کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک !

foad3330

New Member
:-? سایتی ساختم ولی مشکلی دارم !!!
وقتی resolution کامپیوتر شخص بازدید کننده 600*800 باشه سایت من به طور کامل صفحه مانیتور رو پر می کنه ولی هر چه قدر resolution کامپیوتر بیننده بالاتر از این مقدار باشه ( مثلا 768*1024 ) سایت من در گوشه چپ مانیتور بازدید کننده قرار میگیره !!!
به عنوان مثال سایت yahoo در حالت 600*800 در تمام صفحه مانیتور نمایش داده میشود و اگر شما resolution کامپیوترتان را مثلا به 768*1024 تغییر دهید سایت yahoo دقیقا در وسط مانیتور قرار گرفته و دو باند خالی در دو طرف محل نمایش سایت قرار میگیرد .
یا در سایت majidonline.com در هر دو حالتی که مثال زدم صفحه سایت تمام صفحه مانیتور بازدیدکننده را پر می کند ( که من هم هدفم همینه اما چه جوری ؟ !!! نمیدونم )
با برنامه های Dream Weaver & Front Page سایت رو ساختم
لطفا مرا یاری کنید

پیشاپیش از عزیزانی که یاری می کنند سپاس گزارم

Parham

Active Member
آدرس سایت ؟! همینجوری که نمی‌شه گفت دوست عزیز
ولی‌ در حالت کلی‌ برای اینکه کل محتویات سایت در وسط قرار بگیره باید پس از تگ <body>تگ <center> و پیش از تگ <body/> تگ <center/> را قرار بدی ...

پ.ن : برای پست از عناوین مربوط به اون پست استفاده کن و همچنین یک بار یک پست را در انجمن ارسال کن !

آقا پرهام ايني كه گفتي درست و لي من چند جا ديدم كه با تغيير رزولوشن اندازه اصلي سايت تغيير نمي كنه .

اون چجوري ميشه ؟

Parham

Active Member
آقا پرهام ايني كه گفتي درست و لي من چند جا ديدم كه با تغيير رزولوشن اندازه اصلي سايت تغيير نمي كنه .
اون چجوري ميشه ؟
به جای کد <center> کد <"div align="center> و در آخر سر هم کد <div/> به جای کد <center/> استفاده کنید ...

جدیدترین ارسال ها

بالا