■ معرفی و درخواست پلاگین ■

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
PolyBost 2.5 براي مكس 5تا9 رو دارم upload مي كنم منتظر باشيد البته با crack

Mehdi_Lover3dsmax

polyboost

اينم برنامه polyboost 2.5 براي مكس 5 تا 9
کد:
http://www.4shared.com/file/5311571/44154841/mehdi_lover3dsmax.html

پسورد:Mehdi

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
آقا لینکت واسه من کار نمیکنه...نمیدونم مشکل از سیستم منه یا بقیه هم مشکل دارن ؟؟؟
یعنی بد دانلود میشه و موقع extact کردن چند تا ارور میده .

Mehdi_Lover3dsmax

از لينك جديد استفاده كردي ؟
من خودم ابن لينكو آپلود كردم
لينك قديمي رو حذف كردم تا مشكلي پيش نياد

شايد كامل Download نميكني

Mehdi_Lover3dsmax

من خودم فايل رو تست كردم درست كار مي كنه

در ضمن Dap هم ساپورت مي كنه

امين جان وقتي دانلودش كرديد خبر بديد

Fanous

Well-Known Member
سلام من دنبال پلاگینی هستم که بصورت اسکیس رندر بگیره . خیلی سرچ کردم بجز Psoft Pencil چیزی پیدا نکردم . کسی پلاگین دیگه سراغ نداره !؟

آخرین ویرایش:

meh3d

Member
AfterBurn برای مکس9

سلام
اگه کسی افتربرن برای مکس 9 به تورش خورد خواهشا لینکشو بذازه . ممنونم . بعد اینکه 2 تا سوال داشتم . یک اینکه این playboostی که میگین چیکار میکنه و منظور از اسکیس رندر گرفتن چیه ...

Fanous

Well-Known Member
اسکیس به طرحی میگن که با دست اجرا میشه و بیشتر با مداد اینکارو انجام میدن . از این روش بیشتر برای نشون دادن کلیات استفاده میشه و وارد جزئیات نمیشن . توی کارهای معماری زیاد استفاده میشه . توی سه بعدی معماری هم خیلی بکار میاد چون شما می تونین کلیت کارتون رو نشون بدین بدون اینکه وقت زیادی روی جزئیات صرف کنین . توی گوگل sketch رو سرچ کن .

aminmax

New Member
لطفا برا پولیبوست یه لینک فعال معرفی کنید.لینک کرکش هم کافیه

aminmax

New Member
برا اسکیس میشه از final toon ,Illustrate5.3, Sketch ,
Reyes.Infografica.CartoonReyes.2.0.H ; که از همه قویتره ولی برا مکس 5 به پایین پیدا میشه استفاده کرد

parsun

Banned
بازی عصر پهلوانان به صورت سوم‌شخص و سه بعدی است. احتمالا بسیار مشتاق هستید که بدانید از لحاظ گرافیکی بازی در چه حدی است؟ با کمال خوشحالی باید بگویم گرافیک سه‌بعدی بازی از همه لحاظ عالی است. با این‌که هنوز مراحل نهایی پیاده کردن افکت‌های مختلف در بازی انجام نگرفته بود، اما حتی نسخه پیش نمایش از کیفیت قابل قبولی برخوردار بود. نورپردازی در بازی به خوبی انجام شده و تاثیر حرکت خورشید در آسمان و تغییر ساعات شبانه روز را کاملا می‌توانستیم حس کنیم. مانند بیشتر بازی‌های نقش‌آفرینی، زمان به طور دینامیک در بازی تغییر می‌کند و بعضی روزها هم ظاهرا به طور اتفاقی آب و هوا عوض می‌شود.
3بازی عصر پهلوانان بزرگ‌ترین پروژه بازی‌ای است که در کشورمان انجام شده و همه چیز نوید یک بازی بسیار خوب و خوش ساخت را می‌دهد. با افتخار می‌توانم بگویم عصر پهلوانان با بازی‌های نقش‌آفرینی هم سبک خود می‌تواند رقابت کند. با این‌که عصر پهلوانان اولین تجربه گروه بازی سازی رسانا افزار شریف است، اما کیفیت بسیار بالایی دارد و خبر از تحقیق و برنامه ریزی خوب گروه برای ساخت بازی می‌دهد. این بازی طبق برنامه ریزی قرار است در زمستان امسال تکمیل و روانه بازار بشود.

وب سایت رسمی عصر پهلوانان

.:.

http://www.asrepahlevanan.ir

http://www.orient-thegame.com

برگرفته از مجله دنیایی بازی

Lifer

Active Member
brazil_render_system.jpg

Brazil Render

FOR 3DMAX 8

FOR 3DMAX 9

پسورد براي هر 2تاش : 51render.com​

NAKOOT

Well-Known Member
lifer ممنون ... ولی من نمی تونم از راپید فایل بگیرم ... چون دیال آپ دارم ...
تو رو خدا اگر کسی ADSL داره برام آپلود کنه یه جا که بشه با DAP گرفتش ...
سپاسگذارم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا