یک گیگ هاست رایگان همراه با سی‌ پنل و فانتاستیکو

Pooriaf

Member
سلام

بالاخره پس از مدتها صبر سایت پارس گیگابایت راه اندازی شد :) . :happy: چیزی که همه از دیدنش متعجب خواهید شد قرار گرفتن cPanel و Fantastico بصورت رایگان بر روی این سرویس ها است این به این معنی هست که شما دیگر کمبود امکاناتی نخواهید کرد و با اطمینان کامل به ساخت سایت خود می‌پردازید. در وبسایت‌های شما هیچگونه تبلیغی قرار نخواهد گرفت و این عاملی دیگر برای استقبال شماست، آدرس سایت شما بصورت سابدومین می‌باشد و همچنین شما می‌توانید بر روی آن بی نهایت دامین پارک کنید یا از همون اول با دامین اختصاصی خود شروع کنید.
قابل ذکر است برای امنیت بیشتر از پروتکل https در سی پنل استفاده شده. بعد از وارد شدن به اکانت صفحه ای مشاهده‌ای خواهید کرد که مشخضات شما در آن هست و اگر شما مشکلی داشتید می‌تونید از اون مکان برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت پاسخ خود رو بگیرید. Fantastico چیزی که به شما سرعت خواهد بخشید، شما تنها با یک کلیک می‌توانید اسکریپت مورد نظر خودتون رو نصب کنید و در کمتر از چند دقیقه سایت خود رو بسازید.
همچنین امکان Add on domains بصورت نامحدود وجود داره و شما می‌توانید با یک اکانت بی نهایت سایت داشته باشید. :eek:

شما دارای 1 گیگابایت فضای واقعی هستید با 50 گیگابایت پهنای باند که بسیار مناسب هست و این چیزی هست که در صورت نیاز واقعی شما قابل افزایش نیز می‌باشد :wacko: . برای راه‌اندازی همچین سرویسی کارهای زیادی انجام شده که بعدها مشکلی به امید خدا پیش نیاد. سایت در یک سرور اختصاصی قرار گرفته و در حال حاضر هیچ مشکلی از لحاظ سرور خوشبختانه وجود نداره. ;)

خلاصه‌ای از امکانات :

cPanel Control Panel
- Fantastico
- 1GB MB space
- 50GB Bandwidth
- IP Address [ Shared ]
- Unlimited Sub-Domains
- Unlimited Parked-Domains
- Unlimited Addon-Domains
- Unlimited MySQL Databases
- Unlimited Email Accounts
- Unlimited Email Forwarders
- Unlimited Mailing Lists
- Unlimited Email filters
- Unlimited Ftp Accounts
- CGI
- PHP
- Perl
- Python
- SSI
- JSP
- FrontPage
- MySQL
- File Manager
- FTP Manager
- Sub-Domain or Domain Hosting

مسلما انجمن‌ها جای مناسبی برای معرفی همچین سایتی نیست ولی بدلیل اینکه بشه مشکلات و نظرات شما دوستان بهتر بدست ما برسه مجبور شدم همچین تاپیکی رو بزنم در پایین طرقه ثبت نام برای شما قرار داده شده.

طرقه ثبت نام :

1-وارد سایت بشید www.parsgb.com
2- بر روی لوگوگی بالا کلیک کنید.
3-پکیج رو انتخاب کنید
4-فرم رو لطفا با اطلاعات صحیح پر نمایید
5-بعد از زدن دکمه‌ی تایید ایمیلی حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال خواهد شد
6-لینک مورد نظر رو باز کنید
7-اکانت شما تا 2 دقیقه دیگر فعال خواهد شد
8-بعد از رسید ایمیلی که حاوی مشخصات است در سیستم لوگین کنید
9-در صفحه‌ی باز شده اطلاعات شما نمایان هست که می‌تونید از اونجا با پشتیبانی تماس بگیرید یا با زدن cPanel login وارد سی پنل بشید
10-لذت ببرید... :goatee:

از تمامی دوستانی که این تاپیک نسبتا بلند رو مطالعه کردن کمال تشکر رو داریم و ازتون درخواست می‌کنیم نظر یا پیشنهاد یا مشکلاتتون رو در همین تاپیک اعلام کنید هنچنین می‌توانید با 2 مدیر اصلی سایت از آی دی های زیر تماس بگیرید.

Nomad : [email protected]
Pooria : [email protected]
Pooria e-mail address : [email protected]

یک درخواستی که از همه‌ی دوستان داریم اینه که لطف کنند به هیچ وجه از اسکریپتهای پروکسی استفاده نکنند چون باعت فشار اومدن بسیار زیادی به سرور میشه و در صورت امکان از اسکریپتهای null شده هم استفاده نکنند

بسیار بسیار ممنون
خبرهای تکمیلی در همین تاپیک اعلام خواهد شد ;)
www.parsgb.com

شما اسپانسر هم میشد برای برو بچ شبکه
بچه های persianadmins , persiannetwork میخوان یه سری ios یزارن تو نت که احتیج به حدودا 5-6 گیگ فضا هست
شما حاضرید این امکانات رو بما بدید

برای ما منفعتی نداره جناب . درسته؟

اره ولی خوب شما هم مجانی کار میکنی الان
البته نمیدونم چرا این پست و زدم چون اشتباه ادم 5-6 گیگ توی یه جا که کعلوم نیست فردا باشه یا نه بریزه!!
چون این نمیتونه ادامه پیدا کنه یه هاست بود خارجی که امکانات شما رو میداد ولی سه صوت بست به یه ماه نکشید قصدش چی بود بماند

لثارش هنوز اینجا هست http://www.free-webhosts.com/reviews/Hostrs.php

راستی یه سری چیزا رو باید رو سرورتون disable کنی و گرنه با مشکل مواجه میشی
اینطور که من تست کردم

سایتهای torrent و از این قبیل که از روی rapidshare megauploda ,.. مستقیم دانلود میکنه روی هاست و هم پهنای باند میگیره هم فضا من برای تست 2 گیگ دانلود کردم حتی توی کنترل پنل هم نشون نداد و میزد 30 مگ
البته پاکشون کردم

reza_pa48

Active Member
سلام
آقا اولا تبریک می گم امیدوارم موفق باشی
یه سوال
چه تظمینی برای کیفیت و استمرار خدمات شما وجود دارد؟ یعنی مثلا من 500 مگ فایل آپلود کنم بیام ببینم هیچ چی نیست؟

Pooriaf

Member
خواهش میکنم
امکان نداره شما فایل رو آپلود کنی و ما اون رو حتی اگر 1 گیگ هم باشه پاک کنیم فقط باید قوانین رو رعایت کنید و فقط به عنوان مکانی برای آپلود فایلهای خود از سرویس پارس گیگابایت استفاده نکنید

موفق باشید

Pooriaf

Member
شب اول که سایت راه افتاد متاسفانه برخی افراد سوء استفاده گر با استفاده سرویسهای ما تونسته بودن در یک تعداد کمی اکانت ها که درونش فولدر 777 بود یک صفحه Deface آپلود کنند و سریعا در zone h ثبت کنند و ما بعد بررسی که کردیم متوجه شدیم که دلیل عمده Safe mode و shell بود بخاطر همین این شل خاموش و Safe mode روشن شد تا دیگه از این مشکلات کوچیک پیش نیاد و یوزرها احساس خطر نکنند

امیدوارم از صداقت ما نهایت بهره رو ببرید
23.gif

موفق باشید
20.gif

sina_sh

New Member
سلام
ببخشین نمیشه این Safe mode رو برای برخی از سایت ها حذف کنین
من میخام از اسکریپت رپید استفاده کنم ولی نمیشه

و یک سوال اگه دوست داشتین پاسخ بدین
این کار برای شما چه سودی داره با این همه هزینه ای که داره ؟

Pooriaf

Member
نه متاسفانه کلی هست در ضمن نصب اسکریپتهای Rapidkill , rapidget... کلا ممنوع هست رو سرویس ما
در باره‌ی سوالتون هم ما بعد ها قصد داریم که سرویسها ویژه‌ای رو ولی غیر رایگان بدیم و این باعث میشه اعتماد مردم جلب بشه

موفق باشید

TAEL

Member
من جوملا رو با استفاده از Fantastico نصب كردم ، اما هنگام اجراي صفحه ي اصلي ، ارور ميده.

donner48

New Member
رفیق منم میخواهم مامبو فارسی نصب کنم ولی اینطوری مشگل دارم تنها عاملی که میتونه باعث بشه با سرویس های خارجی تفاوت داشته باشید همین safe mode وگرنه بیا من 20 تا سرویس خارجی بهت نشون بدم که امکانات بیشتری از امکانات شما داره پیشنهاد میکنم یک راه براش پیدا کنی

Pooriaf

Member
درسته
ما سعی میکنیم یک راهی پیدا کنیم

لطفا اگه میشناسید معرفی کنید تا ماهم از طرز فعالیت اون ها بهره ببیریم
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا