کمی دقت کنیم

pardisgroup

Active Member
چند نفر که هاستینگ دارند می خواند رو کار بقیه نظارت کنند !!!! شده حکایت 6 ماه قبل !:lol:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
چند نفر که هاستینگ دارند می خواند رو کار بقیه نظارت کنند !!!! شده حکایت 6 ماه قبل !:lol:

سلام دوست عزیز خوشحالم از آشنایی شما. یک نکته جالب در سایت شما دیدم بسیار نکته جالبی بود که تا 60 روز بدون دریافت هزینه خدمات ارائه میکنید بسیار مثبتی هست.
در مورد فرمایش شما هم باید عرض کنم که بنده اگه بشه این عنوان رو رو خودم بزارم گرافیست هستم و از سال 98 هم دارم با این اینترنتی ها و bbs ای ها و اینترانتی ها دست و پنجه نرم می کنم
کاملا به این امر واقفم و خودم در کار فروش نیستم پس این بار یه فرد بی طرف داوطلب شده
خوشحال می شم از تجربیات ارزشمند شما هم استفاده کنم

pardisgroup

Active Member
اگه واقعا .... کسی که این کار رو می کنه .. اصلا تحت هیچ شرایطی در کار هاستینگ نباشه کار بسیار خوبی هست و با ارزش !
اما متاسفانه دفعه قبل که این بحث بالا گرفت این طور نبود ....

mehdinasiri

پارس لند گروپ
اگه واقعا .... کسی که این کار رو می کنه .. اصلا تحت هیچ شرایطی در کار هاستینگ نباشه کار بسیار خوبی هست و با ارزش !
اما متاسفانه دفعه قبل که این بحث بالا گرفت این طور نبود ....

عرض کنم با توجه به اطلاعات کاملی که در این زمینه دارم و حمایت خودم از این طرح قطعا به عنوان حامی بخش مصرف کننده وارد عمل میشم و دوستان دیگه هم در قسمت های تخصصی خودشون افرادی مثل شما که دستی بر روی آتیش دارید منتظر حضور گرم شما هستیم:rose:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
خوب چند تا خبر دارم
قوانین 14 تا 18 رو اضافه کردم که در پست اول میتونید اونا رو مشاهده کنید
از دوستان عزیزم BetaMaster و Zigorathosting خیلی تشکر می کنم که با من همکاری های لازم رو تا اینجا داشتن
و یک خبر مهم اینکه دوست عزیز و محترمی اعلام همکاری کردن که منتظر میشم خودشون اعلام بفرمایند که به این پروژه ارزش بیشتری با حضورشان خواهند داد.
اقدامات اولیه هم در رابطه با راه اندازی سون هاست صورت گرفته که متعاقبا اعلام خواهد شد

NovinServer

Active Member

با سلام مجدد ، در پست قبلی هم عرض کردم این گروه نمی توانند کسی را مجبور کنند که هاست بفروشه یا نه . این گروه باید سعی کنند تا مردم و کسانی که قصد دارند سایت بزنند را آگاه سازند تا در تله دزدان اینترنتی نه افتند . من یک سایت به اجازه دوستان معرفی می کنم ، این سایت حدود سه سال کلاه برداری می کند و من ده ها نفر را می شناسم از جمله خودم در سه سال پیش که از این سایت هاستینگ خریدم و سرم کلاه رفت و هاست و دامنه را دزدید :

http://iransafehost.com

به نظر من این گروه فعالیت خود را بیشتر بر روی اعتماد و اموزش و معرفی مراکز معتبر و غیر معتبر هاستینگ بگذارند بهتره :rose:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با سلام مجدد ، در پست قبلی هم عرض کردم این گروه نمی توانند کسی را مجبور کنند که هاست بفروشه یا نه . این گروه باید سعی کنند تا مردم و کسانی که قصد دارند سایت بزنند را آگاه سازند تا در تله دزدان اینترنتی نه افتند . من یک سایت به اجازه دوستان معرفی می کنم ، این سایت حدود سه سال کلاه برداری می کند و من ده ها نفر را می شناسم از جمله خودم در سه سال پیش که از این سایت هاستینگ خریدم و سرم کلاه رفت و هاست و دامنه را دزدید :

http://iransafehost.com

به نظر من این گروه فعالیت خود را بیشتر بر روی اعتماد و اموزش و معرفی مراکز معتبر و غیر معتبر هاستینگ بگذارند بهتره :rose:

سلام مرسی از بررسی شما. قطعا نظرات تک تک دوستان کارساز هست
باید مجدد خدمت حضرتعالی عرض کنم این سایت اصلا قصد خرید و فروش نداره می خواهیم بهترین ها رو به همه معرفی کنیم
یک مثال می زنم فرض کنید می خواهید موبایل بخرید اولین کاری که میکنید از دوست و آشنا مشخصات و مدل گوشی مورد نظرتون رو جویا میشید. حالا اگر این دوست متخصص فروش موبایل باشه قطعا حرفش سندیت بیشتری داره بفرض اینکه شما از شخص دیگری خرید کنید.

pardisgroup

Active Member
آقا اگه کمکی هم از دست من بر بیاد خوشحال می شم .... البته دوست دارم دخالت نکنم تا خدای ناکرده مسائل و .. پیش نیاد .. با این حال اگر دوست داشتید و اگر از ما هم کمکی بر بیاد در خدمتیم !
با تشکر

mehdinasiri

پارس لند گروپ
آقا اگه کمکی هم از دست من بر بیاد خوشحال می شم .... البته دوست دارم دخالت نکنم تا خدای ناکرده مسائل و .. پیش نیاد .. با این حال اگر دوست داشتید و اگر از ما هم کمکی بر بیاد در خدمتیم !
با تشکر

چرا که نه مشکلی هم به وجود نمیاد بسیار استقبال می کنیم. قوانین رو مطالعه بفرمایید نقطه نظراتتون رو در مورد فیلتر ها هم بگید به نظرتون چطور میشه و برای بهبودیش پیشنهاد بدید حتما

NovinServer

Active Member
عرض کنم با توجه به اطلاعات کاملی که در این زمینه دارم و حمایت خودم از این طرح قطعا به عنوان حامی بخش مصرف کننده وارد عمل میشم و دوستان دیگه هم در قسمت های تخصصی خودشون افرادی مثل شما که دستی بر روی آتیش دارید منتظر حضور گرم شما هستیم:rose:
mehdinasiri جان اگر زحمتی برات نیست لطفا کن لینک مستقیم این قانون بده منم بخوانم :rose:

NovinServer

Active Member
قانون های بسیار خوب و سختی است ، ولی فکر کنم ما که شرکت نیستیم نمی توانیم بیایم .... !

خب ببینین شرکت بودن یک پون خیلی مهمی هست برای رده بندی.

کسی که شرکت میزنه خودش را مقید میدونه که به مشتریش برسه، پشتیبانی کنه، یا هر کار دیگه ای.

چون میدونه اگر فکر کلاه برداری به سرش بزنه مشتری ها راحت میتونن ازش شکایت کنن.

پس برای همین این شرط میتونه از مهمترین شرایط باشه.

با احترام.

NovinServer

Active Member
درسته ، در این حرف شکی نیست .

ما که فعلا نمی توانیم شرکت ثبت کنیم چون پول شرکت ندارم اما سرور من خدا را شکر یکسال سابقه خوب داره که امسال هم سال دومش هست که یکسال تمدیدش کردم . انشا الله دو یا سه سال دیگه هم ما به شرکت ها می پیوندیم . اما خدایی می گوییم در پشتیبانی مشتری هام یک لحظه هم کوتاهی نکردم و نخواهم کرد و اروزی موفقیت برای تمامی شرکت های هاستینگ ایران

قانون هم بسیار برای شرکت ها عالی است ، من هم به نوبت خودم تشکر می کنم از همه دوستان

pardisgroup

Active Member
شرکت همچین آش دهن سوزی نیست .. اگرچه بودنش بهتر از نبودنش هست ... لطفا اذهان کاربران رو منحرف نکنید ، خیلی شرکت ها در زمین ها مهم تر از هاست کلاهبردار دراومدند ! در ضمن با این وضع قضایی کشور ایا یه کاربر این قدر به خودش دردسر میده که بره شکایت کنه برای 50 تومان یا نهایتا 100 تومان ؟؟؟

شخصی [ویرایش گردید] صاف صاف داره کلاهبرداری می کنه به اشکال گوماگون .. همین شرکت فااسکریپت هنوز نتونسته کاریش کنه ... من افراد زیادی دیدم که پول های نجومی به این بابا دادند و کلاهشون رو برداشته ...
این چیز ها هیچکدوم دلیل این نیست که یک شرکت 100 درصد ضمانت داره !

در ضمن هزینه ثبت شرکت 100 تومان بیشتر نیست ... مشکل خاصی هم نداره ..... چیزی که زیاده شرکته ... مهم پاک بودن و باشرف بودن افراد هست ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
درسته ، در این حرف شکی نیست .

ما که فعلا نمی توانیم شرکت ثبت کنیم چون پول شرکت ندارم اما سرور من خدا را شکر یکسال سابقه خوب داره که امسال هم سال دومش هست که یکسال تمدیدش کردم . انشا الله دو یا سه سال دیگه هم ما به شرکت ها می پیوندیم . اما خدایی می گوییم در پشتیبانی مشتری هام یک لحظه هم کوتاهی نکردم و نخواهم کرد و اروزی موفقیت برای تمامی شرکت های هاستینگ ایران

قانون هم بسیار برای شرکت ها عالی است ، من هم به نوبت خودم تشکر می کنم از همه دوستان

به نکته بسیار خوبی اشاره کردید. داریم بررسی میکنیم که دوستان حرفه ای مثل شما که شرکت ثبت شده ندارن هم بتونن خدمات خودشون رو تحت شرایطی ارائه بدن

NovinServer

Active Member
شرکت همچین آش دهن سوزی نیست .. اگرچه بودنش بهتر از نبودنش هست ... لطفا اذهان کاربران رو منحرف نکنید ، خیلی شرکت ها در زمین ها مهم تر از هاست کلاهبردار دراومدند ! در ضمن با این وضع قضایی کشور ایا یه کاربر این قدر به خودش دردسر میده که بره شکایت کنه برای 50 تومان یا نهایتا 100 تومان ؟؟؟

شخصی [ویرایش گردید] صاف صاف داره کلاهبرداری می کنه به اشکال گوماگون .. همین شرکت فااسکریپت هنوز نتونسته کاریش کنه ... من افراد زیادی دیدم که پول های نجومی به این بابا دادند و کلاهشون رو برداشته ...
این چیز ها هیچکدوم دلیل این نیست که یک شرکت 100 درصد ضمانت داره !

در ضمن هزینه ثبت شرکت 100 تومان بیشتر نیست ... مشکل خاصی هم نداره ..... چیزی که زیاده شرکته ... مهم پاک بودن و باشرف بودن افراد هست ....

هر چند ادمه خیلی خیلی تندی هستی اما خدایی من حرفش را قبول دارم :lol::lol:

یک شرکتی هم که من معرفی کردم بفرمایید یک بار دیگه می دهم به خدا سه سال داره کلاه برداری می کنه هیچ کس هم نتوانسته شکایتش کنه :

http://iransafehost.com :lol:

NovinServer

Active Member
به نکته بسیار خوبی اشاره کردید. داریم بررسی میکنیم که دوستان حرفه ای مثل شما که شرکت ثبت شده ندارن هم بتونن خدمات خودشون رو تحت شرایطی ارائه بدن

فکر خوبی هست، فقط یکم قانون ها را اسون بگیرید دهنه ما صاف نشه .... :lol:

من مطالعه کردم دویست تا جایزه توش بود :shock: یکمم ما را داشته باشید تو را خدا :D

هر چند ادمه خیلی خیلی تندی هستی اما خدایی من حرفش را قبول دارم :lol::lol:

یک شرکتی هم که من معرفی کردم بفرمایید یک بار دیگه می دهم به خدا سه سال داره کلاه برداری می کنه هیچ کس هم نتوانسته شکایتش کنه :

http://iransafehost.com :lol:

شما مطمعاً هستید که این شرکته !؟

ببینین هرکس میتونه از خودش یه شماره ثبت بده.

اما اینکه واقعاً شرکت هست یا نیست خیلی مهمه.

پس نمیشه همینطوری قضاوت کرد و گفت که شرکت ها هم کلاه برداری می کنن.

از طرفی ما همیشه گفتیم که همه جا استثنا وجود داره.

با احترام.

جدیدترین ارسال ها

بالا