.:‌ طرح های من :.

1991i

Member
.:‌ طرح های من [طرح شماره 5 قرار گرفت] :.

سلام!

این دومین پست و اولین تاپیک من توی این سایته. با قوانین عرفی این‌جا آشنا نیستم و توی قوانین این بخش هم هرچقدر گشتم نتونستم چیزی رو پیدا کنم که اجازه به‌م نداده باشه تا یه تاپیک برای کارهام باز کنم. اگر مدیر محترم اشکالی میبینم لطفا تذکر بده.

××× طرح شماره یک [تصحیح شماره 1] ×××

کد:
http://up.iranblog.com/images/jokikd5mk8suk9e6c7wf.jpg

تصحیح یک: دوره تکست کار رو نرم‌تر کردم و کمی نمای 3دی تکست رو منظم‌تر و لایه های نور و دود اضافی و پاک کردم. فکر کنم بهتر شده. منتظر نظرات شما هستم !

این کار قراره که با اضافه کردن مقداری توضیحات به پایینش و افزایش طول [در جهت محور y] تبدیل بشه به یه آگهی تبلیغاتی در ابعاد A3 ؛ یه شرکت خدمات کامپیوتر.

نقایص‌ش و اگه لطف کنید و بگید ممنون میشم.

---- ×× ----

.: طرح شماره 1 :.

rnygub7glre7avbw5ja6.jpg

.: طرح شماره 2 :.

c6g6q5j5l80xn81giqwv.jpg

.: طرح شماره 3 :.

0se15zj8fnd3yca3h01q.jpg

.: طرح شماره4 :.

1d2z3tdaf3ryxtgbi0u3.jpg

.: طرح شماره 5 :.

attachment.php

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    464.6 کیلوبایت · بازدیدها: 113
آخرین ویرایش:

rohnaz

Well-Known Member
سلام .زیبا کار کردی و رنگبندیه خوبی داره.تنها مشکل کارت زبر بودن لبه های نوشتته که تو ذوق میزنه.یکمی نرمترش کن.
ممنونم.

1991i

Member
طرح 2

سلام دوستان :green:

همین الان این کار و تموم کردم و بی‌صبرانه منتظر نظرات شما هستم:

××× طرح شماره 2 ×××

attachment.php

.: در این طرح به طور کامل از موس استفاده کردم :.​

توضیح: توضیح خاصی ندارم :-?

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    287.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • 23.jpg
    23.jpg
    374.4 کیلوبایت · بازدیدها: 136
آخرین ویرایش:

1991i

Member
برای رفع شبهات احتمالی :sad: همینجا اعلام میکنم آماده‌م فایل لایه بازش رو تقدیم کنم ضمن اینکه توی عکس هم گوشه‌ایی رو ازش گشتم :eye:

moslancer2

Member
دوست عزیز کارها زیبا هستن خسته نباشی... اما در مورد اون نوشته یکم رنگ آبی در مشکی خیلی تیره شده ممکنه در چاپ هم تیره تر بشه....:rose:

1991i

Member
دوست عزیز کارها زیبا هستن خسته نباشی... اما در مورد اون نوشته یکم رنگ آبی در مشکی خیلی تیره شده ممکنه در چاپ هم تیره تر بشه....:rose:

ممنون :rose:

راستش می‌خواستم با تیره کردن اطراف تمرکز و بیارم وسط کار و از اونجایی که میخواستم کمی هم کار سینمای (؟) بشه سعی کردم فضا و نور کمی تیره باشه.
اما اینی که میگید ممکنه توی چاپ مشکل ایجاد کنه هم حرفیه. باید بفرستم برای تست چاپ ببینم چطو میشه.

خیلی قشنگ شده خداییش زیباشده. ولی ترکیب رنگشو شاد تر می گرفتی بهتر نبود/

ولی این رنگ هم قشنگش کرده در کل عالی شده

1991i

Member
خیلی قشنگ شده خداییش زیباشده. ولی ترکیب رنگشو شاد تر می گرفتی بهتر نبود/

ولی این رنگ هم قشنگش کرده در کل عالی شده

ممنون از لطفتون!:rose:

من از ترکیب رنگ سینمایی [اسمیه که گزاشتم روی این قالب رنگی نمیدونم بقیه چی بهش میگن :-?] خیلی بیشتر از حد ممکن خوشم میاد و از طرفی تبلیغ ال‌ای‌دی‌های سامسونگ [اگه اشتباه نکنم] یه همچین کاراکتری داشت، وقتی میخواستم نور و رنگ و اینا رو اضافه کنم گوشه چشمی به اونم داشتم البته [بابای سامسونگی > :snap: < من]

Alireza Saeedi

Active Member
کار دومت در ابعاد کوچیکتر واقعا بی نظیر شده !!
ولی در ابعاد واقعی که نگاه میکنم کمی کمبود کیفیت از زیبایی کارت کم کرده !!
در کل کارت عالیه !!

1991i

Member
.: طرح شماره 3 :.

××× طرح شماره 3 ×××

7ijvtczdbj8g8jdwg44.jpg

توضیح: به دلیل ملاحظات سایت از گزاشتن عکس اولیه معذورم اما اگه کسی مایله عکس اولیه رو ببینه توی پ.خ بهم بگه تا بهش بدم :rose: این کار و هم باز همین الان تموم کردم و منتظر نظرات چپ و راست کنــ:snap:ـتون هستم!!

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    284.7 کیلوبایت · بازدیدها: 3

1991i

Member
اینم یه طرح تمرینیه .. از روی یه آموزش زدم // جالبیش اینه که این اولین طرح آموزشیه که عین خودش زدم .. باقی فقط توی بعضی جهات شبیه میشد. خولاصه اینکه زیاد جالبم نشده البته .. اولشم توقع نداشتم زیاد از این کار شمام جدی نگیرید :دی

::: لینک آموزش

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    487.7 کیلوبایت · بازدیدها: 10
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا