کمی دقت کنیم

NovinServer

Active Member
نه نمیشه !!!

از اولین شرط های ثبت شرکت، مکان مناسبه.

من خودم دارم شرکت ثبت میکنم، می خواستم یکی از طبفاط منزل را بکنم شرکت، آمدن بازرسی گفتن مکان مسکونی هستش.

حتماً باید یک واحد مسکونی برای این امر منظور بشه.

با احترام.

یعنی اینکه اگر بخواهی ثبت کنی حتما باید شرکت داشته باشی ؟ :mad:
:sad:

takweb.ir

Member
نه نمیشه !!!

من خودم دارم شرکت ثبت میکنم، می خواستم یکی از طبفاط منزل را بکنم شرکت، آمدن بازرسی گفتن مکان مسکونی هستش.

با احترام.
اگر قرار باشه ثبت شده بودن مهم باشه
باید مرجعی باشه که صحت ثبت و تایید کنه
که من جایی و سراق ندارم
شما دارید؟

Artas

Member
با سلام و درود ، حرف شما کاملا صحیح است اما بعضی ها هم مثل خود بنده هستند حدود یکسال و نیم هست سرور دارم و کاملا مشتری هامم پشتیبانی کردم همش اون طور نمی شود .... :rose:
البته بازم حق با شماست:lol::rose:

نوين جان ما در مورد استثنا صحبت نمي كنيم

شايد همانطور كه شما گفتيد استثناهايي هم باشن كه واقعا خوب كار كنن

ولي بالا خره مشتري بايد دستش به جايي بند باشه يا نه ؟:neutral:

اگه اطلاعات سايت شما يك شبه دود شد رفت فقط با احترام بهت مي گن ببخشيد ! :shock::shock:

يكم كه تند حرف بزني 2 تا حش هم بهت ميدن خدا حافظ !:shock::shock::shock:

حالا تكليف پولت به درك ، خسارتت چي ميشه ؟ :-?

اين چيزا هست كه بايد يه استاندارد هايي باشه كه هر كلاه برداري جرائت نكنه بياد يه ماه ريسلر بخره ، به هر قيمتي بخواد بندازه از ماه ديگه ببنيم خداحافظ:cry:

اگر قوانين سفت و سخت جزايي باشه هيچ كس جرائت نمي كنه اين كارو بكنه

اگر هم كرد دستمون به جايي بنده :snap::snap:

البته باز هم تاكيد مي كنم قصد توهين به كسي را ندارم ... استثنا هم پيدا ميشه

كجاست يه هاست خوب :sad:

اگر قرار باشه ثبت شده بودن مهم باشه
باید مرجعی باشه که صحت ثبت و تایید کنه
که من جایی و سراق ندارم
شما دارید؟

مگه شما شركت ثبت شده نيستيد ؟

head-.jpg

نه نمیشه !!!

با احترام.
به هر حال بايد از نظر فيزيكي يك شركت وجود داشته باشه

آخرین ویرایش:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با سلام مجدد خوشحالم که این تاپیک طرف داران خودش رو پیدا کرد مخصوصا که دوستان صاحب تجربه در این زمینه این جا گرد هم اومدن.

خوب اجازه بدید من یک جمع بندی تا اینجا ارائه بدم و چند پیشنهاد داشته باشم.

اکثر دوستان با تاسیس مرجعی برای رسیدگی به این مهم موافقن.

پس بزارید اولین قدم رو با تاسیس یک سایت شروع کنیم.

دوستان نام های پیشنهادی شون رو لطفا برای من پیغام خصوصی کنن که این تاپیک زیاد شلوغ نشه و از بحث اصلیش خارج نشه. در آخر من همه رو میزارم تا به یه جمع بندی برسیم.

یه مثال میزنم چند وقت پیش یه سایتی شروع به فعالیت کرد به اسم (سی ام اس دزد!) هرکی سی ام اس ها رو به اسم خودش استفاده می کرد این سایت معرفی می کرد باور کنید در زمان خودش حرکت سازنده ای بود .

هدف ما این نیست که دوستانی که در این زمینه فعال هستند رو خراب کنیم هدف این هست که دوستانی که بهتر خدمات ارائه میدن رو شناسایی کنیم.

مطلب بعدی این که در این سایت چه فیلتر هایی باید لحاظ بشه که دوستان بتونن خودشون رو معرفی کنن .مثال های خوبی زده شد از قبیل آپ بودن، رضایت مشتریان و سابقه کار
لطفا پیش نهادهای خودتون رو هم در این زمینه برای من پیغام خصوصی کنید تا من دسته بندی کنم و برای نظرسنجی مجدد همین جا درج کنم که تاپیک شلوغ نشه.

مدیریت این سایت رو هم مشترکن باید تمام دوستانی که در این زمینه فعال هستند به عهده بگیرن و یک جور مرجع بشه این سایت.

میشه از خریداران خواهش کرد در صورت رضایت بیان و نظراتشون در در مورد خدماتی که میگیرن بگن.

یک حرکت خصوصی هست و چون نمی خوایم فعلا دولتیش کنیم پس سعی می کنیم دوستانی که حتی در منزل می خوان این کار رو انجام بدن رو راهنمایی کنیم تا به بیراه نرن.دیده شده که دوستانی خوب فعالیت می کنن اما بخاطر نبود تجربه کافی سریع محو میشن.

تالارهایی رو قبلا دیده بودم که به معرفی هاست می پرداختن اما مهمترین نکتش این هست مدیران سایرسایت های ارائه خدمات هاست و دامین او ها رو تایید نکرده بودن
یکی از فیلتر ها می تونه همین باشه برای درج عنوان در این سایت از چندین مدیری که این کار رو انجام میدن باید تاییدیه گرفت.

منتظر پیشنهادات شما هستیم

آخرین ویرایش:

takweb.ir

Member
با سلام مجدد خوشحالم که این تاپیک طرف داران خودش رو پیدا کرد مخصوصا که دوستان صاحب تجربه در این زمینه این جا گرد هم اومدن.
خوب اجازه بدید من یک جمع بندی تا اینجا ارائه بدم و چند پیشنهاد داشته باشم
اکثر دوستان با تاسیس مرجعی برای رسیدگی به این مهم موافقن.پس بزارید اولین قدم رو با تاسیس یک سایت شروع کنیم.دوستان نام های پیشنهادی شون رو لطفا برای من پیغام خصوصی کنن که این تاپیک زیاد شلوغ نشه و از بحث اصلیش خارج نشه در آخر من همه رو میزارم تا به یه جمع بندی برسیم.
یه مثال میزنم چند وقت پیش یه سایتی شروع به فعالیت کرد به اسم سی ام اس دزد! هرکی سی ام اس ها رو به اسم خودش استفاده می کرد این سایت معرفی می کرد باور کنید در زمان خودش حرکت سازنده ای بود
عدف ما این نیست که دوستانی که در این زمینه فعال هستند رو خراب کنیم هدف این هست که دوستانی که بهتر خدمات ارائه میدن رو شناسایی کنیم.
مطلب بعدی این که در این سایت چه فیلتر هایی باید لحاظ بشه که دوستان بتونن خودشون رو معرفی کنن .مثال های خوبی زده شد از قبیل آپ بودن، رضایت مشتریان و سابقه کار
لطفا پیش نهادهای خودتون رو هم در این ضمینه برای من پیغام خصوصی کنید تا من دسته بندی کنم و برای نظرسنجی مجدد همین جا درج کنم که تاپیک شلوغ نشه
مدیریت این سایت رو هم مشترکن باید تمام دوستانی که در این فعال هستند به عهده بگیرن و یک جور مرجع بشه این سایت
میشه از خریداران خواهش کرد در صورت رضایت بیان و نظراتشون در در مورد خدماتی که میگیرن بگن
یک حرکت خصوصی هست و چون نمی خوایم فعلا دولتیش کنیم پس سعی می کنیم دوستانی که حتی در منزل می خوان این کار رو انجام بدن رو راهنمایی کنیم تا به بیراه نرن
تالارهایی رو قبلا دیده بودم که به معرفی هاست می پرداختن اما مهمترین نکتش این هست مدیران سایرسایت های ارائه خدمات هاست و دامین او ها رو تایید نکرده بودن
یکی از فیلتر ها می تونه همین باشه برای درح عنوان در این سایت از چندین مدیری مه این کار رو انجام میدن باید تاییدیه گرفت
منتظر پیشنهادات شما هستیم

به حر حال جمعی به نتیجه رسیدن بهتره
اجازه بدید همینجا با هم به نتیجه برسیم

takweb.ir

Member

head-.jpg

منظور بنده رو متوجه نشدید
منظور اینه که جایی نیست صحت این مثله چک بشه
و خیلی ها شماره علکی میدن میگن ثبت شده ایم
ما در دفتر ثبتی تنکابن ثبت شده هستیم
میشه استعلام گرفت
ولی باید درخواست کتبی بدید اداره ثبت تا بعد از چندی جوابتون و بدن
منظور مرجع آنلاینه

mehdinasiri

پارس لند گروپ
100 درصد یک کار جمعی رو من مد نظر دارم
برای دسته بندی موضوعات عرض کردم که به من پیغام خصوصی بدید

mehdinasiri

پارس لند گروپ
یک مطلبی رو هم بگم شرکت ثبت شده خوب هست اما مثل همین قضیه هاست و دامین هست
براحتی میشه شرکت ثبت کرد فقط با 100 هزارتومن شماره ثبتی گرفت هر آدرسی رو هم داد سر سال هم با 100 هزار تومن مالیتش رو بخشید.
هدف اینجا تاسیس انجمنی برای رسیدگی به اوضاع آشفته هاست و دامین هست

NovinServer

Active Member
نوين جان ما در مورد استثنا صحبت نمي كنيم

شايد همانطور كه شما گفتيد استثناهايي هم باشن كه واقعا خوب كار كنن

ولي بالا خره مشتري بايد دستش به جايي بند باشه يا نه ؟:neutral:

اگه اطلاعات سايت شما يك شبه دود شد رفت فقط با احترام بهت مي گن ببخشيد ! :shock::shock:

يكم كه تند حرف بزني 2 تا حش هم بهت ميدن خدا حافظ !:shock::shock::shock:

حالا تكليف پولت به درك ، خسارتت چي ميشه ؟ :-?

اين چيزا هست كه بايد يه استاندارد هايي باشه كه هر كلاه برداري جرائت نكنه بياد يه ماه ريسلر بخره ، به هر قيمتي بخواد بندازه از ماه ديگه ببنيم خداحافظ:cry:

اگر قوانين سفت و سخت جزايي باشه هيچ كس جرائت نمي كنه اين كارو بكنه

اگر هم كرد دستمون به جايي بنده :snap::snap:

البته باز هم تاكيد مي كنم قصد توهين به كسي را ندارم ... استثنا هم پيدا ميشه

كجاست يه هاست خوب :sad:

دوست عزیز ما FTP Backups داریم ، چیزی نمی گذارم دود شه :cool::D

ولی بازم حق با شماست

مهم اینه که جایی راه بیفته که همه شرکتهای معتبر وب و هاستینگ اونجا جمع شن تا مشتری هنگام خرید با خیالی آسوده مقایسه و خرید کنه .
که البته توی این بازار من بعــــید میدونم رقابت سالمی بشه کرد.

میتونیم هم توی مجیدآنلاین این کار رو گسترش بدیم .
بخشی برای اینکار راه اندازی بشه و فقط به افراد معتبر دسترسی داده بشه که بیان و خودشون و خدماتشون رو معرفی کنن.

اینجا اینقدر معروف و شناخته شده هست که قطعا اگر کسی هاست بخواد بگیره یه سری هم به مجیدآنلاین میاد
و اونجا با اسامی و تخصص ها و خدمات ارایه دهنده های معتبر آشنا میشه

فقط سختیش در راه دادن افراد توی یک همچین جایی هست.
که اون هم با وضع یکسری قوانین و شرایط میشه درستش کرد

takweb.ir

Member
یه سایتی لازم هست
که طبق چیزایی که هر هاستینگ داره امتیاز داده بشه

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بله سايت هاي مختلفي وجود داره اما ما مي خوايم يك راه جديدي رو باز كنيم با استفاده از المانهاي از قبل انتخاب شده مكاني براي تبليغات نميخوايم بلكه هدفمون معرفي بهترين ها و قوي ترين هاست

takweb.ir

Member
بله سايت هاي مختلفي وجود داره اما ما مي خوايم يك راه جديدي رو باز كنيم با استفاده از المانهاي از قبل انتخاب شده مكاني براي تبليغات نميخوايم بلكه هدفمون معرفي بهترين ها و قوي ترين هاست
هدف ما بهتره
معرفی کردن کسانی باشه که صلاحیت ارائه هاستینگ و دارن باشه
بهترين ها و قوي ترين ها
رو پیدا کردن باید به عهده کاربر باشه

راستش بخوای کلی بگی بحث بی فایده ای هست (;
تا هست وضع همین جور بوده و خواهد بود
اینقدر تو نت با هم مشکل دارن همه که هیچوقت اینجور چیزا عملی نمیشه d:

pardisgroup

Active Member
راستش بخوای کلی بگی بحث بی فایده ای هست (;
تا هست وضع همین جور بوده و خواهد بود
اینقدر تو نت با هم مشکل دارن همه که هیچوقت اینجور چیزا عملی نمیشه d:

این چیز ها باید توسط قانون اعمال شه نه یه عده قلیل !
یرای شرکت هم می شه گفت این که یه جا شرکت باشه خیلی خوبه ... اما هیچ ضمانتی برای خوب بودن دائمیش نیست ....

این بحث ها قبلا گفته شده ! همین 3 4 ماه پیش و با دعوا خاتمه پیدا کرده !

جدیدترین ارسال ها

بالا