یه هاست خوب چه مزیت هایی باید داشته باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

serverpars

New Member
یه هاست خوب اول پشتیبانی 24 ساعته !، بعد Uptime خوب و بعد هم سرعت خوب میخواد

rayannet

New Member
با سلام
دوستان عزیز ما یه سایت هاستینگ راه اندازی کردیم هم با قیمت های استثنایی و هم پشتیبانی بالا
دوستان پشتیبانی ما 24 ساعته واقعی هست یعنی افرادی که هر گونه مشکل داشته باشند یا نیاز به مشاوره باشد ما حتی ساعت 3 نصف شب به انان پاسخ میدهیم . افرادی که چنین چیزی باور ندارند میتوانند یکبار امتحان کنند. میتوانید ب سایت ما مراجعه فرمایید و با شماره ما تماس بگیرید . شماره تماس 09364360796

هاستینگ 1 گیگ سالیانه فقط فقط 28000 تومان چنان چه قصد خرید دارید با شماره بالا تماس بگیرید یا به سایت ما مراجعه فرمایید.
www.rayannet.com
www.rayannet.ir
www.ms2net.com

سرور ما در آلمان واقع میباشد در ضمن سرور ما به صورت اتوماتیک شبانه از تماس سایت ها بک آپ میگیرید در صورت نیاز مشتری کمتر از 30 دقیقه بک اپ به فرد تحویل می دهیم

rayannet

New Member
با سلام
این بار رایان نت قصد دارد خدمات هاستینگ و دومین خود را با قیمت باور نکردنی به مشتریان عزیز خود عرضه نمایید

کلیه هاست های ما بر روی سرورهای لینوکس و ویندوز در کشور آلمان می باشد. سرویس ها به صورت شبانه روزی پشتیبانی شده و در جهت سهولت استفاده از سرویس هاست تدابیری اندیشیده شده است که عزیزان با کمترین معلومات می توانند از با استفاده از خدمات جانبی ما سایت خود راه در کوتاه ترین زمان و به صورت مطلوب راه اندازی نمایند.
ویژگی هاست های ما:
  • خریداران در صورتی ناراضی بودن از خدمات ما هر زمان که تقاضا نمایند هزینه روز های باقی مانده محاسبه شده و سریعاً به مشتری بازگردانده می شود .
  • امکانات و کیفیت مطلوب (می توانید مشخصات سرور ، هاست ها و خدمات جانبی را در بخش "خدمات و امکانات" مشاهده نمایید).
  • کمترین قیمت ممکن
  • دریافت اکانت رایگان به مدت دو روز بنا به درخواست کاربر جهت آزمایش سرویس های ما
  • دریافت هزینه سرویس های هاست به صورت ماهیانه
  • استفاده از کنترل پنل های عالی
سرور لینوکس : سرور لینوکس مناسب جهت ميزباني وب سايت هاي PHP و HTML و بانك اطلاعاتي MySql، ميزباني پرتالها و انجمنها و CMSهاي آماده نظير:Mambo, Vbulletin, Xoops, IPB, PhpBB, PHPNuke, Movable Type, WordPress و...است. امنیت سرور لینوکس در جهان حتی بالاتر از سرور ویندوز است و ما سرور لینوکس را به شما پیشنهاد می کنیم - پلان های لینوکس کنترل پنل قدرتمند سی پنل را ارايه ميدهيم که با اين کنترل پنل اداره کليه منابع سرويس هاست خريداري شده از ما، در اختيار کامل شما خواهد بود. کنترل پنل سی پنل محبوبترين و قدرتمندترين کنترل پنل مديريت منابع وب سايت و سرورهاي وب موجود در دنيا ميباشد. همچنین این هاست امکان ارسال اطلاعات را به صورت فایل فشرده ارائه می دهد که با توجه به سرعت اینترنت در ایران به صرفه تر است . در صورت عدم رضایت تا حداکثر ده روز بعد از واریز مبلغ می توانید انصراف دهید تا مبلغ به شما برگرداننده شود . فقط کافی است در قسمت پشتیبانی پیغام بگذازید.

10 مگ 1500 تومان
20 مگ 2000 تومان
30 مگ 4000تومان
50مگ 5900 تومان
100 مگ 10800 تومان
200مگ 16000 تومان
500مگ 28000 تومان
1000مگ 35000 تومان
1500مگ 40000 تومان
2000مگ 52000 تومان

برای سرور های لینوکس پرداخت به صورت ماهانه امکان پذیر می باشد.در بخش پشتیبانی پیغام بگذارید.

امکانات سرویس نمایندگی:

1- DNS اختصاصی
ns1.yourdomain.com

ns2.yourdomain.com

2- IP اختصاصی بنا به درخواست کاربر (هزینه دارد)
3- کنترل پنل مجزا (WHM برای سرور لینوکس )
4- کنترل پنل دومین مجزا در سایت خودتان
5-دوماه رایگان برای پرداخت های سالیانه !
6- خرید نقدی (سالیانه) به هیچ عنوان قابل بازپرداخت نمی باشد
7-امکان استفاده از اسکریپت های فانتستیکو و ارائه آنها به کاربرانشان
8- پشتیبانی سریع و شبانه روزی و ارائه آموزش های مربوطه
9- ناشناس ماندن نمایندگان در صورت درخواست آنها ( ارائه امکانات به نحوی که کاربران آنها متوجه نماینده بودنشان نشوند)
و...

خدمات:برای سرویس های انتقال دامین , پارک دامین , راه اندازی مجدد هاستینگ , نصب مدیریت محتوا یا مدیریت فروشگاه و تغییر پسورد سی پنل بدون داشتن پسورد قبل , تغییر دی ان اس و نیز هر نوع خدمات دیگر لطفا پس از ورود به سایت به بخش "پشتیبانی یا خدمات" در منوی کاربران بروید.

من نه هزینه چندانی دارم و نه اطلاعات کافی!

رایان نت نيز دقيقا براي پاسخ به چنين نيازي راه اندازي شده است. كافيست روشن و خاموش كردن كامپوتر را بلد باشيد. نگران هزينه مختصر خود نيز نباشيد. ما دومين (آدرس) شما را ثبت مي كنيم. فضاي مورد نيازتان را اختصاص مي دهيم. يك برنامه مديريت سايت و وبلاگ فارسي شده و متناسب با محتواي سايت شما برايتان نصب مي كنيم و همه چيز را حاضر و آماده تحويل شما مي دهيم. آنهم در عرض 24 ساعت. پس از آن كافي است با كلمه رمز خود وارد مديريت سايت كه كاملا فارسي و بسيار ساده است شده و به مديريت سايت خود بپردازيد.

قیمت های ما باور نکردنی است میتوانید برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید یا با ما تماس بگیرید
www.rayannet.com
www.rayannet.ir
www.ms2net.com
دوستان نظر شما در مورد هاستینگ های ما چی است ؟

mostafa_xm

New Member
لیست هاست هایی که من امتحان کردم

به نظر من نباید هی گفت این مهم است و اون مهمه و...:-?

من یه لیست از تجربه های خودم اینجا میدم:
1 - اگر می خای هزینه بالا بدید و دم به ساعت تو شرکت باشید : پارس دیتا
2 - اگه پشتیبانی سریع و قیمت مناسب می خای : ایران وب سرویس
3 - اگه قیمت خیلی ارزون می خای برو: وب رمز
4 - اگه معروفیت شرکت برات مهمه: هاست ایران

امیدوارم مفید بوده باشه.
قربون همه.:)

edesigner

New Member
در درجه اول تمامی اختیارات دامین و هاست دست خودت باشه و بتوانی کاملا اون رو کنترل کنی.
بعد اینکه:
آپ تایم 99 به بالا باشه.
پشتیبانی 24 ساعته واقعی!
امکانات اضافه کنترل پنل روی پنل باشه ! مثل فنتازیو در سی پنل.
ماژول ها روی سرور نصب شده باشه

آخرین ویرایش:

LoveLife

Banned
نظر شما در مورد پارس دیتا قویترین شرکت هاستینگ ایران ؟!

سلام
همون طور که همه دوستان طراخ و حرفه ایی وب سایت می دونند بهترین شرکت هاستینگ در ایران از لحاظ امنیت و از لحاظ سرعت و به خصوص پشتیبانی شرکت پارس دیتا هست که بابت قدرت این سایت این مورد رو می شه قید کرد که تنها شرکت خصوصی هست که سایت های
وزارت خانه ها و اشخاص مهم دولتی از این شرکت جهت وب سایت خود استفاده می کنند!!
و بسیار شرکت ها که با جا به جایی چند کلمه از اسم این شرکت سود های بسیاری می برند!!!

