▐▬ کسی از شرکت Globat.ir یا دیجیتال مهدی ! خبری نداره ؟!!!! ▐

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MiHan98

New Member
سلام

سروس این دوست عزیز ما به خاطر مشکل کپی رایت یکی از سایت هاشون به وجود آمد و سرور ایشون از جانب دیتاسنتر بسته شد .

با پرداخت هزینه ی بالا بابت جریمه و همینطور گرفتن بک آپ هارد تونسن اطلاعات کامل یوزر ها پس بگیرن و دو سرور قوی از آی وب سفارش دادن که در حال آماده سازی سرور ها هستن !

این مشکلات برای تک تک شما دوستان که در زمینه هاستینگ فعالیت می کنید ممکنه پیش بیاد . درست نیست با این گونه تاپیک ها اعتبار کاری کسی پایین بیاریم !

مشکل یوزر های مهدی عزیز هم تا روز آینده به کلی حل میشه !

از مدیان عزیز خواهش می کنم این تاپیک حذف کنند که برای مشتریان ایشون و همینطور دیگران سوء تفاهم پیش نیاد

سال جدید به تمامی عزیزان تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی داشته باشید

گرچه عیدی دوست ما مهدی همچین خوب نبود ! امیدوارم برای کسی اینگونه مسائل اتفاق نیفته

موفق و سربلند باشید

یا حق

سلام

خداروشکر پس الحمدالله مشکلی نیست :wink:

پس خیالمون راحت بشه از این بابت ؟

خوب من از اول هم که تاپیک رو زدم از ایشون شکایتی نداشتم و تاپیک رو فقط جهت پیگیری موضوع زدم چون فک کردم خدای نکرده برای خود اقا مهدی مشکلی پیش اومده و ......

و درضمن الان چقدر طول میکشه تا سرور جدید اماده بشه ؟ و سایت های ما بالا بیان ؟ :sad:

باتشکر فراوان از رسیدگی دوستان گلم :rose:

4pc

Member
درسته که مشکل ممکنه پیش بیاد اما نباید عمقش به این حد باشه، تکلیف این دوستان چیه که باید بخاطر یک نفر کلی اعتبار و بازدید از دست بدند!

مشکل شما اینه که بدون اینکه چیزی از سابقه یک شرکت و مدت زمانیکه در کار میزبانی باشه میرید و خرید میکنید، الام طوری شده هر کسی که یکم طلاعات در رابطه با کنترل پنل ها میفهمه میره شرکت میزنه :d

و عده ای از شما ها هم قربانی میشید.

من globat رو نمیشناسم انشالله که مشکلشون حل بشه

این براتون تجربه شد که بعد ازاین وقتی خواستید هاست یا سروری بگیرید اول تحقیق کنید و بعدا بخرید(مثل whois کردن دامین و مشاهده کردن سابقه چندین ساله دامین، پرسیدن از مشتریهای هاستینگ و ...)

شهرام جان بحث بحث سابقه نیست ! یکی امکان داره همین امروز کارو شروع کنه و بهترین سرویس ارائه بده ! بهتر از کسی که 5 ساله اینکارست !

برا هر کسی این مشکلات پیش میآد و اومده ! منجمله خود من ! یا خود شما !!!!!!

یا علی

4pc

Member
سلام

خداروشکر پس الحمدالله مشکلی نیست :wink:

پس خیالمون راحت بشه از این بابت ؟

خوب من از اول هم که تاپیک رو زدم از ایشون شکایتی نداشتم و تاپیک رو فقط جهت پیگیری موضوع زدم چون فک کردم خدای نکرده برای خود اقا مهدی مشکلی پیش اومده و ......

و درضمن الان چقدر طول میکشه تا سرور جدید اماده بشه ؟ و سایت های ما بالا بیان ؟ :sad:

باتشکر فراوان از رسیدگی دوستان گلم :rose:

نگران نباشید

مهدی جان به فکر مشتریان هستند ! انشاء الله مشکل حل میشه . در حال انتقال کاربران هستند

یا علی

4pc

Member
دوست عزيز فكر ميكنيد با اين وضعيت عيد به ما خوش ميگذره؟! خدا شاهده در تمام اين مدت با تمامي مشكلات بوجود آماده رعايت احترام و ادب رو در صحبت با آقا مهدي داشتم (كه همكار و دوستم از بابت اين قضيه شاكي شده و ميگه همه اين مشكلات واسه اينه كه من نرم صحبت كردم!) خدا كنه تا فردا مشكلات حل بشه. و گرنه ما چه پدر كشتكي با كسي داريم كه بخواهيم خرابش كنيم!
من بر خلاف دوستم كه اعتقاد داره ايشون يه خورده سربه هواس تمام اين اتفاقات رو ناشي از بدشانسي ايشون (همون چيزي كه گفتيد براي هركسي تو اين كار ممكنه پيش بياد) ميدونم. فكر ميكنم ايشون اگه مي خواد تو اين زمينه فعاليتشون رو ادامه بدن بهتره يه خورده با مشتريهاشون روراست باشند. اميدوارم اين نصيحت برادرانه منو خودشون بخونن.

شما هم تو مسافرت باشی چنین مشکلی ناخواسته براتون پیش بیاد هنگ می کنی عزیز دل

اما در مورد رو راست بودن حق با شماست , براووو

یا علی

mehriz

Active Member
با سلام
اميدوارم هر چه سريعتر مشكل اقاي هزاوه حل شود و براشون آرزوي موفقيت ميكنم.

با سلام
خدا رو شكر كه مشكل يك عده هم اينجا بر طرف شد
من هم اين رو قبول دارم كه همه چيز رو نميشه گردن مدير هاستينگ انداخت
چون ما در ايران هستيم و از لحاظ قانوني ايران ممنوع در تجارت ميباشد
ولي چه بهتر كه مدير هاستينگ در زمان انتخاب سرور از پيش به فكر مواردي از اين چنين همانند رابطه ديتا سنتر با اسپم و نقض قوانين كپي رايت باشد
از نظر من تقريباً برخورد اين هاستينگ به نظر بسيار عالي مي آيد و به نظر مشتريان خوب و در مقابل ساپورت متقابل خوبي در گذشته از سوي ايشان ارائه ميشده
ولي چه خوب بود اگر در اين مدتي كه كاربران نگران هستند براي آسايش دل آنها يك وبلاگ و يا وبسايت بسيار ساده فقط براي نمايش وضعيت فعلي سرور و اطلاع رساني ايجاد ميشد ، با ت.جه به اينكه در حال حاضر سايت اصلي ايشان دان ميباشد اي كاش مثلاً اين سايت به وبلاگي در ميهن بلاگ ريدايركت ميشد و از آنجا روزي 1 بار كارهايي كه توسط ايشان براي رفع اين نقص انجام شده يادداشت ميشد
تا با عث دلگرمي كاربران ايشان ميشد
در پناه حق باشيد

آخرین ویرایش:

hami131

Member
چرا حذف؟!

سلام

از مدیان عزیز خواهش می کنم این تاپیک حذف کنند که برای مشتریان ایشون و همینطور دیگران سوء تفاهم پیش نیاد

یا حق

خب مشکل هم حل شد.

از مدیران انجمن درخواست دارم که تاپیک را هرچه زودتر حذف کنند.

ممنون.
برای چی باید تایپیک حذف بشه وقتی یکی کارش اشکال داشته بهتره باشه خلاصه اینم یکی از کم کاری هاشون بوده نیازی نیست زود ضعف ها رو ماس مالی کنیم
بهتره این تایپک باز باشه و اخرش خودشون توضیح بدهند
این هم میشه یکی از نقاط تاریک در سوابق کاری شون و باعث میشه هم این شرکت و بقیه حواسشونو جم کنند و به حقوق مصرف کننده احترام بگذارند و اطلاع رسانی صحیح انجام بدهند
با تشکر

4pc

Member
برای چی باید تایپیک حذف بشه وقتی یکی کارش اشکال داشته بهتره باشه خلاصه اینم یکی از کم کاری هاشون بوده نیازی نیست زود ضعف ها رو ماس مالی کنیم
بهتره این تایپک باز باشه و اخرش خودشون توضیح بدهند
این هم میشه یکی از نقاط تاریک در سوابق کاری شون و باعث میشه هم این شرکت و بقیه حواسشونو جم کنند و به حقوق مصرف کننده احترام بگذارند و اطلاع رسانی صحیح انجام بدهند
با تشکر

هر کسی طرز فکری داره , باید احترام گزاشت

سربلند باشید

Mr.Steres

Active Member
لطفا دیگه اینقدر پست اسپم نکنید بزارید خودشون بیان جواب بدن ...

دقیق نمیدونم دوست عزیز
اما یک بار که به سرور نیاز داشتم و ازشون با ایمیل پرسیدم از همونجایی که خودتون سرور گرفتین ، گفتند از iweb
فکر کنم ای وب هم برای وارز جریمه سنگین میکنه ....
حالا خودشون یا دوستان بیان بگن شاید جای دیگه بوده

baghebahar

New Member
سلام.
ولي من يه بار تست زدم.اين اطلاعات را داد
IP Location:
us.gif
United States Los Angeles Vrtservers Inc

mamoolhacker

Active Member
با سلام و ارز پوزش
مهدی هزاوه هستم
وقت نکردن این تاپیگ رو کامل بخونم ولی امید وارو در مورد ما بد فکر نکنید
دردسری که یکی از مشتریان ایجاد کرد باعث تمام این مشکلات و خوابیدن سرور شده که قضیش مفصله تا الان هم هزینه ی زیادی صرف پرداخت جریمه کردیم
ولی دیتا سنتر راه نمیاد
هر 2 سرور ما در دیتا سنتر بسته شده
ما سرور هاستینپ رو به صورت لوکال پس گرفتیم و اطلاعات را بک آپ کردیم
منتها انتقال با دیتا سنتر است چون دسترسی به سرور رو بستن
در طول این مدت هم بیخیال ننشستیم و فرار نکردیم و نخواهیم کرد
از مشتریان عزیز تقاضا میشه فقط با صبرشون با ما همکاری کنن
بعدا در مورد تمدید اضافی بابت این مشکل با هم کنار میایم
با علی

erroring

Member
ميشه يه تاريخ دقيق بگيد كه كي اطلاعات رو به ما ميديد؟ و علت اين تاخير چيه؟ البته علت تاخير رو گفتيد، ميگيد ديتاسنتر بايد فايل ها رو منتقل كنه، شما پي گير نشديد چرا ده روزه ديتا سنتر فايل ها رو منتقل نميكنه؟
آيا ديتا سنتر خورده به تعطيلات ؟ ديتاسنتر دودله كه فايل ها رو بده؟ حجم فايل ها زياده و ده ها روز زمان نياز داره براي انتقال؟ ديتا سنتر مي خواد كاري كنه كه مشتري هاش يادشون بمونه ديگه نقض كپي رايت نكنن؟ مسائل سياسي ايران و آمريكا دخيله در اين مسئله؟ ديتاسنتر كاراشو پشت گوش ميندازه؟ بچه هاي ديتاسنتر رفتن مسافرت و گوشيشون هم خاموشه؟! اگه حالت ديگه اي رو از قلم انداختم خودتون بفرمائيد.
در ضمن من شماره كارت و شماره حسابمو براتون پيام خصوصي كردم. خوشبختانه اين مسئله چون در فضاي اداري ايران و خارج از تنش هاي سياسي انجام پذيره لطفا مبلغ پرداختي مارو مرجوع فرمائيد.

MiHan98

New Member
با سلام و ارز پوزش
مهدی هزاوه هستم
وقت نکردن این تاپیگ رو کامل بخونم ولی امید وارو در مورد ما بد فکر نکنید
دردسری که یکی از مشتریان ایجاد کرد باعث تمام این مشکلات و خوابیدن سرور شده که قضیش مفصله تا الان هم هزینه ی زیادی صرف پرداخت جریمه کردیم
ولی دیتا سنتر راه نمیاد
هر 2 سرور ما در دیتا سنتر بسته شده
ما سرور هاستینپ رو به صورت لوکال پس گرفتیم و اطلاعات را بک آپ کردیم
منتها انتقال با دیتا سنتر است چون دسترسی به سرور رو بستن
در طول این مدت هم بیخیال ننشستیم و فرار نکردیم و نخواهیم کرد
از مشتریان عزیز تقاضا میشه فقط با صبرشون با ما همکاری کنن
بعدا در مورد تمدید اضافی بابت این مشکل با هم کنار میایم
با علی

سلام اقای هزاوه

ممنون که فرار نکردین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rose:

ای بابا شما هم داری میپیچونی عزیز

یعنی چی دیتاسنتر نمیده ؟؟؟ مگه دست خودشه که نده ؟؟!! :shock:

بگو مشکل چیه عزیز ///

بخدا بدجور داغونم تمام وقت و زندگیم پای سایتم بوده و نمیخوام سایتم= زندگیم رو از دست بدم

و اگه سایتم بالا نیاد کارم رو از دست میدم چون به خاطر سایتم کار گیرم اومد چون تو ضمینه کاری خودمون تو ایران ربته 2-3 هستیم

و اینبار خواهش میکنم ازتون تورو خدا فایل بک اپ مارو برگردونید

و از اول تاپیک تا اینجا رو بخونید میبنید یک حرف اهانت امامیز یا نارضایتی نزدیم

پس شما هم مراعات کنید

pardisgroup

Active Member
به تمام عزیزانی که سایت مهم دارند ... توصیه می کنم حتی اگر هاستشون به پیشرفته ترین روش بک آپ می گیره باز هم خودشون هر از چند گاهی یه بک از سایتشون داشته باشند. علی الخصوص دیتابیس ها

و اینکه به مقوله بک اپ در موقع خرید هاست اهمیت بدند ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا