■ معرفی و درخواست پلاگین ■

RainDigital

Member
من یه سری پلاگین میخواستم برای چهره سازی کاربرد داشته باشه و کاربردی سریع و ساده باشه

sd70

Active Member
به نظر من پلاگين Facial Studio براي اين كار خيلي عاليه.

من اين پلاگين BodyStudio رو دانلود كردم فقط مونده اونو Authorizing كنم. وقتي از طريق اينترنت ميخوام اين كار رو انجام بدم نمي دونم چرا ميگه ايميلي بديد كه با سريال جور باشه. كسي ميدونه چه ايميلي ازم ميخواد؟

RainDigital

Member
منظورت اینه که مثلا واسات چهره بسازه دیگه

http://tucows.qualitynet.net/files3/Modeller314DemoInstall.zip

حجم 20 مگابایت برای ساخت صورت به کار میره

اسم پلاگین :FaceGen Modeller 3.1

خیلی ممنون کار15 دقیقس(دانلودش) جایی آموزش فارسی ازش هست ؟
من تازه میخوام کارو با تری دی مکس دوباره شروع کنم ولی حرفه ای

نمیدونم چرا خیلی دوست دارم فلش و تری دی مکس فری هندو یاد بگیرم ولی توشون مشکل دارم مخصوصا تریدی مکس:cry:

ولی سعی میکنم:wink:
راستی شماها که حرفه ای هستین از کجا شروع کردین چه کتابی چه سی دی ای چه سایتی مرجعتون بود؟

آخرین ویرایش:

امین تری دی

Active Member
خیلی ممنون کار15 دقیقس(دانلودش) جایی آموزش فارسی ازش هست ؟
من تازه میخوام کارو با تری دی مکس دوباره شروع کنم ولی حرفه ای

نمیدونم چرا خیلی دوست دارم فلش و تری دی مکس فری هندو یاد بگیرم ولی توشون مشکل دارم مخصوصا تریدی مکس:cry:

ولی سعی میکنم:wink:
راستی شماها که حرفه ای هستین از کجا شروع کردین چه کتابی چه سی دی ای چه سایتی مرجعتون بود؟
به نظر من کتاب های داریوش فرسایی بد نیست برای شروع خوبه

sd70

Active Member
من اين پلاگين BodyStudio رو دانلود كردم فقط مونده اونو Authorizing كنم. وقتي از طريق اينترنت ميخوام اين كار رو انجام بدم نمي دونم چرا ميگه ايميلي بديد كه با سريال جور باشه. كسي ميدونه چه ايميلي ازم ميخواد؟ چطوري اين كار رو انجام بدم؟

sd70

Active Member
من اين پلاگين BodyStudio رو دانلود كردم فقط مونده اونو Authorizing كنم. وقتي از طريق اينترنت ميخوام اين كار رو انجام بدم نمي دونم چرا ميگه ايميلي بديد كه با سريال جور باشه. كسي ميدونه چه ايميلي ازم ميخواد؟ چطوري اين كار رو انجام بدم؟
عزيزان هيچ كدام نمي دانند؟

sd70

Active Member
عزيزان دل برادر هيچ كدوم جواب سوال من رو نمي دونند؟

سلام

vray را می خواستم برای تری دی مکس 7 نصب کنم از کجا باید دانلودش کنم ؟

این brazil چی هست اگه کارش شبیه vray پس فرقش چیه ؟

sd70

Active Member
عزيزان دل برادر يعني هيچ كس اينجا از BodyStudio استفاده نكرده. من يه سوال پرسيدم:

حالا هر كي ازش استفاده كرده جواب بدهد لطفا

D.Abedi

Member
به نظر من پلاگين Facial Studio براي اين كار خيلي عاليه.

من اين پلاگين BodyStudio رو دانلود كردم فقط مونده اونو Authorizing كنم. وقتي از طريق اينترنت ميخوام اين كار رو انجام بدم نمي دونم چرا ميگه ايميلي بديد كه با سريال جور باشه. كسي ميدونه چه ايميلي ازم ميخواد؟
ممنون
آقا شما یک لینک سالم برای دانلود معرفی کنید کرکش با من این لینکه که توی قسمت ابزار و ادوات سه بعدی گذاشتن کار نمی کنه
باز هم ممنون

sd70

Active Member
بفرماييد اين هم لينكش:

3850832_BodyStudioMAX.jpg

http://rapidshare.de/files/32669786/rbsmax3.rar
Password: www.devilived.com

sd70

Active Member
يعني هيچ كس از اين پلاگين تا به حال استفاده نكرده؟

D.Abedi

Member
ممنون آقا سعید به خاطر لینکی که دادید حتما به کارم میاد
ولی منظور من facial studio بود
باز هم ممنون

sd70

Active Member
خواهش ميكنم راستي اگه Facial Studio رو هنوز دانلود نكرديد بگيد لينكش رو بذارم.

راستي كسي لينك Gesturemax رو نداره؟

gon4431

Member
ممنون

دوست عزیز اگه لینکش رو بذاری خیلی خوشحال می شم (لینک Facial Studio)

جدیدترین ارسال ها

بالا