.:‌ طرح های من :.

1991i

Member
دوستان همین الان این طرح و تموم کردم .. حس خوبی ندارم بهش .. همه ش فک میکنم یه اشکالی توش هس که من نمیدونم.
اگه اشکالش و بهم بگید ممنون میشم :)

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    548.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14

nima_dsnr

کاربر VIP
طرح دو و سه خیلی خوشم اومد
مخصوصا سه... این سبکی رو دوست دارم
طرح شماره 5 هم مشکلش اینه که معمولا تو اینجور کارا سعی میشه که سایه ها رو با خود تکست و کوچکی و بزرگی فونت بدن
ولی تو با تغییر رنگ این کار رو انجام دادی
موفق باشی

1991i

Member
طرح دو و سه خیلی خوشم اومد
مخصوصا سه... این سبکی رو دوست دارم
طرح شماره 5 هم مشکلش اینه که معمولا تو اینجور کارا سعی میشه که سایه ها رو با خود تکست و کوچکی و بزرگی فونت بدن
ولی تو با تغییر رنگ این کار رو انجام دادی
موفق باشی

خب این تغییر رنگ‌ـه که به کار لطمه زده؟
سعی کردم که با کوچیک و بزرگ کردن فونت و بالاپایین کاردن opacity سایه رو ایجاد کردم اما نشد.

::: روند طراحی:
من اول کلمه [HELP] رو براش و پترن کردم بعد با سلکت سیمیلار چاهار طیف رنگ و سلکت کردم. سیاه و یه درجه کمتر از سیاه و دو درجه و سفید. چون این پهنای این سلکشن‌ها کم بود قدرت مانور زیادی روی کوچیکی بزرگی فونت‌ها نداشتم و جاهای خالی رو به اجبار فیل پترن میزدم. اما opacity رو کم و زیاد میکردم که بازم فایده نداشت :( این شد که رو آوردم به رنگ. کجای کار و اشتباه کردم؟

Saeed

Well-Known Member

کارهای جالبی انجام دادید ! بین این کارها طرح 2 و این طرح آخری ( Help ) بیشتر نظرمو جلب کرد ! :دی

بهتون پیشنهاد میکنم هر کدوم از کارهایی که میذارید رو توی یه تاپیک قرار بدید تا راحت تر مورد نقد

قرار بگیره ! البته کاری که انجام دادید مشکلی نداره ولی خوب به این صورتی که العان هستن تفکیک

یکمی سخت میشه و نظرات باهم دیگه تداخل پیدا میکنن !

موفق باشید ...

سپاس

1991i

Member

کارهای جالبی انجام دادید ! بین این کارها طرح 2 و این طرح آخری ( Help ) بیشتر نظرمو جلب کرد ! :دی

بهتون پیشنهاد میکنم هر کدوم از کارهایی که میذارید رو توی یه تاپیک قرار بدید تا راحت تر مورد نقد

قرار بگیره ! البته کاری که انجام دادید مشکلی نداره ولی خوب به این صورتی که العان هستن تفکیک

یکمی سخت میشه و نظرات باهم دیگه تداخل پیدا میکنن !

موفق باشید ...

سپاس

ممنون!

والا ما نظر خاصیم ندیدیم .. " جالبه! خسته نباشی" .. " خسته نباشی! جالبه" .. کلا تغییر میدن جای این دوتا رو .. مام هرچی ضجه زدیم یکی بیاد اشکالاتمون و بگه هیـ:-?ــچی .. تهشم این بنده خدا نیما اومد دستش درد نکنه اما هنوز جواب کامل و نداده!
درهرحال شما مدیری تجربه‌ت بیشتره یه چی میدونی لابد :) چشب جدا میزارم!:rose:

tarhe8

Well-Known Member
کار دومی خیلی خوب شده فقط پرهای زیر شکم یه ذره نامرئی شده
کار آخری هم خوبه فقط چهره اصلی معلومه
تو این سبک کارها با نوشته چهره میسازن نه اینکه تصویر و بذارن و روش نوشته بیارن

در کل کارای خوبی زدی موفق باشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا