یک سوال ساده

ayor_1985

Member
چطور میتونم چیزی مثل فایل زیر تو فلش بسازم ؟؟؟؟ اگه کسی نمونه fla داره برام بذاره ممنون میشم:rose:

پیوست ها

• fasle1.rar
    411.3 کیلوبایت · بازدیدها: 60

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام ، این که می بینی از Flashpaper استفاده کرده . flashpaper یک کامپوننت هست که با استفاده از اون فایلهای PDF با یکسری امکانات بیشتر در فلش لود میشن . توی اینترنت بگردی واسه دانلود هست . همین SWF که گذاشتی توسط amird ساخته شده ازش بخواه ببین بهت می ده سورسشو ...

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام .
من یک تصحیح کوچیک کنم . flashpaper یک کامپوننت نیست یک برنامه مستقل هست که البته کار باهاش هم بسیار ساده هست . البته کامپوننت هایی هست برای استفاده flashpaper توی فلش .

خول معذرت زیادی گفتم .
اینم لینک دانلودش هست که استفاده ازش هم خیلی ساده هست
http://rapidshare.com/files/349272726/Macromedia_FlashPaper_2.zip.html
محض احتیاط اینم آموزشش http://darajeh.net/diffrent/4.php البته واقعه کار باهاش نیاز به آموزش نداراه .

موفق باشی

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام .
من یک تصحیح کوچیک کنم . Flashpaper یک کامپوننت نیست یک برنامه مستقل هست که البته کار باهاش هم بسیار ساده هست . البته کامپوننت هایی هست برای استفاده flashpaper توی فلش .
سلام
حق با شماست ... از اشتباهی که کردم شرمندم ... البته فکر می کنم ورژن های قبلیش برنامه مستقل هست و دیگه هم ساپورت نمی شه و ورژن های جدیدش در قالب کامپوننت هست ، اگه اشتباه نکرده باشم.

amird

خبرگان انجمن فلش
حق با شماست ... از اشتباهی که کردم شرمندم ... البته فکر می کنم ورژن های قبلیش برنامه مستقل هست و دیگه هم ساپورت نمی شه و ورژن های جدیدش در قالب کامپوننت هست ، اگه اشتباه نکرده باشم.
بیخیال ان حرفا چیه !!!
والا توی ورژنهای قبلی که مستقل بود . جدیدا رو نمی دونم . اگر کامپوننتش هست بتونی برام بذاری یک دنیا ممنونت می شم .

موفق باشی

DaDaDooDoo

کاربر VIP
بیخیال ان حرفا چیه !!!
اگر کامپوننتش هست بتونی برام بذاری یک دنیا ممنونت می شم .

موفق باشی
پیدا کردم حتماً می زارم براتون . البته این هم بگم که ظاهراً طبق شنیده های بنده در cs5 این کامپوننت به کامپوننت های خود فلش اضافه شده ولی اگه مستقلش رو یافتم می زارم حتماً .
موفق باشید .

ayor_1985

Member
پیدا کردم حتماً می زارم براتون . البته این هم بگم که ظاهراً طبق شنیده های بنده در cs5 این کامپوننت به کامپوننت های خود فلش اضافه شده ولی اگه مستقلش رو یافتم می زارم حتماً .
موفق باشید .

ببینید این کامپوننت نیست؟؟؟؟
من نصب کردم ولی توی فلش نمیاره اگه کار باهاش رو فهمیدید به منم بگید.:rose:

پیوست ها

• FlashPaper_0.8.zip
    32.5 کیلوبایت · بازدیدها: 24

amird

خبرگان انجمن فلش
ببینید این کامپوننت نیست؟؟؟؟
من نصب کردم ولی توی فلش نمیاره اگه کار باهاش رو فهمیدید به منم بگید

چی کار به این داری !!؟؟
من برات لینک برنامه رو گذاشتم اصلا نیازی به خود فلش نداره اینی که گذاشتی برای آوردن فایلهای flashpaper توی فلش هست .حسابش با خود Flashpaper جداست . در مورد کامپوننتها می تونی توی تاپیک کامپوننت های انجمن بیشتر چیز بفهمی ولی در کل کار با اکثر کامپوننت های زیاد سخت نیست .

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام ، حرف اشتباه من باعث گمراهی دوست عزیزمون آقای Ayor شده . ببینید همونطور که Amird عزیز گفتن شما باید از نرم افزار Flashpaper استفاده کنید من اشتباهاً به جای استفاده از کلمه نرم افزار از کلمه کامپوننت استفاده کردم ( حالا چرا نمی دونم ...:shock: خودم هم از Flashpaper استفاده کردم و می دونستم نرم افزار هست وکامپوننت نیست ) . صحبتی هم که در مورد ورژن های جدید Flashpaper گفتم فقط در حد شنیده هام هست و خودم هنوز چیزی ندیدم . در هر صورت عذر خواهی می کنم و شما هم همون کاری رو بکنید که Amird عزیز گفت یعنی بیخیال کامپوننت بشید و از همون نرم افزارش استفاده کنید ، منظور من هم همون نرم افزارش بود که اشتباهاً از واژه کامپوننت استفاده کردم .
موفق باشید .

ayor_1985

Member
ممنون از توضیحاتتون ولی من میخوام وقتی فایلمو با اون نرم افزار ساختم بتونم تو فلش ازش استفاده کنم که آقای amird گفتند برای این کار کامپوننتی رو که گذاشتم استفاده کنم . حالا مشکلم اینه که وقتی کامپوننت نصب شد و میخوام برم تو مسیر C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS4 (طبق گفته ی avang جان) و کارهای مورد نیاز رو انجام بدم ، همچین مسیری ندارم چون از ویندوز ویستا استفاده میکنم .

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

فکر نمی کنم بین ویستا و 7 فرقی باشه

برای من که ویندوز 7 دارم اینجوریه :

C:\Users\Avang2005\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS4

فقط بجای Avang2005 یوزر خودتونو رو وارد کنید

موفق باشید

ayor_1985

Member
سلام آقای avang عزیز، بله این مسیر رو رفتم ولی فقط یه پوشه به اسم en داره !!!!

amird

خبرگان انجمن فلش
ممنون از توضیحاتتون ولی من میخوام وقتی فایلمو با اون نرم افزار ساختم بتونم تو فلش ازش استفاده کنم که آقای amird گفتند برای این کار کامپوننتی رو که گذاشتم استفاده کنم . حالا مشکلم اینه که وقتی کامپوننت نصب شد و میخوام برم تو مسیر C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS4 (طبق گفته ی avang جان) و کارهای مورد نیاز رو انجام بدم ، همچین مسیری ندارم چون از ویندوز ویستا استفاده میکنم .

1- این کامپوننت با AS2 کار می کنه پس می تونی توی ورژن های قبلی هم ازش استفاده کنی که دیگه برای نصب کامپوننت این اصولا رو ندارن .

2- این مسیر رو توی Run هم اجرا کردی ؟؟ چون منم قبلا از با استفاده از کلیک روی فولدرها می رفتم به همین مسیر و دقیقا فقط همین پوشه en رو می دیدم که بعدا فهمیدم توی قسمت local نبودم .

به این یکی از این 2تا عمل کنی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد .
موفق باشی

niny-goloo

Member
سلام
من میخوام ای نرم افزار رو نصب کنم ...
همچین پیغام خطایی میده ...
Error 1904.Module
c:\windows\system32\macromed\flash\flash.ocx
Failed to register. HRESULT-2147220473. contact your support personnel

کسی میتونه کمکم کنه؟ :دی

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام Flashpaper نصب نمی شه ؟ سیستم عاملتون چیه ؟ اگر Seven هست باید بگم فکر می کنم تو Seven نصب نمی شه چون من هم نتونستم تو Seven تصبش کنم .

جدیدترین ارسال ها

بالا