گزینه ی create projector در فلش پلیر 11.4 ، 11.5 ، 11.6 ، 11.7 و 11.8 disable شده ؟

سلام ... در فلش cc گزینه ی create projector حذف شده به کلی ... طبق گفته ی یکی از دوستان ( erfan.h ) که دستش هم درد نکنه ، توی flash player یک گزینه ای در سربرگ file به نام create projector هستش که یک exe میسازه از فایل مورد نظر. خب من با flash player 11.2 که کار کردم این گزینه هست و فعاله اما با 11,8 که کار کردم دیدم این گزینه هست اما غیر فعاله !!!!

فکر کردم چیزی مشکل داره ... رفتم تو سایت ها گشتم و از سایتهای خارجی هم بازدید کردم که متوجه شدم خیلی ها گله دارند ...

مثلا تو این آدرس : https://bugbase.adobe.com/index.cfm?event=bug&id=3363321

حالا واقعا دیگه باید بیخیال این گزینه شیم ؟؟؟ یا اگه کسی راه حلی داره یا این مشکلو نداره بگه که ما هم الکی خودمونو الاف نکنیم ... ممنون

++Hadi++

Active Member
البته من فلش CC رو نصب نکردم و تو جریان نیستم.ولی وقتی کلی گزینه مثل ادوب ایر و ... وجود داره ،چه نیازی به این گزینه هست؟مگر اینکه این گزینه ،یه exe و فقط یه فایل exe می ده ولی خوب توانایی های کمتری به نسبت ایر و ... داره.اگه دیگه یه فایل بودن براتون مهمه ،با mdm zink و swfkit می تونید یه فایل از کل پروژه به صورت exe بدین که امنیتشم بالاتر از اون exe سابق فلشه.چون همون exe رو می شه با sothink swf 6 به بالا ،دیکامپایل کرد.بای...

مرسی از جواب ... اما با هر دوی این نرم افزار ها استفاده کردم اما ورژن جدید نزدن ... یعنی ماله 2009 یا به پایین هستن ... adobe air که دیکامپایل نمیشه ؟!

یعنی چی مثل آب خوردن ؟ با چه برنامه ای ؟! پس این همه تبلیغات adobe air سابیده به الک ؟

++Hadi++

Active Member
adobe air که دیکامپایل نمیشه ؟!
شما فک کردی exe projector دیکامپایل نمی شه؟؟؟
در مورد ایر تقریبا همون راههای swf معمولی هست ولی مثلا یه راه نه چندان امنش منتها از هیچ چیش بهتر اینه که ریسورس های اصلیتونو embed کنید من که خودم تا حالا نه با sothink swf و نه با trillix نتونستم بکشم بیرون البته راه هست منتها تخصص ی خواد...

خب الآن adobe واسه امنیت داره چه غلطی میکنه ؟؟؟!!!!! انقدر امنیتش کمه ؟؟؟ راهی نیست بتونیم کدهامونو امن داشته باشیم؟!

Mehrdad155

کاربر فعال
خب الآن adobe واسه امنیت داره چه غلطی میکنه ؟؟؟!!!!! انقدر امنیتش کمه ؟؟؟ راهی نیست بتونیم کدهامونو امن داشته باشیم؟

ساختار swf حالت اوپن سورس داره. Adobe نمیتونه و یا نمیخواد این ساختار را به هم بزنه.

کلا فایل exe که با فلش ساخته شده باشه را میشه به swf برگردوند. این اصل اول

فایل exe که با برنامه های دیگه مثل MDM یا SWFkit ساخته شوند را هم میشه برگردوند.اما کمی مشکلتر.تا اونجا که میدونم SWFkit پسورد میذاره .

اگر نگران کدهات هستی و نمیخوای هر کسی با این سادگی اونا رو ببینه این برنامه ها را ببین :

http://www.amayeta.com/software/swfencrypt/

http://www.kindi.com/

موفق باشی

آخرین ویرایش:
هر دو رو دانلود کردم اما ورژن جدید adobe flash player رو ساپورت نمیکنند(ورژن 10 به پایینو ساپورت میکنند) یه قسمت از کد برام خیلی مهمه ... چیکار کنم ؟ :-?

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
هر غلطی می کنه ،امنیت رو رو بورس نذاشته.یکی از راههای نسبتا متوسطش تو embed کردن همه ریسورس ها تو swf اصلی هست.البته swf اصلی رو نمی شه تو چیز دیگه ای امبد کرد.

benyamin_pc

Well-Known Member
دوست عزیز یکم جستجو کن ..
اگر همچین مطلبیو نمیتونین جستجو کنین دنبال امنیت هم نباشید چون کدتونو هرکسی میدونه و نیاز به هک فایلتون نداره !

eNaimi

New Member
با سلام

در این مورد من هم مشکل دارم ولی مشکل من بیشتر جهت اینه که فایل exe برا ی مشتری راحتی کاره ،یعنی دیگه نمی خواد فایل فلش پلیر رو نصب کنه ،اگه در این مورد چیزی به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید .ممنون

++Hadi++

Active Member
ایر الان نیازی به نصب فلش پلیر نداره...از همون روز اولشم همین بوده.الان تازه می شه stand alone هم خروجی گرفت.در مورد embed به امضام سر بزنید (لینک امنیت یا عدم دیکامپایل یه همچین چیزایی بود)

eNaimi

New Member
ممنون ،مشکل اولم حل شد ،حالا مشکل دوم اینکه ،برنامم فول اسکرین باید باشه و دستوراتش نوشته شده و وقتی swf رو اجرا می کنم همه چیز درسته ولی وقتی exe رو اجرا می کنم نه اتومات نه دستی فول اسکرین نمی شه ،اگه می تونید که راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

یکی از این دوتا رو استفاده کن :

stage.displayState = StageDisplayState.FULL_SCREEN_INTERACTIVE;

fscommand("fullscreen","true");

++ Hadi ++ جان با تشکر از آموزشت ... حالا آیا میشه مثلا از فایلی که embed میشه ، یک symbol رو هم دستکاری کنیم ؟! (مثلا x , y , width , hegiht و دیگر خصوصیات یک symbol رو...)

eNaimi

New Member
fscommand از این دستور استفاده کرده بودم که وقتی با ایر کار می کردم جهت ایجاد فایل exe انگار این دستور نادیده گرفته میشد ،از دستور دوم که شما فرستادید هم الان استفاده کردم ولی هیچ
فایل swf هیچ مشکلی نداره ولی وقتی فایل exe رو اجرا می کنم به هیچ وجه fullscreen کار نمیکنه
وقتی فایل ایر رو می خوام درست کنم اون جا میشه به صفحه خروجی سایز بدم و بگم بدون کادر باشه خروجی ولی این برنامه من کاربر زیادی داره و هر مونیتوری امکان اجراش هست ،پس عرض و طول تعیین کردن بی معناست
نمی دونم چرا در flash cc این کارا رو کردن

جدیدترین ارسال ها

بالا