یه نمای داخلی دیگه...

dipperman

Member
من یه اتلون 3500 دارم با دوگیگ رم باس چهارصد بعد از گرفتن این رندر به این نتیجه رسیدم که دیگه باید به فکر سخت افزار جدید باشم .زمان رندر20 ساعت نرم افزار مکس .
در ضمن دوستان عزیز یکه از این تاپیک دیدن میکنن هرکس در مورد نت رندر هرچی میدونه بگه کم و زیادش مهم نیست.

پیوست ها

• inter 20.jpg
    inter 20.jpg
    314.7 کیلوبایت · بازدیدها: 54
  • hline.jpg
    hline.jpg
    100.3 کیلوبایت · بازدیدها: 18

dipperman

Member
اینم برای اون دوستانی میزارم که سرویسشون دیل اپ و 400 کیلوبایت فایل اول حوصلشون و سر میبره

پیوست ها

• inter-20.jpg
    inter-20.jpg
    79.4 کیلوبایت · بازدیدها: 22

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام
خسته نباشي دوست خوب كار خوبي شده...
فقط اون گياه كنار اتاق برگهاش يه كم blur شده ... نميدونم چرا... البته اين blur روي اون قسمت فلزي اون گوشه هم هست احتمالا نور زياد over شده...
اون قسمت فلزي هم من تشخيص ندادم چيه اما رفله طبيعي نداره... يعني به نظر من به نور محيط نميخوره... شايدم به اين خاطره كه من تشخيص نميدم چيه!
نور بيرون خيلي شديده اما روي زمين كه افتاده جون زيادي نداره!! لبه سايه ها اونقدرهه تيز نيست كه سر ظهر باشه...
ضمنا 20 ساعت رندر يه كم خيلي زياده!! براي اين صحنه... اونم با سخت افزار شما... فكر ميكنم تنظيمات رندر بهينه نيست و فقط روي كيفيت بالا تمركز كرديد...
اينا نظر شخصي بود و اصلا هم تخصصي نبود!
30upn9j.gif

بهر حال از ديدن كارت لذت بردم...
موفق باشي...

NAKOOT

Well-Known Member
سلام
کاره زیبایی شده، در اون حد نیستم که تخصصی نقد کنم ولی به نظر من هم 20ساعت خیلی (یکم بیشتر از خیلی) زمان زیادی ئه برای این کار ...
در ضمن این هم یه مطلب کامل در مورد نت رندر:
آموزش رندر شبکه ای (فارسی)

موفق باشی
4xvim2p.gif

DIMO

Active Member
کارت خوبه

سلام
خسته نباشي دوست خوب كار خوبي شده...
فقط اون گياه كنار اتاق برگهاش يه كم blur شده ... نميدونم چرا... البته اين blur روي اون قسمت فلزي اون گوشه هم هست احتمالا نور زياد over شده...
اون قسمت فلزي هم من تشخيص ندادم چيه اما رفله طبيعي نداره... يعني به نظر من به نور محيط نميخوره... شايدم به اين خاطره كه من تشخيص نميدم چيه!
نور بيرون خيلي شديده اما روي زمين كه افتاده جون زيادي نداره!! لبه سايه ها اونقدرهه تيز نيست كه سر ظهر باشه...
ضمنا 20 ساعت رندر يه كم خيلي زياده!! براي اين صحنه... اونم با سخت افزار شما... فكر ميكنم تنظيمات رندر بهينه نيست و فقط روي كيفيت بالا تمركز كرديد...

:shock::eek::razz: یه چیزی هم برای ما میذاشتی:)............ها اینو نگفتی:D،چرا بکگراند نداره؟

Sherlock_Holmes

Active Member
چرا بکگراند نداره؟
من خواستم بپرسم اما ديدم قبلا نمونه كار اينطوري ديدم كه بكگراند نداره... دليل ايشون رو نميدونم ولي ميشه اينكار رو اينجوري تعبير كرد كه يا ارتفاع مكان خيلي خيلي زياده كه البته ميشد با يك بكگراند مناسب هم اين حس را القا كرد...
يا اينكه آفتاب خيلي شديده... بهر حال من هر دو حس بهم القا شد...
.
Nakoot جان بابت لينك و مطلب خوبي كه در لينك بود ازت ممنونم...

Divine Love

Well-Known Member
یا علی 20 ساعت
میشه تنظیمات رندرر تو بزاری ببینیم.
در کل کار قشنگی شده.

walt_deisny

Banned
با منتال ری رندر گرفتی ؟ گلها بخاطر این blur شده که سایز گلدون رو بزرگ کردی. در کل خوب شده موفق باشی

dipperman

Member
خوشحالم که دوستانم به کار من علاقه مندانه نقد می نویسند
درمورد اون فلز باید بگم کانال الومینیومی شومینس در مورد اون گیاه هم باید بگم تغییر اندازه باعث بروز مشکل شده

dipperman

Member
تشخیص شما کاملا درسته زمان رندر ظهر نیست بلکه اتفاقا ساعات حوالی بعد از ظهره در منطقه مدیترانه ای اما طبق گفته دیگر دوستان عدم وجود بک گراند باعث تصور نور شدید خارج از لوکیشن شده که اونم دلیل داره که توضیح میدم

dipperman

Member
یا علی 20 ساعت
میشه تنظیمات رندرر تو بزاری ببینیم.
دوستان خوبم این کار با یه موتور رندر خاص گرفته شده که برای نت رندر طراحی شده و برای اینکه تمام شبهات برطرف بشه باید بگم که رندری که دیدید بدون نور پردازی و با نور دیفالت خود نرم افزار پرقدرت مذکور گرفته شده که زمان پیش بینی شده 30 ساعت بوده و من بعد از 20 ساعت رندر و متوقف کردم و حاصل این شد که میبینید.

Sherlock_Holmes

Active Member
منظورت maxwell كه نيست؟! هست؟ پس باخيال راحت اسمشو بگو چون همه ميشناسنش...!
30upn9j.gif

roohollah

Banned
سلام:D
قشنگه:D
فقط یک پیشنهاد:oops:
یک کار معماری اسلامی/ایرانی هم بزنین، باحال میشه ها:oops:
بقیشک شرلوک حلمذ! گفت:)

amin2001

Active Member
زمان رندر20 ساعت نرم افزار مکس

سلام
چی داری میگی؟ با این Resolution و این سیستم مگه میشه :lol: یه کار اشتباه کردی
من سیستمم نصف تو هم نیست ولی عکس از این شلوغ تر رو تو نهایت 4 ساعت با Rendering Setting بالا تو Vray میزنه

یه کاره اشتباه کردی !!!

در کل کار خوب و قشنگیه
موفق باشی

Sherlock_Holmes

Active Member
معماري ايراني...
خيلي پيچيدست...
من فكر ميكنم بسيار كار دشواري باشه....
احتمالا براي همين دشواري كسي سراغش نميره..
اما با اين موتوراي رندر حيفه معماري ايراني نباشه واقعا..
چقدر قشنگ خواهد شد....

یه کاره اشتباه کردی !!!
نه .. به اين راحتي نميشه گفت... بايد ديد موتور رندر چيه.. اگه مكسول باشه من بيشتر از 20 ساعت براي اين رندر فكر ميكنم!!
من باهاش هرچي ساعت ميذاشتم كيفيتش اين نميشد...

آخرین ویرایش:

DIMO

Active Member
کسی رفت سراغ معماری سنتی ایران خودش میدونه :wink:معماریه ایران شوخی بردار نیست،اگه میخواید کار هم بکنید تو رو خدا تحقیق کنید:sad: چه معماری داخلی چه خارجی باشه چون کوچکترین اشکال یه نوع بی احترامی به اون معماریه،چون این معماری همینجور پدید نیومده هزار..هزار فلسفه و دین گرایی پشتش خوابیده که حاصل تلاش چند قرنیه معماران قدیمه.

پس اگر هم خواستین سراغش برین: چند جا رو حضوری باید ببینین،عکس های مختلف،حداقل با 1 الی 2 معمار کاردرست در ارتباط باشین و .......

hosienmax100

3D Artist
این دوستمون چرا اسم موتور رندر رو نمیگه مکسول هست یا نه شد missing renderer:wink:

معماری ایرانی خیلی کار داره نیاز داره به یه استاد واقعی نه مجازی:wink:

امید تو چقدر دلسوزانه در مورد معماری حرف زدی آفرین

نکته: تا جایی که ما میدونیم وقتی یه کار تو ی گالری نمایش داده میشه تمام اطلاعات مربوط به اون توسط کاربر سازننده ذکر میشه

موفق باشید

amin2001

Active Member
تخییل TAKHAYOL
درست نمیخونیش فکر کنم :lol:بهر حال برای شوخی گفتم و چیز مهمی نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا