کمی دقت کنیم

teamnet

Member
با عرض سلام به تمامی دوستان عزیز ، مدیران سایت ها ، سرویس دهنده ها و مدیران انجمنها

ببینید توهین نباشه ما خودمون تفصیر داریم که به راحتی به همه جا بخاطر فقط چند هزار تومان ارزون تر اعتماد می کنیم . بابا هزاران بار گفته شده هر ارزانی بی علت نیست .

وقتی من این تاپیک روز در اینجا (بخوانید ) می زنم حتما چشمم ترسیده و می دونم که همچین تاپیکی می زنم اما متاسفانه به بعضی از دوستان عزیز بر می خوره و می گن شما توقع زیادی داری . من پیشنهاد می کنم از این پس از این شرایط برای ارائه هاستینگ استفاده کنیم .

با عرض سلام به تمامی دوستان عزیز ، مدیران سایت ها ، سرویس دهنده ها و مدیران انجمنها

ببینید توهین نباشه ما خودمون تفصیر داریم که به راحتی به همه جا بخاطر فقط چند هزار تومان ارزون تر اعتماد می کنیم . بابا هزاران بار گفته شده هر ارزانی بی علت نیست .

وقتی من این تاپیک روز در اینجا (بخوانید ) می زنم حتما چشمم ترسیده و می دونم که همچین تاپیکی می زنم اما متاسفانه به بعضی از دوستان عزیز بر می خوره و می گن شما توقع زیادی داری . من پیشنهاد می کنم از این پس از این شرایط برای ارائه هاستینگ استفاده کنیم .

من همیشه به همه این را گفتم و میگم !!!

هیچ ارزانی بی دلیل نسیت.

نمونه ی بارزش همین کرج هاستینگ ،یه مدت تا تونست به مردم هاست فروخت (ارزون) بعد هم شایعه شد که دو تا شرکا با هم دعواشون شده و رفتن که رفتن که رفتن ...

حالا یوزر یا بدو، بک آپ ها بدو.

اینه که همیشه میگم :
هیچ ارزانی بی دلیل نیست
با احترام، زیگورات هاستینگ.

شاید برای خیلیها صرف نکنه این بحث ادامه پیدا کنه و به نتیجه برسه!!!!!!:wink:

آیــــا واقعا همین طوره؟؟:-?

NovinServer

Active Member
این زیگوت هاستیگ حرفش کاملا درسته اخه یک سرور معمولی که بخواهید حساب کنید دسته کم سالی یک میلبون تومان می خواهد چطوری طرف یک گیگ می دهد ده هزار تومان سالانه :neutral:

من فکر می کنم خیال پردازیش گل کرده :lol:

NovinServer

Active Member

اوه اوه اوه :lol::lol::lol:

پسر عجب چیزی نوشتی ، پاسخ گویی کمتر از 1 ساعت ...
اگه شرکت های اروپایی هم دوازده به دوازده جواب می دهند ... خیلی هم سخت نگیر کافیه به یک شرکت مناسب اعتماد کنی بخری تمام شد دیگه نیاز به تایید مدیران و ... اینها نداره . همه که کلاه بردار نیستند :wink::mad::lol:
شرمنده ، امیدوارم ناراحت نشده باشید :rose:

Artas

Member
خيلي از شركت هاي ايراني هستند كه سوداي برتر شدن را در سر دارن ... مثل HostIran

من چند بار پيش اومده خواستم كاري كنن و كمتر از 20 دقيقه انجام دادن

فراهاست هم شركت خوبيه ...

ولي خوب شركت هايي مثل اين بايد پول اين همه كارمندشون رو هم در بيارن ... اين پول از كجا در مياد ؟! از جيب كار !

اما در شركت هاي خارجي هاستينگ هاي خوب با پشتيباني سريع و قيمت مناسب زياد پيدا ميشن ... بايد الگوريتم اقتصاد اونا رو بررسي كرد و از روش هاي اونا استفاده كرد كه تو ايران متاسفانه ...

اگه يه مرجع باشه كه به قول دوست عزيزمون شركت هاي كلاه بردار با دليل توش كوبيده بشن و آبروشون برده بشه و شركت هاي خوب ... حتي كاربراني كه هاست خوب مي دن رتبه بگيرن وضع بهتر ميشه

البته بهتره يه ملاك قيمت هم باشه تا كساني كه به بهانه هاي مختلفي مثل خدمات و ... قيمت هاي نجومي ميدن قصر در نرن

ارائه سرويس با كيفيت الزامي و خدمات پشتيباني مناسب و مورد تاييد كاربر الزامي هست ولي نمي توان به بهانه يكي يا هردوي اين مسائل قيمت هاي نجومي از مشتري گرفت

آخرین ویرایش:
ولي بالا خره مشتري بايد دستش به جايي بند باشه يا نه ؟:neutral:

اگه اطلاعات سايت شما يك شبه دود شد رفت فقط با احترام بهت مي گن ببخشيد ! :shock::shock:

يكم كه تند حرف بزني 2 تا حش هم بهت ميدن خدا حافظ !:shock::shock::shock:

حالا تكليف پولت به درك ، خسارتت چي ميشه ؟ :-?

آیاهاستینگهای خارجی از این قاعده مستثنا هستند؟

Artas

Member
نه دوست عزيز ... اگر دقت كنيد و از جاي مناسب و معتبر خارجي هاست بخريد هيچ وقت اين بلا سرتون نمياد

چون اونا موظفن بكاپ هاي روزانه/ماهانه/هفتگانه براي شما داشته باشن

حتي اگه به دليل نقض قوانين شما را ساسپند كنن بايد فايل ها و اطلاعات شما را در قالب يك بكاپ برگردونن

اما اگه اينطور نكردن اگر تو اون كشور هاست مي توني ازش شكايت كني

فراموش نكن ايران تو بعضي كشور ها تحريمه و تو اون كشورا با عرض پوزش شما وجود خارجي نداريد !

يه نكته اي رو هم بگم هاست هاي ايران معمولا تو كانادا و امريكاست

نه دوست عزيز ... اگر دقت كنيد و از جاي مناسب و معتبر خارجي هاست بخريد هيچ وقت اين بلا سرتون نمياد
متاسفانه یک مصرف کننده در ایران نمیتونه یک همچین جایی رو پیدا کنه و پس از کلی جستجو آخر هم به بیراهه میره !!
شما چطور توقع دارید که در خارج از کشور و چگونه به کسی اطمینان کنه!!

چون اونا موظفن بكاپ هاي روزانه/ماهانه/هفتگانه براي شما داشته باشن

حتي اگه به دليل نقض قوانين شما را ساسپند كنن بايد فايل ها و اطلاعات شما را در قالب يك بكاپ برگردونن

اما اگه اينطور نكردن اگر تو اون كشور هاست مي توني ازش شكايت كني

فراموش نكن ايران تو بعضي كشور ها تحريمه و تو اون كشورا با عرض پوزش شما وجود خارجي نداريد !

يه نكته اي رو هم بگم هاست هاي ايران معمولا تو كانادا و امريكاست

بکاپ بصورت اتومات و هر روز گرفته میشه پس اونا کار خاصی انجام نمیدن
وقتی یک ایرانی اونجا (بقول شما) وجود خارجی نداره !! پس چطور میشه شکایت کرد؟

به نظر من وقتی از همینجا میشه هاستی خریدکه اون شرکت ارایه دهنده خودش سرور داره پس یکی هست که پاسخگو باشه
نظر شما چیه؟

Artas

Member
متاسفانه یک مصرف کننده در ایران نمیتونه یک همچین جایی رو پیدا کنه و پس از کلی جستجو آخر هم به بیراهه میره !!
شما چطور توقع دارید که در خارج از کشور و چگونه به کسی اطمینان کنه!!

هاست هاي خوب و معروف كم نيستن.

هاست مانستر
سيتريكس
بلوهاست
و...

بکاپ بصورت اتومات و هر روز گرفته میشه پس اونا کار خاصی انجام نمیدن
وقتی یک ایرانی اونجا (بقول شما) وجود خارجی نداره !! پس چطور میشه شکایت کرد؟

از جايي بخريد كه وجود داشته باشيد .... يعني كشور هايي كه ايرانو تحريم نكردن

به نظر من وقتی از همینجا میشه هاستی خریدکه اون شرکت ارایه دهنده خودش سرور داره پس یکی هست که پاسخگو باشه
نظر شما چیه؟
اونوقت مي رسيم به بحث هاي همين تاپيك !

موفق باشيد

خب هاست های خارجی که هاست حجیم و پهنای باند نا محدود میدن :

1. Oversell میکنن.
2. به مجرد اینکه کسی بیش از حد از CPU استفاده کنه ساسپند میشه.

به نظر من با این حالت نمیشه به جایی رسید، نه میشه از فضا Upload/Download کرد (برای سایت های موزیک و دانلود) نه میشه Rapidleech را انداخت نه میشه سایت با بازدیدی بالا برد روش.

یعنی با یک فضای معمولی هیچ فرقی نمیکنه.

اما من فکر میکنم در این میان استثنایی هم وجود داشته باشه.

با احترام، زیگورات هاستینگ.

*farhad*

Member
من الان 2 سال هست روی بلوهاست هستم.

از rapidleech برای استفاده شخصی هم استفاده می کنم.

تا حالا که به خاطر cpu usage ساسپند نشدم.

حتی سایتم دانلود سنتر است.

ماهیانه هم 500 gig از پهنای باندم میره.

اما تا جالا ساسپند نشدم.

واقعا از نظر پشتیبانی عالی است.

از ساعت 5 عصر که بگذره که صبح اونا میشه ایمیل بزنم تا 15 min جواب میدن.

من که راضیم.

حداقل از هاست های ایرانی که داشتم بیشتر راضی ام.

آخرین ویرایش:
این چیز ها باید توسط قانون اعمال شه نه یه عده قلیل !
یرای شرکت هم می شه گفت این که یه جا شرکت باشه خیلی خوبه ... اما هیچ ضمانتی برای خوب بودن دائمیش نیست ....

این بحث ها قبلا گفته شده ! همین 3 4 ماه پیش و با دعوا خاتمه پیدا کرده !

از اینجا به بعد بحث منحرف شد و خاتمه پیدا کرد

شاید برای خیلیها صرف نکنه این بحث ادامه پیدا کنه و به نتیجه برسه!!!!!!:wink:

آیــــا واقعا همین طوره؟؟:-?
من سعی کردم تا مجدد به جربان بیفته اما نشد :mad:

*farhad*

Member
باید سایتی درست شه که به هاستینگ ها یک رتبه ای بده تا کاربران که تازه می خوان خرید کنند.

بدونند که از کجا خرید کنند تا به بدبختی بعدا بر نخورند.

مثلا سایت همش دان باشه یا اینکه پشتیبانی نداشته بشه.

اگر همچین سایتی درست بشه عالیه.

pardisgroup

Active Member
من الان 2 سال هست روی بلوهاست هستم.

از rapidleech برای استفاده شخصی هم استفاده می کنم.

تا حالا که به خاطر cpu usage ساسپند نشدم.

حتی سایتم دانلود سنتر است.

ماهیانه هم 500 gig از پهنای باندم میره.

اما تا جالا ساسپند نشدم.

واقعا از نظر پشتیبانی عالی است.

از ساعت 5 عصر که بگذره که صبح اونا میشه ایمیل بزنم تا 15 min جواب میدن.

من که راضیم.

حداقل از هاست های ایرانی که داشتم بیشتر راضی ام.

لطفا یک اسکرین شات از پنلت بذار ..... محترمانه می گم ادعای شما اصلا حت نداره ......

pardisgroup

Active Member
خيلي از شركت هاي ايراني هستند كه سوداي برتر شدن را در سر دارن ... مثل hostiran

من چند بار پيش اومده خواستم كاري كنن و كمتر از 20 دقيقه انجام دادن

فراهاست هم شركت خوبيه ...

ولي خوب شركت هايي مثل اين بايد پول اين همه كارمندشون رو هم در بيارن ... اين پول از كجا در مياد ؟! از جيب كار !

اما در شركت هاي خارجي هاستينگ هاي خوب با پشتيباني سريع و قيمت مناسب زياد پيدا ميشن ... بايد الگوريتم اقتصاد اونا رو بررسي كرد و از روش هاي اونا استفاده كرد كه تو ايران متاسفانه ...

اگه يه مرجع باشه كه به قول دوست عزيزمون شركت هاي كلاه بردار با دليل توش كوبيده بشن و آبروشون برده بشه و شركت هاي خوب ... حتي كاربراني كه هاست خوب مي دن رتبه بگيرن وضع بهتر ميشه

البته بهتره يه ملاك قيمت هم باشه تا كساني كه به بهانه هاي مختلفي مثل خدمات و ... قيمت هاي نجومي ميدن قصر در نرن

ارائه سرويس با كيفيت الزامي و خدمات پشتيباني مناسب و مورد تاييد كاربر الزامي هست ولي نمي توان به بهانه يكي يا هردوي اين مسائل قيمت هاي نجومي از مشتري گرفت

خیلی از مشکلات هاست بر می گرده به ساختار بیمار اقتصاد .... توجه کنید به سخت بودن و هزینه بر بودن راه اندازی یک کسب و کار .... ارزش کم پول ملی و ..... نرخ بالای مکان و .....

teamnet

Member
دوستان عزیز , همکاران عزیزم

لطفا با عرض معذرت فقط بحث تبلیغاتی نشه . ارایه سرویس مناسب و در خور مشتری و متشری پسند و راضی کننده کاره زیاد سختی نیست . فقط در بعضی موارد سرویس دهنده نباید زیاد به جیب مبارکش فکر کنه . کمی هم باید به مشتری احترام گذاشت . و نیازهاش رو برطرف کرد هم با قیمت مناسب هم با اطلاع رسانی درست مشتری رو راضی نگهداشت تا بقولی هر دو برنده باشند .

امیداوارم این سونامی هاستینگ هم زودتر برطرف بشه .

موفق باشید

webmizban.com

Active Member
یک مشکل اساسی دیگر این است که 90% دوستان زیر 20 سال تشریف دارند( سن بین 14 تا 19 ).....وارد جزئیات بحث نمی شوم ولی همکارهای با تجربه من متوجه منظور و درک موضوعی که عرض کردم می شوند.

جدیدترین ارسال ها

بالا