کمک ! کمک ! کمک ! کمک ! کمک !

foad3330

New Member
:-? سایتی ساختم ولی مشکلی دارم !!!
وقتی resolution کامپیوتر شخص بازدید کننده 600*800 باشه سایت من به طور کامل صفحه مانیتور رو پر می کنه ولی هر چه قدر resolution کامپیوتر بیننده بالاتر از این مقدار باشه ( مثلا 768*1024 ) سایت من در گوشه چپ مانیتور بازدید کننده قرار میگیره !!!
به عنوان مثال سایت yahoo در حالت 600*800 در تمام صفحه مانیتور نمایش داده میشود و اگر شما resolution کامپیوترتان را مثلا به 768*1024 تغییر دهید سایت yahoo دقیقا در وسط مانیتور قرار گرفته و دو باند خالی در دو طرف محل نمایش سایت قرار میگیرد .
یا در سایت majidonline.com در هر دو حالتی که مثال زدم صفحه سایت تمام صفحه مانیتور بازدیدکننده را پر می کند ( که من هم هدفم همینه اما چه جوری ؟ !!! نمیدونم )
با برنامه های Dream Weaver & Front Page سایت رو ساختم
لطفا مرا یاری کنید

پیشاپیش از عزیزانی که یاری می کنند سپاس گزارم

Parham

Well-Known Member
آدرس سایت ؟! همینجوری که نمی‌شه گفت دوست عزیز
ولی‌ در حالت کلی‌ برای اینکه کل محتویات سایت در وسط قرار بگیره باید پس از تگ <body>تگ <center> و پیش از تگ <body/> تگ <center/> را قرار بدی ...

پ.ن : برای پست از عناوین مربوط به اون پست استفاده کن و همچنین یک بار یک پست را در انجمن ارسال کن !

d@nyal

Member
آقا پرهام ايني كه گفتي درست و لي من چند جا ديدم كه با تغيير رزولوشن اندازه اصلي سايت تغيير نمي كنه .

اون چجوري ميشه ؟

Parham

Well-Known Member
آقا پرهام ايني كه گفتي درست و لي من چند جا ديدم كه با تغيير رزولوشن اندازه اصلي سايت تغيير نمي كنه .
اون چجوري ميشه ؟

به جای کد <center> کد <"div align="center> و در آخر سر هم کد <div/> به جای کد <center/> استفاده کنید ...

جدیدترین ارسال ها

بالا