■ فــــونــت بـــــانــــــک ■

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
9.jpg

Eroded Fonts | 32 Fonts | TTF | 5.3 mb

کد:
http://rapidshare.com/files/387291901/Eroded_Fonts.rar.html

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام
دوستان ببخشید اگر تکراری هست
اما کلی سرچ زدم چیزی پیدا نشد
من دنبال فونت های فارسی ساز مریم هستم ( غیر از اونایی که با خودش نصب میشه ! ) هیچ جای مجید آـنلاین پیدا نکردم
اگر میشه به من معرفی کنید . ممنون:)

من حدود 400 تایی دارم ولی یادمه حدود 2 سال پیش هم این مورد درخواست شد و فونتها قرار گرفت تو سایت.
حالا ببین اگر نتونستی پیدا کنی خودم برات آپ میکنم.
فکر کنم حدود 11 مگ بشه...

boy24iran

New Member
سلام دوست عزیر

شما میتونید از نرم افزار میرعماد استفاده کنید با خط نسخ عثمان طه واسه نوشتن به صورت قرآنی
البته فونت (مثلا) قرآنی یونیکد نیریزی هم هست که از اینجا میتونید دانلود کنید
ولی فونت فوق العاده ضعیف و بی فایده ای هستش در زمینه نوشتن به صورت قرآنی
(نظر شخصی) میتونید نرم افزار زیر رو دانلود کنید با حجم 1.04 مگابایت
http://www.lon.ir/up/uploads/1272828056.rar
و اونا تو ورد 2003 نصب کنید و هر سوره و آیه ای
رو که خواستین انتخاب کنید و اونا به ورد آورده و ادیتش کنید مثل عکس زیر
http://www2.upic.ir/images/73140095969266342091.jpg
کار باهاش هم راحته من الف و لام هارو انتخاب و بعد قرمز کردم
فونت اونم اتوماتیک به صورت نسخ عثمان طه هستش .
:rose:

سلام من می خوام یک جورایی شبیه عکس باشه ممنون می شم اگر فونتی را می شناسید بگذارید

GFX Master

پیشنهاد میکنم این مجموعه ی کم حجم رو زود دانلود کنید تا از روی سرور رپیدشیر پاک نشده!
فوق العاده ست این مجموعه!

v2gvjbxer0i7k1g5n558.gif

Over 200 Fonts | TTF - OTF | with PDF Preview | 5.4 mb

Download Link:
کد:
http://rapidshare.com/files/399422937/umbrella.rar.html

dmoukh

Member
سلام
من به این فونت نیاز شدید دارم کسی داره؟
لطفا کمک

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    33.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10

koury

Active Member
سلام

دوستان مجموعه ی فونت های mj رو یکی از رفقا گذاشته بود که خیلی خوشگل بودن تا اومدیم دانلود کنیم مدیر بخش لینک رو حذف کرد!! اگه کسی داره لطفا بزاره چون هر چی سرچ کردم فقط یه فونت ام جی تیتر پیدا شد!!

ممنون

boy24iran

New Member
سلام و خسته نباشید من فونت شاخ به قول جوونهای امروز می خوام برای تایپ کردن در یاهو مسنجر برای چت کردن لطفاً هم فارسی بگذارید هم انگلیسی بعد هم بگم که من کل مجید آنلاین یا کل این تایپک رو نتونستم بخونم ممون می شم که بگذارید

boy24iran

New Member
سلام و خسته نباشید من فونت شاخ به قول جوونهای امروز می خوام برای تایپ کردن در یاهو مسنجر برای چت کردن لطفاً هم فارسی بگذارید هم انگلیسی بعد هم بگم که من کل مجید آنلاین یا کل این تایپک رو نتونستم بخونم ممون می شم که بگذارید

وقت ندارین جواب بدین ؟
حال ندارین ؟
حسش نیست؟
بلد نیستین؟
معلوم هست چه خبره ؟
دارین دونباله جواب می گردین؟
نمی دونم

Erfan

Active Member
جناب boy24iran ممنون میشم رعایت کنید، این تاپیک بانک فونت هست، اگر کمی وقت بذارید و صفحه ها رو تک تک بخونید به نتایج خوبی میرسید.

