●●● توضیح درباره مشکلات اخیر انجمن ●●●

moein273

Member
آخه اين چه بحثي هست هر كسي توي هر جا بايد يه حريم شخصي داشته باشه و قرار نيست مدير هر جايي بتونه به حريم اون فرد دخالت كنه اين يه نظر شخصي هست كه كسي بخاد بقيه بدونن آن لاينه يا نخاد بدونن و فكر نميكنم به كسي مربوط بشه.

EHSAN_J

Active Member
siavash-tanha گفت:
salar گفت:
Babak Sateli گفت:
EHSAN_J گفت:
راستي اين قسمت كاربر مخفي رو هم بردارين خيلي خوبه اصلا چرا بايد كسي مخفي بياد تو سايت

مخلصم احسان جان. حرف جالبیه. آره شاید درست نباشه که کاربر مخفی داشته باشیم. نمیدونم شاید هم لازمه ! به هر حال ممنونم که تذکر دادی
لازمه....شاید کسی نمیخواد دیده بشه!!!

منم موافقم

كاربر مخفي بايد باشه

يه موقع فكر نكنين منم جزو كاربراي مخفيم :wink:

بابك جان غير فعالش نكن

مخلصم

من بازم شديدا مخالفم مگه ما ميخوايم از هم ديگه مخفي شيم :wink:
كاري نكرديم كه نخواهيم كسي ما رو ببينه
اصلا به من چه ربطي داره هان ( شوخي ) يهو يكي نياد بگه به توچه ها كه ناراحت ميشم

يا علي

ما بيشتر مخلصيم

يا حق

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا مثلاياهو و مسن هم اينزيبل داره دليل نمشه كه
انجمن هاي ديگه هم دارن اين كه دليل نيست برشدارن شايد يكي دوست نداشته باشه حضورش تو سايت مشخص باشه

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
احسان جان زيز من دلخورنشو من منظورم به شخصه شما نيست

من كوچيك شما هم هستم

هر كي آزاده نظرشو بده

اگه هم من حرفي زدم كه باعث شما شده همين جا جلو بچه ها از شما عرض مي خوام

siavash-tanha

Well-Known Member
بابا بخدا مسايلي هست كه نميشه آن بودنمو كسي بدونه
( برا اونجا تو سايت نميگم - برا تو محل كار ميگم)

همه چي رو نميشه گفت

بي خيال اين كاربر مخفي شين

به حريم خصوصي ما احترام بزارين

مخلصم

Maxton

Active Member
بابك جان سيستم ثبت نام هم يك ماه مشكل داره بعد از يك هفته ايميل ارسال مي شه من خودم با بدبختي ثبت نام كردم...اگه ميشه يه فكري بكنيد...

Salar

Active Member
EHSAN_J گفت:
siavash-tanha گفت:
salar گفت:
Babak Sateli گفت:
EHSAN_J گفت:
راستي اين قسمت كاربر مخفي رو هم بردارين خيلي خوبه اصلا چرا بايد كسي مخفي بياد تو سايت

مخلصم احسان جان. حرف جالبیه. آره شاید درست نباشه که کاربر مخفی داشته باشیم. نمیدونم شاید هم لازمه ! به هر حال ممنونم که تذکر دادی
لازمه....شاید کسی نمیخواد دیده بشه!!!

منم موافقم

كاربر مخفي بايد باشه

يه موقع فكر نكنين منم جزو كاربراي مخفيم :wink:

بابك جان غير فعالش نكن

مخلصم

من بازم شديدا مخالفم مگه ما ميخوايم از هم ديگه مخفي شيم :wink:
كاري نكرديم كه نخواهيم كسي ما رو ببينه
اصلا به من چه ربطي داره هان ( شوخي ) يهو يكي نياد بگه به توچه ها كه ناراحت ميشم

يا علي

ما بيشتر مخلصيم

يا حق

اي بابا...يعني همه مشکلات رو حل کردین که چسبیدین به این مخفی یا غیر مخفی بودن؟؟؟ :wink:

من میخوام مخفی باشم...به من رای بدهید

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
سالار جان تو مخفي باش

خيالت راحت :lol:

راستي سالار اون كليپ ها خودت بودي

:lol:

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
همون كه اداي خواننده ها رو دونه دونه در آورده بودي

فكر كنم تو انجمن نرم افزار گذاشته بودي

EHSAN_J

Active Member
Bepar2 گفت:
احسان جان زيز من دلخورنشو من منظورم به شخصه شما نيست

من كوچيك شما هم هستم

هر كي آزاده نظرشو بده

آقا من كوچيكتم نه بابا چرا ناراحت بشم با شوخي كردم
من كوچيك همه بچه هاي باحال سايت هستم
جون من اون قسمت آخرشو حذف كن كه هر بار ميبينم شرمنده ميشم
خودم جاش تو نقل قول ستاره گزاشتم

قربان همگي

احسان

EHSAN_J

Active Member
Bepar2 گفت:
http://www.theperser.com/html/adam_forush.html

آقا ايــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول اين خيلي باحال بود كار كيه
من باهاش خيلي حال كردم
:wink:

EHSAN_J

Active Member
بازم ايــــــــــــــــــــــــــــــول
خيلي باحال بود

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
سالار خيلي فيلم هستي پس 8O

خيلي حال كردم مخصوصا با شعر بگو من كم داري :lol:

H-assan

Well-Known Member
آخه برای چی یکی باید مخفی باشه مثلا شما توی جامعه وقتی میرید و میاد صورت خودتون رو می پوشنید ویا وقتی درحال صحبت هستی همیشه صورت پوشیده است ویا اینکه وقتی در مکانی حاضری در گوشه ای وایسادی که کسی نبنته ات

من می گم این همونه کسی این کار ها رو در یک جامعه انجام می ده ( صورت پوشاندن و غیر) که از حرف و کار خودش می ترسه یعنی اینکه یک کاری می خواد بکنه که بعد براش دردسر می شه یعنی مثلا یکی با صورت پوشید وقتی میاد توی جامعد دو حالت داره یا اینکه می خواد خرابکاری کنه یا کرده و دیگران شتاختن اش و از آثاز اون کار می ترسه حالا مجارا اینجا از همین قرار ولی نه به اون شکل اگر کسی یک حرفی می زنه باید پای حرف اش باشه مثلا من می گم ( برای مثال- چون با مرزبان رفیقم روش مثال می زنم) مرزبان اصلا مدیری مناسبی نیست ایشون می خوانن با من صحبت کنن و می خوان دلیل حرف من رو بدون یا به صورت پیغام خصوصی جویا می شن ( ممکنه به صورت تند یا ملایم باشه ) ولی وقتی من این حرف رو زدم پاش باید باشم دلیل نمی شه که حالا حرفم رو بزنم و ایشون هم نفهمه من هستم یا نیستم

دوستانی که دلیل حریم شخصی میارن دلیل مناسبی نیست البته از نظر من

سیاوش خان هم یکم دلیل اش قانع کننده است

در جواب دوستانی که کاربر مخفی رو حریم معرفی کردن واله حریم در معنی لغت یعنی محدوده شخصی که در قوانین اون جامعه تعریف حاصی براش شده باشه مثلا هریم کاربران اینتر نت در تعریف کلی کامپیوتر کاربر واطلا عات آن ها در میل ها و شنا سه های اون ها در سایت های مختلف هست حالا حریم در این سایت تا حالا نه مجید آقا و نه بابک خان و نه آقا پیمان و نه هیچی مدیری از کلمه حریم تعبیر خاصی نکردن و حریم شخصی مشخص نکردن ولی اگر بخوهیم از نظر به این موضوع نگاه کنیم حریم در اینجا عبارت است از پیغام خصوصی و صحبت های که افراد در تاپیک هاشون می کنن

البته فوق الذکر است که همین تعابیر فقط وفقط نظر من هست و نظر دیگران برام قابل احترام هست و من فقط گفتم من با این نظر ها موافق نیستم به این دلیل حالا اگر من اشتباه می کنم با کمال میل منتظر جواب شما هستم تا این صحبت خودم رو پس بگیرم

اگر نارحت کردم کسی رو عذر می خوام این نظر شخصی من بوده وقصد جسارت به کسی رو نداشتم

خوبی قانونی که اینجا داره اینه که یک موضوع همه بهش نظر می دن (مخالف یا موافق بودنشون رو بادلیل می گن ) بعد در صورتی که تعداد جمعی بر جمع دیگر بیشتر باشه و با فکر وتدبیر مدیران سایت اجرا می شه من باز می گم این فقط نظر من بود نه با نظر من کاربر مخفی ورداشته می شه نه ادامه پیدا می کنه من فقط از حقی که داشتم استفاده کردم وسعی کردم که با صحبتم کسی رو ناراحت نکنم و مخالفت خودم رو اعلام کنم حال هر کی دلیل دیگه ای داره برای موافق یا مخالف بودن اعلام کنه

موفق باشید آسان

جدیدترین ارسال ها

بالا