یه مشکل با camera در element 3d

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
تو اموزش اندرو کرامر همونی که ماشینو تو پارکینگ منفجر می کنه در دقیقه 22 میاد Active camera رو تغییر می ده میزاره رو top view. در این حالت زاویه نگاه دوربین به مدل ماشین هم دقیقا از بالا می شه. این برام خیلی عجیبه لایه المنت که در 3d space نیست پس چطور این اتفاق رخ می ده. بعد رفتم تو تایم لاین خودم تست زدم دقیقا حدس
خودم شد و وقتی رفتم به Top view اون ابجکت 3d زاویه نگاهش تغییر نکرد. اما چطور برای اندرو کرامر ، top view در ابجکت ایمپورت شده از المنت هم موثره؟

این عکسو ببینین Snap_2012.09.12_12h19m01s_001_.png:-?

آخرین ویرایش:

SadeghGun

Member
سلام .
اول این لایه رو کامپوزیت کرده،بعدش حالت سه بعدی رو فعال کرده.اگه توجه کنی Element 3D در داخل کامپوزیت هست.

mooli63

سلام .
اول این لایه رو کامپوزیت کرده،بعدش حالت سه بعدی رو فعال کرده.اگه توجه کنی Element 3D در داخل کامپوزیت هست.

نه عزیزم اون لایه که pre-comp شده سایه ی المنته نه خودش.

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
آره واسه منم سوال شده این مورد،فکر کنم نسخه ای که خودشون استفاده میکنن با نسخه ای که در اختیار عموم قرار دادن یه تفاوتهایی داشته باشه بالاخره خودشون برنامه نویسی کردن دیگه

من همیشه یه دوربین اضافه میسازم و با اون تو محیط میچرخم و آخر سر هم خاموشش میکنم،این بهترین کار هست

mooli63

شهریار جان با دوربین دوم چطور کار می کنی؟ منظورتو دقیق نمی فهمم. من در اصل می خوام هم زمان با 2 views کار کنم . در شکل فعلی 100 تا view هم درست کنی تو همگی زوایه نگاه المنت یکیه.

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
منظورم مثل نرم افزارهای 3d هست که در حالت پرسپکتیو که به جز دوربینهایی که میسازیم یه دوربین هست که میتونیم به وسیله ی اون داخل محیط حرکت کنیم ولی چون این دوربین اولیه داخل After Effects نیست باید خودمون اونو بسازیم!

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    341.7 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • 2.jpg
    2.jpg
    452.3 کیلوبایت · بازدیدها: 38
آخرین ویرایش:

mooli63

خوب الان هم زمان می تونی این دو زاویه رو با هم ببینی؟

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
محیط سه بعدی after effects خیلی ناقصه،فعلا جز این جور کارها کار دیگه ای نمیشه کرد.خب نه نمیشه همزمان با هم ببینی ولی توی اون آموزش هم همزمان نگاه نمیکرد!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
تو این اموزش که من دیدم دوتا لایه المنت ایجاد میکنه ویکی از اونهارا نمایی تاپ میکنه توی یک پر کامپ :-?

mooli63

شیرانی جان تو main comp می ره به top view . ارتباطی با اون precomp نداره. اون کامپ فقط shadow هستش.

اقا من تو creative cow بحثو مطرح کردم. یوزری که از نسخه ی خریداری شده استفاده می کرد می گفت برای من هیچ مشکلی نداره و Top view روی ابجکت هم اعمال می شه.
اینم لینک تاپیک من در creativecow. فرصت کردین پاسخا رو هم بخونین.
http://forums.creativecow.net/thread/2/1024282#1024282

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
پس مشکل از کرک هست

قبلا جایی دیدم که نوشته بود xforce هم element3d رو کرک کرده ولی چون کرک spider رو استفاده کرده بودم دیگه سراغ اون نرفتم،الان یه سرچ زدم لینکشو واست گیر آوردم امتحان کن ببین درست میشه خودم امتحانش نکردم

http://www.icqkid.com/file.php?q=xforce crack para element 3d video copilot

mooli63

بالاخره با کلی اینور اونور جواب رو از خود اندرو گرفتم . کرامر می گه اشکال از Adobe cs6 هست تو ورژن cs5 , cs5.5 اصلا این مشکل وجود نداره. احتمالا در اپدیت بعدی adobe cs6.01 این مشکل برطرف می شه. اینم جواب اندرو:
Actually, this may have been resolved with the dot update of CS6.01, try to install the update and see if this helps

albertoperanc

Active Member
این آپدیت مشکل gpu رو هم برای گرافیک های سری 600 NVIDIA GTX برطرف کرده...

منم دهنم سرویس شد تا جواب گرفتم ار فروم های ادوبی..

جوینده..یابندست...:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا