■ معرفی و درخواست پلاگین ■

MUSE

Member
آقا رندر brazil r/s میشه برای من پیدا کنین من نیاز زیادی دارم ممنون

sd70

Active Member
سلام

من چند تا پلاگين ميخواستم اگه ميشه فري و فول ورژن هم باشه

1- پلاگيني كه بشه باهاش آتيش واقعي درست كرد

2- پلاگيني كه بشه باهاش درخت ساخت

3- پلاگيني كه بشه باهاش دود و گرد و غبار ساخت

چند تا سوال هم داشتم:

1- به نظر شما براي حركت هاي انساني از خود كاركتر استوديو استفاده كنم يا C.a.t ؟
2- چطوري مي تونم يه جسم با حالت پارچه اي شكل درست كنم؟ (يعني مثلا اشياء بر اون پارچه تأثير بذارن)

خيلي ممنون

sd70

Active Member
اون دو تاي اولي رو خودم پيدا كردم. لطفا در بقيه موارد كمكم كنيد. اينجا هم من خودم هر چند وقت يه سري پلاگين ميزارم مي تونيد هر چند وقت يه بار سر بزنيد:
http://www.gtpland.com/forums/showthread.php?p=35008#post35008

البته تازه كار پلاگين گذاشتن رو شروع كردم.

sd70

Active Member
کسی پلاگ اینی برای ساخت Pattern برای Plug-in ، Cloth FX داره ؟
متأسفانه چنين پلاگيني رو نتونستم پيدا كنم.

چند سوال:

1- آيا پلاگيني كه مربوط به يه ورژن پايين تره روي ورژن بالاتر كار مي كنه؟

2- پلاگيني براي ساخت آب و دريا هست؟

ازدوستان کسی پلاگاین در خواستی منو نداره ؟

در مورد سوال دوستمون در مورد پلاگ این ورژن پایین تر باید بگم که بعضی هاشون کار میکنن و بعضی ها هم ناقص و بعضی ها هم اصلا کار نمی کنن .

.

meh3d

Member
?? Vray for max 7

vray برای مکس هفت هم هست ؟ اگه هست یکی لینک بده plz

D.Abedi

Member
سلام
اگر کسی لینک دانلود absolate character tools cg humen که برای ساخت عضلات دینامیک به کار میره رو دارد لطفی در حق ما بکند و بدهد
البته خودم نخسه دمویش را دارم که امکان ذخیره پروژه را ندارد
ممنون

آخرین ویرایش:
ميشه در موردش توضيح بديد كه چه قابليت هايي را دارد و چه كارهايي مي كند؟
منظورتون V-Ray هست ؟
اگه اینه که باید بگم که یه رندر بسیار زیبا و طبیعی از تصویر شما که دارای Reflection و Reflect های بسیار میباشد ؛ میگیره و راستی کلی هم امکانات دیگه براتون اضافه میکنه که از جمله بهدرد بخورترین اونها میشه به Deapth of Field اشاره کرد . کلا یه سری امکانات عالی برای ساخت یه محیط پر از شیشه و عدسی و ... براتون ایجاد میکنه

اگه منظورتون ClothFX هست ؟
باید بگم که برای کاراکتر شما یه لباس کاملا طبیعی و با روش ساخت طبیعی ( همون کاری که یه خیاط برای دوختن لباس برای شما انجام میده رو باید اینجا برای ساخت لباس انجام بدین )با اعمال حرکات طبیعی و عکس العمل های طبیعیتر بر روی لباس با حرکت کاراکتر شما

راستی دوست عزیز ،sd70
اسم پلاگ اینی که بتون برای ClothFX ؛ Pattern درست کنه ، PaternMaker یا MasterPatern هست
اگه به Help این Plug-in و قسمت آخر آن برید اونجا لبنک هایی برای این Plug-in ها هست ولی همشون پولی هستند . میشه رایگان شو گیر آورد ؟

sd70

Active Member
متشكر از شما حامد جان. ميخواستم بدونم كه اين پلاگين ClothFX رو بايد جدا دانلود كرد را روي خود 3Ds Max به طور پيش فرض هست؟

mamali132002

Active Member
من منظورم plugin ACT بود که دوستمون خواست ..... برای ساخت عضلات هوشمند هستش.

جدیدترین ارسال ها

بالا