در ضمن، این بانک فونت در اولویت مختص نرم افزار فتوشاپ هست، به این معنی که فونت هایی که اینجا معرفی میشه در اولویت در گرافیک مورد استفاده قرار میگیره.

boy24iran

New Member
جناب boy24iran ممنون میشم رعایت کنید، این تاپیک بانک فونت هست، اگر کمی وقت بذارید و صفحه ها رو تک تک بخونید به نتایج خوبی میرسید.

در ضمن، این بانک فونت در اولویت مختص نرم افزار فتوشاپ هست، به این معنی که فونت هایی که اینجا معرفی میشه در اولویت در گرافیک مورد استفاده قرار میگیره.

سلام و خسته نباشید
شرمنده ببقشید فکر کنم گستاخی کردم
اخه این که شما می گید بخونید حرف کاملاً درستی هست ولی این صفحه کلی صفحه هست یک صفحه 2 صفحه یا اصلاً 10 صفحه نیست من بخوام این ها رو بخونم چشم در می یاد بعد هم اگر تو این هم صفحه من بخوام بگردم و یکی یکی فونت ها رو دانلود کنم که احمالاً بیشترش مور نیاز من نیست و فقط وقت تلف کردنه واسه این گفتن شما یا یکی از دوستان و کاربرا که شناسایی دارند به هم معرفی کنند در ضمن این تایپک که مخصوص فوتوشاپ هست نمی شه یک تایپک دیگه معرفی کنید که من هم بخواستم برسم چون نه خوندن این همه صفحه برای من مقدوز نه دانلود تک تک فونت ها خیلی دشوار می شه
ممنون:rose:
:wink:

Erfan

Active Member
دوست من شما پک فونت فارسی نیاز دارید یا لاتین ؟
تا من براتون چندین پک قرار بدم که راحت دانلود کنید .

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سلام دوستان!

دارم دنبایل یه فونت میگردم
اسمش Apple Symbols.ttf هست و در هسته اصلی سیستم عامل Mac OSX به کار رفته
هرچی تو اینترنت گشتم لینک دانلود گیر نیاوردم!
اگه کسی از Mac استفاده میکنه لطف کنه این فونت رو برای ما بذاره اینجا
ظاهرا تو این آدرس قرار داره:
کد:
/System/Library/Fonts/Apple Symbols.ttf

ممنون

boy24iran

New Member
دوست من شما پک فونت فارسی نیاز دارید یا لاتین ؟
تا من براتون چندین پک قرار بدم که راحت دانلود کنید .

داداش من حدوداً 5 تا فونت انگلیسی و 5 تا فونت فارسی می خوام که وقتی هم که کسی با هم چت می کنه خوشش بیاد قشنگ باشه اینجور نمی خوام که یک 2000 تا فونت برام بگذاری چون قبلاً دانلود کردم و بدردم نمی خوره در ضمن حاله جت هم ندارم ولی بعضی وقت ها که آدم می خواد بره مهمونی لباس باهال می پوشه ادکولون می زنه می خوام تو یاهو هم فونتم باهال باشه ممنون

GFX Master

آقای boy24iran ظاهرا شما این موضوع رو نمیدونید که نمیشه توی بعضی جاها مثل یاهو یا محیط نت از هر نوع فونتی استفاده کرد!

به این دلیل که وقتی شما از یک فونت خاص استفاده کنید ، طرف مقابل شما هم حتما باید اون فونت رو داشته باشه تا بتونه ببیندش.

و اینکه فقط شما اون فونت رو داشته باشی و ازش استفاده کنی کافی نیست.

جدیدترین ارسال ها

بالا