یک گیگ هاست رایگان همراه با سی‌ پنل و فانتاستیکو

Pooriaf

Member
سلام،
به دلیل افزودن سرور و Upgrade سرور قبلی سایت یک مدت کوتاهی همونطور که قبلا گفته شده بود غیر قابل دسترس خواهد بود. تا 24 ساعت دیگه سرور جدید اضافه میشه و برای آپگرید این سرور کنونی و ترنسفر فایلها 24 ساعت دیگه زمان میبره و برای روشن شدن لود بالانسینگ و همخوان سازی Name servers مدت کوتاهی زمان میبره پس در کل سایت به مدت 48 ساعت تا 72 ساعت بدلایلی که گفته شد غیر قابل دسترس هست، با این صحبت ها میشه نتیجه گرفت که بعد از انجام شدن این فرایند سایت به Uptime بالا و ثابتی خواهد رسید و دیگه مشکلی وجود نخواهد داشت.

ما برای اینکه سایت بعدها دچار مشکل نشه همین حالا تصمیم گرفتیم که سرویس ها رو قدرتمند کنیم. پیشنهاد میکنم کسایی که مشکل میزبانی دارند و دارای سایتی قدرتمند هستند سایت خودشون رو بعد از اینکه سرویس ها فعال شد به ParsGB منتقل کنند و از خدمات رایگان اون استفاده کنند. (برای سایت‌های بزرگ سرویس های ویژه‌ای وحود داره)

با عرض معذرت به دلیل وقفه‌ی 48 - 72 ساعته
83.gif

منتظر شما هستیم
www.ParsGB.com

Parham

Well-Known Member
حالا 10 نفر دیگه هم پست بزنید ... مشکل داره درست می‌شه !

Pooriaf

Member
سلام
30 روز؟
24.gif

حداکثر 4 روزه در ضمن سایت کاراش انجام شده و همین فردا احتمالا درست میشه

موفق باشید

Pooriaf

Member
سرور دوم پارس جی‌بی فعال شد! :)
سایت بصورت کامل به حالت قبلی برگشت همچنین باید بگم که سایتها طبق موقع گفته شده 2 روز پیش به حالت عادی برگشته بودند ولی فقط صفحه اصلی و تنظمیات ثبت نام بود که با موفقیت انجام شد. خیلی از دوستان مشکلاتی با ثبت نام و فعال شدن اکانتشون دارن که باید عرض کنم لطفا یک بار دیگه ثبت نام کنند یا با آدرس ایمیل دیگه‌ای ثبت نام کنند و مطمئن شوند که میل فعالسازی باز کردن اگر با این صحبت ها باز مشکلی وجود داشت لطفا نام کاربری که باهاش تلاش به ثبت نام داشتند رو اینجا اعلام کنند که بررسی بشه باز اگه با اینکارها نشد ما خودمون شخصا برای شما اکانت میسازیم :) باز به دلیل وقفه‌ای که در سایت به وجود اومده بود از دوستان معذرت خواهی میکنم و ازشون درخواست میکنیم با معرفی سایت پارس گیگابایت به ما در این زمینه کمک کنند و اگر سایتی دارند میتونن با خیال راحت اون رو منتقل کنند اگر برای شما دشوار هست, میتونیم اکانتتون رو Transfer کنیم. امیدوارم تا تمام افراد از ParsGB بتونن به راحتی استفاده کنند و دیگه نیازی به پرداخت هزینه های واقعا نا معقول شرکت های هاستینگ در ایران برای میزبانی سایت خود نداشته باشند ! ;)

یک توضیحاتی هست که شاید مفید باشه اینه

همونطور که گفته شد در حال حاضر سایت دارای 2 سرور قدرتمند هست که شما میتونید آدرس سایت خود رو به 2 صورت زیر ثبت کنید
http://www.sitename.Parsgb.com
http://www.sitename.Parsgb.net
و همچنین استفاده از دامین خودتون (توصیه می شود)

سایت از آدرس های زیر قابل دسترس خواهد بود
www.ParsGB.com
www.ParsGB.net

name servers اینها هستند : (یا Parsgb.net یا fawebserver.com رو ست کنید فرقی نمیکنه)
اول
ns1.Parsgb.net
ns2.Parsgb.net
دوم
ns1.fawebserver.com
ns2.fawebserver.com

مشخصات سرور که خیلی ها درخواست میکردند به شرح زیر هست ;)

سرور 1 :
4 عدد CPU
Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.66GHz
4GB DDR Memory
هارد SCSI
Datacenter Location Dallas TX

سرور 2 :
4 عدد CPU
Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.66GHz
4GB DDR Memory
هارد SCSI
Datacenter Location Dallas TX

با تشکر فراوان و عذرخواهی بدلیل وقفه
ParsGB.com

bahy_my

Active Member
ببخشيد
من پسم رو فراموش كردم.
forget pass هم كه به ميلم ارسال ميشه و فرم اونجا رو پر ميكنم، فرم رو به آدرس http://login/..... مي فرسته !
يعني cannot find
لطفاً راهنمايي كنيد.

من در parsgb.com سايت داشتم ولي در حال حاضر نه سايت من بالا مي آيد نه خود وبسرور اصلي!!!!!!!

dangermsh

New Member
عزیزان بهتر بجای بعضی مطالب صد من یه غاز از سایت همایت بشه حالا بنوسید اینجوری اونجوری

Gharibe

New Member
با سلام

من الان این تاپیک رو خوندم ولی این سایتی که دادین کلاً باز نمی شه.
اگه قرار باشه ما ثبته نام کنیم و سایتمونو آپدیت کنیم و بخواد اینجوری سرور مشکل داشته باشه اصلاً بدرد نمی خوره.
به نظره من آدم پول میده یه هاست می خره اگه موردی هم پیش بیاد آدم میره سره اون شرکت که هاست رو خریدیم.
ولی اگه این هاست مجانی طوری بشه صاحبه سایت هیچ مسئولیتی رو قبول نمی کنه .من پیشنهاد می کنم رو این هاست برنامه ریزی نکنید.

magserver

Member
uptime ? به دلت خوشه ها !!!

بابا یه فایل php آپلود کن safe mode هم که قربونش برم ...

بعدش بنویس :
hacked by ...

Pooriaf

Member
سلام,

دوستان بدلیل ایجاد تغییراتی در سرور سایت به مدت چند روز متاسفانه غیر قابل دسترس خواهد بود.
Safe mode هم ON بوده

koosha system عزیز
یک لطف در حق ما کن دیگه این تاپیک رو منحرف نکن! !

Netlog

Member
بي نهايت فضاي وب + بي نهايت پهناي باند + همه چي بي نهايت براي يك سال فقط 60 هزار تومان

نمايندگي فروش ميزباني وب با بي نهايت فضاي وب+بي نهايت پهناي باند+همه چي بينهايت ماهانه 50 هزار تومان و يا سالانه 500 هزار تومان

دوستان قيمتهاي فوق براي مدتي محدود مي باشد!پس بشتابيد
ضمنا موقتا سايت شركت به علت تغييرات و نسخه جديد در دسترس نمي باشد مي توانيد از طريق آي دي هاي زير اقدام به خريد و سفارش كنيد:
آي دي ياهو 1: parsigostar
آي دي ياهو 2: parsidev
آي دي جيميل: parsigostar

ضمنا تلفن شركت پاسخگوي شما در ساعات اداري است: 05112744517

مركز فن آوري اطلاعات پارسي گستر

hostafarin

Member
فکر کنم این وب سایت توسط globat ایجاد شده و الان هم که تبلیغات این شرکت داخل این سایت ها هست ؛

مممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا