●●● توضیح درباره مشکلات اخیر انجمن ●●●

EHSAN_J

Active Member
راستي اين قسمت كاربر مخفي رو هم بردارين خيلي خوبه اصلا چرا بايد كسي مخفي بياد تو سايت

Babak Sateli

Active Member
EMX گفت:
Babak Sateli گفت:
درسته این مشکل مربوط میشه به هرزنامه یا Spam که بعضی از سیستم های ایمیل مثل Yahoo و خصوصاً Hotmail ایننامه ها را بدون نمایش به شاخه های Bulk می برند. این رو هم می توانیم درست کنیم.

ممنونم از تذکر به جا
لطف کردین
آقا بابك اصلا نمياد نه توي Inbox و نه توي Bulk ...

آهان یعنی کلاً نمیاد ؟؟؟؟ این رو نمیدونستم باید حتماً دید مشکل چیه ...
چیز عجیبی هست ولی شاید بشه سیستم ارسال ایمیل رو تغییر داد تا دیگه مشکلی
به وجود نیاد.
مرسی از راهنمایی

Babak Sateli

Active Member
EMX گفت:
يه چيز ديگه اينكه قسمت ارسال فايل هم درست كار نميكنه.. 8O

درسته. این رو در حرف هام گفتم که اگه بشه سیستمی درست می کنیم که دیگه مشکلات ارسال فایل و حتی از نظر حجم اون هم درست بشه.
ممنونم

Babak Sateli

Active Member
EHSAN_J گفت:
راستي اين قسمت كاربر مخفي رو هم بردارين خيلي خوبه اصلا چرا بايد كسي مخفي بياد تو سايت

مخلصم احسان جان. حرف جالبیه. آره شاید درست نباشه که کاربر مخفی داشته باشیم. نمیدونم شاید هم لازمه ! به هر حال ممنونم که تذکر دادی

Salar

Active Member
Babak Sateli گفت:
EHSAN_J گفت:

مخلصم احسان جان. حرف جالبیه. آره شاید درست نباشه که کاربر مخفی داشته باشیم. نمیدونم شاید هم لازمه ! به هر حال ممنونم که تذکر دادی
لازمه....شاید کسی نمیخواد دیده بشه!!!

kami_mz

Well-Known Member
به آقاي ساطلي. چه عجب از اين ورا.
آقا براي ارسال فايل ميشه از زير هر نوشته هم جداش كرد. مثلا يه بحش دريافت و ارسال فايل جدا از نوشته ها . هم خوان با انجمن و كل سايت.

siavash-tanha

Well-Known Member
salar گفت:
Babak Sateli گفت:
EHSAN_J گفت:

لازمه....شاید کسی نمیخواد دیده بشه!!!

منم موافقم

كاربر مخفي بايد باشه

يه موقع فكر نكنين منم جزو كاربراي مخفيم :wink:

بابك جان غير فعالش نكن

مخلصم

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
تغييرات بايد برنامه ريزي شده باشه كار تند تند فايده نداره

به نظر من زمان ببره ولي يك كاره بي عيب كامل در بياد

به اميد اون روز

بازم ميگم خسته نباشين

H-assan

Well-Known Member
من هم مخالف قسمت یوزر های مخفی هستم هی خواستم بگم گفتم که شاید کسی حمایت نکنه این سیستم فقط مناسب مسولین سایت هست نه کاربران

siavash-tanha

Well-Known Member
آسان جان به نظر من درست برعكس

كاربر دوست داره مخفي بمونه بمونه

ولي مدير آن باشه

مخلصم

Maxton

Active Member
اقا بابك من هميشه از سايت شما خوشم ميومد چون عالي بوده ...اميد وارم با تغييراتي كه مي ديد خيلي بهتر از ايني كه هست بشه و من اين سايت رو به دوستام معرفي كنم...

bagher2

Member
آقابابک امیدوارم هرچه زودترمشکلات این سایت حل بشه!

یه پیشنهادوالبته یه سواله!
چرا مطالب بی ربط به موضوع تایپیک روکه متاسفانه دراکثرتایپیکهادیده میشه بطورمستقیم وبدون تذکرحذف نمی کنین؟؟؟؟
آخه خودتذکردادن هم باعث اضافه شدن نوعی دیگزازمطالب بی ربط باموضوع تایپیک میشه!!!!امیدوارم منظوراصلی منو فهمیده باشین!!!!

خلاصه آقا من میگم که بدون هیچ بحث وجدلی مطالب بی ربط به موضوع روحذف کنید.مطمئنا طرف که ببینه یکی دوبارمطالبش پاک شدن دیگه ازاین غلطا نمیکنه چون میدونه که مطالبش سریع پاک میشن!
بهرحال امیدوارم ازاین به بعدشمایامدیران دیگرمسائل بیهوده روکه به نوعی باعث وجهه بدبرای سایت به این خوبی میشن درهمون وهله اول توی نطفه بخوابونین همونطوری که چندبار موضوع هک شدن مجیدآنلاین روبسرعت سرپوش زدین طوریکه کمترکسی فهمیدکه سایت هک شده!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم درموردبقیه مسائل هم به همون سرعت عمل کنین!!!!!!!!

مخلص وشاگردشما وعضوکوچیک مجیدآنلاین

باقر

Babak Sateli

Active Member
hanswercom گفت:
اقا بابك من هميشه از سايت شما خوشم ميومد چون عالي بوده ...اميد وارم با تغييراتي كه مي ديد خيلي بهتر از ايني كه هست بشه و من اين سايت رو به دوستام معرفي كنم...

ممنونم. ما تمامی سعیمون رو می کنیم که سایت بهتر از همیشه بشه. اگر خدا بخواد و زودتر بتونیم تمومش کنیم خیلی امکانات جالبی به اون اضافه شده که امیدوارم به زودی همه شما عزیزان بتونید اونها رو ببینید.

Babak Sateli

Active Member
bagher2 گفت:
آقابابک امیدوارم هرچه زودترمشکلات این سایت حل بشه!
یه پیشنهادوالبته یه سواله!
چرا مطالب بی ربط به موضوع تایپیک روکه متاسفانه دراکثرتایپیکهادیده میشه بطورمستقیم وبدون تذکرحذف نمی کنین؟؟؟؟
آخه خودتذکردادن هم باعث اضافه شدن نوعی دیگزازمطالب بی ربط باموضوع تایپیک میشه!!!!امیدوارم منظوراصلی منو فهمیده باشین!!!!
خلاصه آقا من میگم که بدون هیچ بحث وجدلی مطالب بی ربط به موضوع روحذف کنید.مطمئنا طرف که ببینه یکی دوبارمطالبش پاک شدن دیگه ازاین غلطا نمیکنه چون میدونه که مطالبش سریع پاک میشن!
بهرحال امیدوارم ازاین به بعدشمایامدیران دیگرمسائل بیهوده روکه به نوعی باعث وجهه بدبرای سایت به این خوبی میشن درهمون وهله اول توی نطفه بخوابونین همونطوری که چندبار موضوع هک شدن مجیدآنلاین روبسرعت سرپوش زدین طوریکه کمترکسی فهمیدکه سایت هک شده!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم درموردبقیه مسائل هم به همون سرعت عمل کنین!!!!!!!!
مخلص وشاگردشما وعضوکوچیک مجیدآنلاین
باقر

باقر عزیز

حرف شما کاملاً درسته. حذف یک یا چندین ارسال چه از طرف من و چه افراد دیگه بزرگترین توهین به کاربران هست. البته برخی از ارسال ها بدون هیچ توضیحی حذف میشه. اما تنها اونهایی که اصلاً ربطی به موضوع سایت ندارن. مثلاً مسائل دینی و سیاسی ! اینها به سرعت حذف می شوند تا مشکلی برای سایت به وجود نیاد.

درباره اینکه موضوع یک ارسال به محتوای اون ربطی نداره ما خیلی زیاد گفتیم اما خیلی ها مخصوصاً افراد جدید رعایت نمی کنند. البته این هم یک راه حل خوب داره و اونم این هست که قوانین سایت و به خصوص موارد مهم اون در زمان ثبت نام کاربر نمایش داده بشه که فعلاً به این صورت نیست. اما بعداً حتما به این صورت خواهد شد. البته به کاربران جدید حتماً باید نشون داد که راه درستی نیست و حتی در بعضی از موارد ما باید موضوع رو خودمان اصلاح کنیم. اما کسانی که این کار رو از روی عمد انجام می دهند رو باید اخطار داد. چون این کار باعث اذیت افراد دیگری مانند شما می شود. همه ما دوست داریم عنوان تاپیک ها درست باشند. اما کنترل و انتظام این مورد بسیار کار سختی هست. اما باید حتماً برای راحتی شما دوستان عزیز یک راه حل خوب برای این کار پیدا کرد.

ممنونم از تذکر بجای شما و توضیح کامل در مورد مشکل

Mandana

Active Member
موافقم باقر جان.شديدا باهات موافقم.در ضمن منم با حذف قسمت كاربراي مخفي موافقم .دليلش بماند

Babak Sateli

Active Member
abtin_khosravi گفت:
موافقم باقر جان.شديدا باهات موافقم.در ضمن منم با حذف قسمت كاربراي مخفي موافقم .دليلش بماند

آبتین جان دلیلش رو بگی بهتره. شاید همگی ما قانع شدیم. بهتره درباره مسائل بحث کنیم که بتونیم یک نتیجه بهتری بگیریم.

ممنونم

Mandana

Active Member
ترجيح ميدم نگم.يك سري چيزا هست كه گفته نشه بهتره.به علاوه ممكنه اين تاپيك رو هم مثل تاپيك قبلي ببنديد

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آبتين و باقر عزيز كاربر مخفي فكر كنم يكي از كارهاي خوب اين انجمن هست

من كه خودم استفاده نمي كنم ولي بعضي موقع پيش مي آيد آدم مجبور ميشه به صورت مخفي وارد سايت بشه

siavash-tanha

Well-Known Member
Babak Sateli گفت:
abtin_khosravi گفت:

آبتین جان دلیلش رو بگی بهتره. شاید همگی ما قانع شدیم. بهتره درباره مسائل بحث کنیم که بتونیم یک نتیجه بهتری بگیریم.

ممنونم

آبيتن جان و دوستان ديگه

آخه شما چرا گير ميدين به اين كابر مخفي

مثلا من مخفي ميام (‌كه ميام ) - (‌به بعضي دلايل شخصي) و دوست ندارم كسي آن شدنمو بدونه

مثلا بدونين من اومدم يا نيومدم چه سودي داره ؟

بابك جان قسمت كابر مخفي رو غير فعال نكنين

هر كسي دوست داره مخفي باشه و هر كسي نداره نباشه

مخلصتونم

جدیدترین ارسال ها

بالا