می تونید اطلاعات کامل از هاستینگ های ایرانی رو در این سایت مشاهده کنید
حتما از این سایت بازدید کنید
مدرک مستندی هست

http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/ir

با کلیک بر روی اسم هر شرکتی می تونید نمودار ثبت اون شرکت رو ببینید !!

تنها شرکتی که نمودار او همیشه صعودی بوده

شرکت پارس دیتا تنها شرکت ایرانی که نرم افزار مدیریت وب خود رو از پایه نوشته (شرکت های دیگه اکثرا از سی ام اس های رایگان استفاده و ادیت می کنند )و بسیار مزایای دیگه!!

!!!!!!!!!!!!!!!!تنها مشکل بزرگ این شرکت قیمت بسیار بالای این شرکت هست که که نقطه ضعف بزرگ این شرکت حساب می شه!!!!!!!!!!!

اما شما می توانید با تماس با بنده از تخفیف 25 % الی 50 % در خدمات هاست و دامین با پنل مستقیم از شرکت بر خوردار شوید
سایر محصولات شرکت اعم سرور اختصاصی و نرم افزار و رسللری این شرکت توافقی خواهد بود

showan

Banned
چرا اغلب كاربران، سيت هاست را بعنوان ميزبان وب‌ سايت خود انتخاب مي‌كنند؟

آيا مي‌ دانيد چرا اغلب كاربران، سيت هاست را بعنوان ميزبان وب‌ سايت خود انتخاب مي‌كنند؟

• پشتيباني فني 24 ساعته واقعي از طريق تلفن ، دورنگار و پست الکترونيک و پاسخگويي و رفع مشکلات کاربران در سريعترين زمان
  • مونيتورينگ سرورها بصورت شبانه روزي توسط نرم افزار
    • استفاده از فايروال هاي سخت افزاري و نرم افزاري معتبر

[*]پهناي باند
    (Bandwidth) وسيع و عدم توقف سايت در زمان اتمام پهناي باند ماهيانه
    • قرار گرفتن سرور ها در کانادا(تورنتو) و انگليس(لندن)

[*]اعلام تاريخ انقضاء
    سرويس ميزباني و دامنه به مشترکين در يکماه پاياني
    • سرعت بالاي سرورها بدليل استفاده از حداکثر منابع سخت افزار سرور

showan

Banned
مرکز تخصصی میزبانی وب سیت هاست
افتخار ما اين است که بتوانيم اعتماد شما را نيز جلب کرده و به اعتبار خود بيفزاييم
http://sithost.ir

parsgibit

Member
سلام.هاست خوب يعني سيت هاست.
2 هفته تست داره امتحان كن پشيمون نميشي.
فقط تبليغ ....!

آيا مي‌ دانيد چرا اغلب كاربران، سيت هاست را بعنوان ميزبان وب‌سايت خود انتخاب مي‌كنند؟

• پشتيباني فني 24ساعته واقعياز طريق تلفن، دورنگار و پست الکترونيک و پاسخگويي و رفع مشکلات کاربران در سريعترينزمان
  • مونيتورينگ سرورهابصورت شبانه روزي توسط نرم افزار

• [*]استفاده ازفايروالهاي سخت افزاري و نرمافزاري معتبر

[*]پهناي باند
    (Bandwidth) وسيع وعدم توقف سايت در زمان اتمام پهناي باند ماهيانه

• [*]قرار گرفتن سرور ها در کانادا(تورنتو) و انگليس(لندن)

[*]اعلام تاريخ انقضاء
    سرويس ميزباني و دامنه به مشترکين در يکماه پاياني

• [*]سرعت بالاي سرورها بدليل استفاده از حداکثر منابع سخت افزارسرور
چون اشتباه مي كنن !! چون گول تبليغات رو مي خورن!
چرا اخه ما جنبه پست دادن تو انجمن ها رو نداريم ؟ چرا ....

چرا شمايي كه ريسلر هستي ! بعد سرور انگلستانتونم اگه باشه وي پي اس ه از چيپ وي پي اس 90 % ميگي
سرورها بدليل استفاده از حداکثر منابع سخت افزارسرور
حداكثر سخت افزار سرور آخه يعني چي ؟!

باور نداري ريسلري ؟ برو
http://whois.domaintools.com/sithost.ir
شما يعني +1000 تا سايت هاست كردي ؟ ! يعني از پارس ديتا و ... كمي ندارين ديگه ؟!

دروغ نگين ! مثل آدم كار كنيد ! با دروغ به هيچ جا نميرسيد!

--
مرکز تخصصی میزبانی وب سیت هاست
افتخار ما اين است که بتوانيم اعتماد شما را نيز جلب کرده و به اعتبار خود بيفزاييم
اسپم هم نكن!

آخرین ویرایش:

showan

Banned
پورسانت

بابت دادن موج منفی پورسانت میگیری؟
هالا چه ریسیلر یا سرور مهم اینه که کاربرا از سرویس دهی ما راضی هستند.
این که حسادت نداره؟؟؟!!!!

i2ir

New Member
بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام

[FONT=&quot]بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]http://i2ir.com[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]سایت من درون ایران یا همان آی تو آی آر بهترین و قویترین سایت ارایه دهنده دامین یا همان ساب دامین رایگان است که به کاربران دامین رایگان با پسوند دات کام میدهد [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]از دیگر قابلیتهای این سایت میتوان به مدیریت تبلیغات توسط خود کاربر نام برد و ثبت بسیار راحت و آسان دامین و از همه مهمتر استفاده قویترین و سریعترین سرورهای آمریکایی و امنیت بالا سایت لازم به ذکر است که سایت بر خلاف دیگر سایتهای ارایه دهنده دامین رایگان دامین شما را در صورت نداشتن بازدید مسدود نمیگند[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]من که ازش رازیم دامین من در این سایت اینه می توانید بازدید داشته باشید[/FONT][FONT=&quot]
www.bb.i2ir.com[/FONT]

parsgibit

Member
متاسفانه ، مي خواين به قيمت بهم ريختن انجمن يوزر جمع كنيد !
اگر درست ، مثل انسان هاي متمدن يه تاپيك تو بخش مناسب مي زديد اين طوري نميشد !
سايتتونو چك كنيد!
اگر چيزي نديد ! ctrl + f5 !
امينت = 0 !

امنیت بالا سایت

parsgibit

Member
بابت دادن موج منفی پورسانت میگیری؟
هالا چه ریسیلر یا سرور مهم اینه که کاربرا از سرویس دهی ما راضی هستند.
این که حسادت نداره؟؟؟!!!!
به چي حسادت كنم ، اخه !
مي گم دروغ نگو عزيزم !!!!
از كي پورسانت بگيرم ....!! يه خورده پست هاي قديم من و وضعيت فعلي رو برسي كن

showan

Banned
شما میگید من دروغ میگم.
تا حالا هاست از سیت هاست گرفتی که همچین حرفی میزنی؟
تا حالا هاست رو با ما تجربه کردی مگه؟
رو چه حسابی ؟
اگه بخوای من هاست بصورت تست بهت بدم حداقل امتحان کنی ؟
اگه بد بود و مشکلی داشت تو همه پست ها مطرح کن؟
خوبه

parsgibit

Member
شما میگید من دروغ میگم.
تا حالا هاست از سیت هاست گرفتی که همچین حرفی میزنی؟
تا حالا هاست رو با ما تجربه کردی مگه؟
رو چه حسابی ؟
اگه بخوای من هاست بصورت تست بهت بدم حداقل امتحان کنی ؟
اگه بد بود و مشکلی داشت تو همه پست ها مطرح کن؟
خوبه
در مورد سرور و ... گفتم دوسته من ، هميشه صداقت بهترين چيزه!:rose:

خوش حال ميشم اكانت تست هم بديد ! بهتون نتيجه رو بگم

showan

Banned
مشخصات بده

باشه مشکلی نیست.
به ایمیل زیر ایمیل بزن
اسمه دامنه.نوع هاست.و بگو از مجیدآنلاین هستی.
[email protected]

اگه خوب بود و مشکلی هم نداشتی هوامونو داشته باش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا