كردم زيرشم با قرمز نوشتم <قفل شد - ايمان>.... ولي نامرد يك قرون بيشتر نكرد.... گفت خودت پات گيره كاري نميتوني بكني... منم قيد همه چيو زدم گفتم كل باندتو لو ميدم....
اوهوم خوب كردم آقا پيمان... همه پته‌هاتو ريختم رو آب.... تو با اون دارودستت

<fun/>

ولي از شوخي گذشته اگه كسي از دست منم ناراحته بهم بگه كه حالشو بگيرم :lol:

:idea:

saman_sweden

Active Member
iman_flash گفت:
<fun>

گفت كه به بچه‌ها زور بگم... گفت الكي تاپيكارو قفل كن كه بفهمن با كي طرفن... همش زير سر اينه
الانم ميخواست 5 هزار تومن به من پول بده كه بيام اينجا معذرت خواهي كنم كه همه تقصيرا بيفته گردن خودم... ولي من گولشو نخوردم... همون اول فهميدم كه داره كم ميده...
هرچيم گفتم آخه لامذهب حق من بيشتر از ايناست... قرار بود هر تاپيك كه قفل ميكنم هزار تومن بدي... من صد تا تاپيك قفل كردم زيرشم با قرمز نوشتم <قفل شد - ايمان>.... ولي نامرد يك قرون بيشتر نكرد.... گفت خودت پات گيره كاري نميتوني بكني... منم قيد همه چيو زدم گفتم كل باندتو لو ميدم....

<fun/>

ولي از شوخي گذشته اگه كسي از دست منم ناراحته بهم بگه كه حالشو بگيرم :lol:

:idea:

از آقا پيمان هرچي بگي بعيد نيست
ايمان جان بيشتر مواظب باش تا گلاهت را برندارن
يا مثل من كلاه نداري
در هر حال منكه مدير نيستم اما براي هر تايپك قفل شده را بازش كنيد 6 هزار تومان ميدم يادتون باشه آقا پيمان عزيز 5 هزار تومان ميداد

خوش باشيد

راستي بدون شوحي از من ناراحتي ديدي معذرت ميخواهم ازتون

mohsenshahbazi

Active Member
بابا عجب دعوايي راه افتاده اينجا ول كنين بيخيال بابا
اين آقا بابك اين تاپيك رو زد كه شماها آشتي كنين تازه همتون دارين اتيش !!! جنگ روشن ميكنين بسه ديگه؟

Marzban

Well-Known Member
قرار عمومي در اصفهان

وقتي كه ديدم اينجا جمع همه جمع هست گفتم كه ترتيب يك قرار تو اصفهان را بدم
هر شخصي كه آماده است اعلام كند

Pooriya_Online

Active Member
Majid گفت:
سلام

من هم اگر کسي رو ناراحت کردم و باعث عصبانيت کسي شدم همينجا برادرانه معذرت میخوام و اميدوارم اشتباهاتم رو ببخشه ..

(ضمنا سامان جان بدون رو در بايستي بايد بگم که چنانچه در انجمنها به کسي توهين کرديد مجبور خواهم بود دسترسي شما رو ببندم... در اين تاپيک بابک جان گفتند که کساني که مايلند بيان معذرت خواهي کنند و هیچ کس مجبور به اين کار نيست... و شما حق نداريد کسي رو مجبور کنيد از شما معذرت خواهی کنه .. اگر اون طرف خودش خواست ميتونه معذرت بخواد اين طرف ممکنه مدير باشه يا کاربر عادي .. لطفا اين نکته رو مد نظر داشته باشيد و اين تاپیک رو از بحث اصلي خودش خارج نکنيد)

موفق باشید

پس مجيد با اين وجود بايد دسترسي مهرداد سماواتي رو به دليل توهين به من وسامان و 123456 و مهرداد و كليه كاربران قطع كني...

Peyman-Pop

Active Member

<fun/>

آقا ایمان شرایط حالی‌ منرو میدونید لطفا از اینجور شوخی‌ ها نکنید.

ممنون .

پیمان

وحشت

Active Member
سلام به همه منم كه تازه واردم و فكر نكنم كسي رو ناراحت كرده باشم به هر حال بازم از همه ممنونم...
آ.ب-وحشت

salmanclever

Well-Known Member
سلامات فراوان
من هم كه هر كسي رو نگاه كني يك دلخوري از من داره بطوري كه حسابش از دستم در رفته
من هم اگر كسي رو رنجوندم معزرت مي خام و پوزشات فراوان مي طلبم

خلاصه اين حقير رو اگر به هر كسي جسارت كرده اشتباه لپي بوده بچگي كرده ببخشيدش
بنده بطور خيلي وحشتناكي مخلص تموم بروبچ مجيد آنلايني هستم
سلمان...

pooya799

Member
آقاماهم بازي بديد!مثل هركه اينجاچشم وهم چشمي شده هركه بيشترمعذرت خواهي كنه كلاسش بيشتره :lol: بخدامعذرت................ باشه اعتراف مي كنم من بارفيق ناباب گشتم اينطوري شدم.....يكي منوشطرنجي كنه :oops:
منم اگه كسي روازخودم رنجوندم ازش معذرت مي خواهم من مدتي زيادي هست كه بدلايلي ترجيح دادم ارسالي نداشته باشم ولي مدام درسايت حضوردارم واستفاده مي كنم وواقعا براي اون دوستاني كه جو انجمن هارو به جايي براي تصويه حسابهاي شخصي تبديل مي كنن متاسفم. اميدوارم درنسخه جديدسايت اين چندنفري هم كه سازمخالف مي زنندبه قول پيمان جان بابقيه بچه هايكدست بشن...اميدواريم.
بي وفايي بي وفايي بي وفايي ...
((راستي درنسخه جديدنمي شه يه سرچ موضوعي گذاشت چون مطالب سايت خيلي زيادشده وبراي پيدا كردن چيزي بايد مدت زيادي بگرديم وآخرشم پيداش نمي كنيم...نظرتون چيه؟))

f_mostafa_f

Active Member
خوب حالا كه كار به اينجا كشيد بذاريد منم بگم:

اول از همه عذر خواهي اگه به كسي بي حرمتي كردم يا اگه كسي رو از خودم رنجوندم...

دوم و مهمتر از اول اينكه بياييد در نسخه جديد يه كمي از سانسور و صحبت راجع به مسايلي كه هركسي با وارد شدن به دنياي اينرنت با اون مواجه ميشه بپرهيزيم...

من به همتون قول ميدم و حاضرم قسم بخورم تمام افرادي كه اينجا عضو هستند براي پيدا كردن عكس يا مطالب منافي عفت وارد اينجا نميشن. پس اگر مطلبي هم وجود داشته باشه بهتره در ابتدا به آموزنده بودن مطلب فكر كنيم و بعد به حذف آن...

خلاصه اينكه ميخواستم اين رو بگم كه از جمله عواملي كه باعث ضعيف شدن اين سايت ممكنه بشه همين بدوي فكر كردن بعضي از مديران و كاربران هستش كه در هيچ جاي دنيا غير از مملكت خودمون(اوم هم تا حدي) قابل قبول نيست. و يقينا باعث تمسخر خواهد بود...

جدیدترین ارسال ها

بالا