کمی دقت کنیم

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بسیار ممنونم از دوستان که در بحث شرکت میکنند. بحث خوبی شده
اخیرا قانون جرایم رایانه ای رو مجلس بهش رای داده و اگر شما برای هزار تومن بری از یکی شکایت کنی و بتونی ثابت کنی زندان و جریمه نقدیش هم میکنن. وقتی یه مرجعی مثل سون هاست باشه و 7 تا مدیر تایید شده حرف یک مشتری رو تایید کنن قطعا شکایت هم میتونه بکنه.
شما حتی اگر شماره موبایل فردی که ازش شکایت داشته باشید رو هم در اختیار داشته باشید روش میتونید اقدام کنید

pardisgroup

Active Member
بحث بعدی اینه که هاست هایی که مشتری های زیاد دارند هیچکدوم توی کار شما نمی آند چون شناخته شده هستند ، چند تا گروه یا شرکت تازه کار هستند که اینجا جمع شدند .... کلاه بردار ها هم اصلا این دور و برا نیستند !

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بحث بعدی اینه که هاست هایی که مشتری های زیاد دارند هیچکدوم توی کار شما نمی آند چون شناخته شده هستند ، چند تا گروه یا شرکت تازه کار هستند که اینجا جمع شدند .... کلاه بردار ها هم اصلا این دور و برا نیستند !

حرف شما کاملا متین هست داریم باهاشون رایزنی می کنیم قطعا میاریمشون

تازه کار...

حرف شما کاملاً صحیح هستش. ما در مقابل سایت هایی که 10سال به بالا سابفه دارن تازه کاریم.

با احترام.

vatanmusic

Well-Known Member

تایید میشود:rose:

یک چیزی هم من بگم اسمش رو بزارین انتقاد پیشنهاد یا هرچیز دیگه
یک فروم مرجع خارجی برای هاست هست که ما هرکاری کنیم محاله به پای اونها برسیم
اونجا همه با اینکه باهم رقیب هستند پشت سر هم نمیزنند. از خودشون تعریف نمیکنند. همه چی رو گذاشتن به عهده مشتریان، تعریفی باشه مشتریانشون انجام میدن (مطمئنم باشید که خودشون یوزر نمیسازن و ...) انتقادی هم باشه میان از خودشون دفاع میکنند بدون دروغگو کردن دیگران و ....
حالا اینجا میایم ، یک نفر میگه هاست میخوام 50 نفر میگن به هاست ما نگاه کنید! یک نفر رو ندیدم همکار رقیبش رو معرفی کنه
بعدم به هم تیکه میندازن و دعوا و ...
این توی ذات ما ایرانی هاست (خودمم میگم)

pardisgroup

Active Member
اینکه همه با هم دعوا می کنیم درسته .... اما هر کس باید خودش رو معرفی کنه .....

NovinServer

Active Member
سلام ، تو رو خدا بسته :lol:
بیخیال شوید ، تا ببینیم نتیجه نهایی چی می شود :cool:

کسی هم دعوا نمی کند :snap:

vatanmusic

Well-Known Member
دوستان ببخشید توی تاپیکتون دخالت میکنم
ولی اگه یادتون باشه چند سال پیش طرحی اومد به نام ساماندهی که وزارت ارشاد اعلام کرده بود همه وب سایتها باید بیان و سایت هاشون را ثبت کنن - فکر میکنید این امر واسه چی بود - یه جورایی تصمیماته شما عزیزان را داشتند ولی الان 2 سالی هست از این موضوع میگذره آیا واقعا الان اجباره که کسی بره سایتش را تو سایت ساماندهی ثبت کنه - ببنید اونا هم چنین تصمیماتی داشتند ولی اجرایی نشد و دنبالش ول شد - مجددا عین کاره شما عزیزان را چند وقت پیش دوسته خوبمون وحید خان انجام دادن با آدرس www.webhostingtalk.ir بد نبود ولی باز هم نمیشه همه ی چیز ها را تحت کنترل گرفت

شما کاربران انجمن وب هاستینگ هستید و میخواید یه سایت واسه ساماندهی هاستینگ ها راه بندازید
ولی بقیه امور را چی میگید
یعنی واسه هر صنفی باید اومد یه سایت ساماندهی باز کرد ؟؟؟/!!!!

به نظر بنده اگر بیایم و کمی خودمون را درست کنیم و حتی توی همین انجمن سره 1000 تومان پایین و بالا زیراب هم دیگه را نزنیم و همدیگه را همکار و دوسته خودمون بدونیم من فکر میکنم اوضاع بهتر بشه

برای اون کلاهبردار ها هم که خدا را شکر بین ما چنین افرادی نیستن اول اینکه کاربر باید هواسشو خوب جمع کنه 2 یکی اون بالا هست که به سزای اون آقای کلاه بردار برسه

کسی که کلاه بردار باشه همیشه تو یه مسیر جلو نمیره وقتی دید مثلا تو زمینه هاستینگ همه دیگه به عنوان کلاه بردار میشناسنش دیگه سراغ این کار نمیاد

ببخشید سرتونن را درد اوردم قصدم فقط راهنمایی بود و اصلا دوست ندارم بابت این مساله سردتون کنم
انشاالله که موفق باشید
ولی کمی هم رو حرفهای بنده که کوچیکه همتونم هستم فکر کنید

و آخرین حرف برای مثال پارس دیتا - دوستان پارس دیتا که نمیاد تو سایت شما و خدشو معرفی کنه که و از نظر اونا این کارا بچه بازیه این سایتی هم که میخواید راه بندازید من فکر میکنم مختص به بچه های همین فروم + چند تای دیگه باشن

به هر حال باز هم عذر میخوام اگه دخالتی صورت گرفته
موفق باشید

mehdinasiri

پارس لند گروپ
ولی اگه یادتون باشه چند سال پیش طرحی اومد به نام ساماندهی که وزارت ارشاد اعلام کرده بود همه وب سایتها باید بیان و سایت هاشون را ثبت کنن - فکر میکنید این امر واسه چی بود - یه جورایی تصمیماته شما عزیزان را داشتند ولی الان 2 سالی هست از این موضوع میگذره آیا واقعا الان اجباره که کسی بره سایتش را تو سایت ساماندهی ثبت کنه - ببنید اونا هم چنین تصمیماتی داشتند ولی اجرایی نشد و دنبالش ول شد - مجددا عین کاره شما عزیزان را چند وقت پیش دوسته خوبمون وحید خان انجام دادن با آدرس www.webhostingtalk.ir بد نبود ولی باز هم نمیشه همه ی چیز ها را تحت کنترل گرفت

شما کاربران انجمن وب هاستینگ هستید و میخواید یه سایت واسه ساماندهی هاستینگ ها راه بندازید

به نظر بنده اگر بیایم و کمی خودمون را درست کنیم و حتی توی همین انجمن سره 1000 تومان پایین و بالا زیراب هم دیگه را نزنیم و همدیگه را همکار و دوسته خودمون بدونیم من فکر میکنم اوضاع بهتر بشه

برای اون کلاهبردار ها هم که خدا را شکر بین ما چنین افرادی نیستن اول اینکه کاربر باید هواسشو خوب جمع کنه 2 یکی اون بالا هست که به سزای اون آقای کلاه بردار برسه

کسی که کلاه بردار باشه همیشه تو یه مسیر جلو نمیره وقتی دید مثلا تو زمینه هاستینگ همه دیگه به عنوان کلاه بردار میشناسنش دیگه سراغ این کار نمیاد

ببخشید سرتونن را درد اوردم قصدم فقط راهنمایی بود و اصلا دوست ندارم بابت این مساله سردتون کنم
انشاالله که موفق باشید

و آخرین حرف برای مثال پارس دیتا - دوستان پارس دیتا که نمیاد تو سایت شما و خدشو معرفی کنه که و از نظر اونا این کارا بچه بازیه این سایتی هم که میخواید راه بندازید من فکر میکنم مختص به بچه های همین فروم + چند تای دیگه باشن

موفق باشید

سلام بسیار ارادت مندم و خوشحالم که شما رو در این بحث میبینم
به نکات بسیار خوبی اشاره کردید و آموزنده
عرض کنم مجدد هدف این انجمن رو بازگو میکنم قطعا هر کسی نمیتونه بیاد و برای خودش تبلیغ کنه اصلا بنای تبلیغات نداریم ما و یا اینکه کسی رو بکوبیم 7 تا مدیر وقتی دور هم جمع میشن و کسی رو تایید می کنن یعنی از 7 تا فیلتر با فرکانس های مختلف رد شد شده که براش گروهی ایجاد شده. ما تو این گروه قسمتی برای نظرات و انتقادات کاربرها در نظر داریم که خودش دنیایی از اطلاعات میشه بعد از چندی
بزارید مثال واضحی بزنم
شرکت معتبر و وزین پارس دیتا 1 گیگابایت پنل ریسلر خودش رو سالیانه 260 هزار تومن میفروشه به جزئیاتی که در عکس زیر می بینید و کلی محدودیت چرا چون هزینه های جاری زیاد شرکتش و کارمنداش و خیلی جزئیات دیگه رو هم لحاظ کرده که اگر منم بودم همین کار رو می کردم و کار بجایی کرده کیفیت کارش هم عالی هست در مقابل پولی که میگیره

oqdbnn.jpg

طرف دیگر ماجرا سایت آی وب

16m39kj.jpg

10 گیگ فضا و کلی چیز نامحدود
پاسخ دهی در ساعات اداری کمتر از 1 ساعت که اگر پنل رو 5 ساله بگیرید سالی تقریبا 140 هزارتومن در میاد 10 ساله هم که قیمت عالی رو داره میده

من به عنوان خریدار خوب می خوام از آی وب بخرم چون قیمتش بهتر هست کردیت کارد پی پال هم ندارم به کسی هم اعتماد نمی کنم که ازش پی پال بگیرم با توجه به اتفاقات زیادی که من و شما در جریانش هستیم چی کار می کنم؟
میرم رو نت با 200 تا سایت روبرو می شم که از آی وب هم ارزون تر دارن خدمات می دن!!
کی اینا رو تایید می کنه هیچ کس سایت هایی هم که داریم همه دارن تبلیغ می کنن کسی فیلتر گزاری نکرده براشون
قطعا میام از مرجعی پرسش و پاسخ میکنم که تعدادی مدیر که سالیان در کار هاست و دامینن یکی و بهم معرفی کنه
نظرات مشتریانش رو میبینم با مدیرانش ارتباط برقرار مینکم . مدیرانی که توسط تعدادی مدیر تایید شدن.
امیدوارم توضیحاتم مفید به فایده باشه

pardisgroup

Active Member
این مقایسه ایی کردید خیلی اشتباه است .... چون آی وب اون همه فضا رو فقط و فقط در قبال 2% مصرف منابع می ده ... یعنی بعیده رتبه جهانی سایت شما بالاتر از 100 هزار بره و به مشکل بر نخوردید .... در ضمن حق استفاده از هاست به عنوان فایل هاستینگ و ... ندارید ... و باق ماجرا ...

پارس دیتا اگرچه خیلی گرون می ده ... اما پارس دیتا باید هزینه تبلیغات های سنگینش رو از جایی کسب کنه تا بتونه این همه یوزر جمع کنه این علاوه بر هزینه های جاری شرکت و ... هست.

در ضمن صلاحیت این 7 تا مدیر رو چه کسی تایین می کنه ؟ شاید این مدیران خودشون هاست فروش نباشند اما اگر دوستانشون هاست فروش باشند آیا ضمانتی هست برای عدم انحصارگری ؟؟؟

در مجموع با حرف های آقای وطن میوزیک 100 درصد موافقم بیا کلمه به کلمه اش ! با تشکر

irlogo

Active Member
حکمیت از جانب مرجعیت ثابت می شه نه ضابطه
البته نظر شخصی بنده هست

انشاالله که موفق باشید

موفق باشید

حرفتون کاملاً درسته !!!

اما اگر این پروژه از پایه محکم و جدی بیا بالا من فکر میکنم بتونه پاسخ گو باشه. البته این نظر شخصی من هستش.

ولی بازم از Vatanmusic عزیز تشکر میکنم، مرسی.

با احترام.

vatanmusic

Well-Known Member
ممنون از پاسخ همه یشما دوستان

فقط یک سوال اگر این مرجع زیر نظر 7 تا مدیر هست یعنی از سایت ساماندهی کنترلش بر هاستینگها زیادتره؟؟؟؟

ببینید اون که دولتی بود و زیره نظره وزارت ارشلد بود دنبالش ول شد
در ثانی من فکر نمیکنم هیچ کاربری بیاد با توجه به حرفهای یک وب سایت میزبان خودش را انتخاب کنه

شاید یه کاربری دوستش هاستینگ داشته باشه 1000 بارم شما بگید این اقا کلاهبرداره بازم میره از دوستش میگیره
1- به خاطر اینکه به دوستش دسترسی داره
2 - مجانی بهش میده یا فقط پوله دومین را ازش میگیره و یا یه تخفیف توپ بهش میده

در کل وزارت ارشاد چند سال پیش اعلام کرد اگر کسی نیاد سایتش را تو ساماندهی ثبت کنه فیلتر میشه به طوری این مساله جدی شد که توی تلویزیون هم اغلام شد - ولی حالا چی

و مثال آخر وزارت ارشاد اومد گفت سایتهای موزیک فیلتر بشن
ولی آیا کسی تونست جلوشونا بگیره
اومدن و مثلا سایت best-ir.com را فیلتر کردن
طرف اومد یه دومین دیگه به نام best-ir1.com ثبت کرد و همین طور ادامه داد تا الان که سایتش با best-ir5.com بالا میاد

پس ببینید اون پروژه که دولتی بود و با تهدید فیلترینگ رفت جلو هیچ کاری نتونست بکنه چه برسه به شما عزیزان که فقط و فقط دسترسی به سایت خودتون دارید - در آخر اضافه میکنم اصلا قصد توهین نداشتم - فقط میخواستم روشنتون کنم

www.webhostingtalk.ir
این انجمن هم عیده های شما را داشت ولی کافیه الان تمام مدیرانش را نگاه کنید
همه هاست فروشن :d

آخرین ویرایش:

pardisgroup

Active Member
بله متاسفانه همین طوره .. با عجله نمی شه کاری کرد .... مسائل زیادی وجود داره که باید براشون چاره ایی اندیشید ... یه شبه نمی شه کاری کرد .... ما قصد سنگ اندازی نداریم .. این تجربه قبلا وجود داشته و شکست خورده .... برای همین باید خیلی دقیق تر و کارشناسی تر عمل کرد.

parsgibit

Member
خوب !
در مورد داستانه تبليغ در adwords
صاحب اين سايتي كه الان داره سايتش به عنوان دزد تبليغ ميشه از يكي از دوستان اكانت ادورز گرفته و بعده يه مدت گفته كار نميكنه و بد و بيراه !
ايشونم در جواب اين كه نشون بدن كه كار مي كنه اكانت اين طوري كرده !
جالب اين جاس كه در اون روز ايشون 10 تا فروش داشته :))))

SO
هرچيزي كه به ذهنتون اومد ، همون طور نيست.
anyway
طرح شما رو خيلي هاي ديگه اجرا كردن و به نتيجه نرسيدن
اميدوارم موفق باشيد

aria_cop

New Member
سلام،
خوب میتونید برعکس عمل کنید یعنی شرکت ها و یا هاستینگ هایی که متقلب هستند رو معرفی کنید!
معرفی هاستینگ ها که اینقدر قانون پیچیده نمی خواد کسی که میخواد درخواست معرفی توسط شما را بده یا تو سایت شما عضو شه چک کنید ببینید که اوضاع هاست و شرکتش چطوریه بعد هاست رو ثبت کنید.
متشکر

BetaMaster

Member
اینجوری که هاست ایرانی باقی نمی مونه ! البته قصد جسارت ندارم ولی تجربه شخصی که داشتم این بوده که هاست های ایرانی همشون یه جوری براتون مشکل میسازن...یا دان میشن یا chmod بهم میزنن یا منحدودیت ؟(مثل ادان،دیتابیس یا ...) میدن یا ...

بازهم تاکید می کنم قصد جسارت نداشتم

جدیدترین ارسال ها

بالا