کمـــــــــــــــــــــــ ــــــک

Mr.MRT

Member
سلام

از شما دوستان خوب در رابطه با کار جدیدم که توضیح میدم کمک می خوام

طراحی یک پوستر با عنوان همایش روز معمار رو به من دادن . چند طرح اولیه زدم و دارم روشون کار می کنم

حالا از شما کمک می خوام

shayanboy

Active Member
کامل توضیح بدید و لطفا عنوان بحث خود را تصحیح کنید
ممنون

Mr.MRT

Member
این هم پوستر

لطفا کمک کنید تا کامل و بهتر بشن
چند لگو هم قراره بهش اضافه بشه

لطفا نظر ...

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    176.6 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • 02.jpg
    02.jpg
    441 کیلوبایت · بازدیدها: 18

Mahdi_20

Member
یعنی تو رشته معماری سمبل و نماد خاصی وجود نداره یا اینکه حوصله نداشتی .. از سمبل های معماری تو کارت استفاده کن.

artman19

Member
به نظر من فونت ها رو حتما تغییر بده ... اگر رو دومی بیشتر کار کنی طرح خوبی خواهد شد ... مثلا یک عکس اضافه کن ...:)

omid_p30

Member
سعی کردم استفاده نکنم
چرا سعي كردي استفاده نكني؟!
حتما استفاده كن. نتيجه بهتري ميگيري به نظر من.
مي توني از عكس هاي مربوط به برج ها و ساختمان هاي معروف استفاده كني.
اصلا از همين آثار تاريخي خودمون. خيلي فكر كنم به درد بخوره.
راستش به نظرم هيچ كدومن از طرح ها جالب نيست. خيلي كارهاي بيشتر و بهتري ميشه انجام داد.
همونطور كه بچه ها گفتن مي توني از رنگ و فونت بهتري استفاده كني.
در مورد اون دومي كه اصلا اون تاريخ و آدرس كه نوشتي معلوم نيست.

memol_515

Active Member
نسبت كيفيت عكسها به نوشته ها خيلي متفاوته. نوشته كه هميشه يه كيفيت ثابت داره، پس در نتيجه، عكسهات بسيار بد كيفيت اند!
دوست عزيز، بين عكسهاي كثيف، خراب، مات و اينچنيني ، با عكسهاي بي كيفيت تفاوت از زمين تا آسمان است...

سعي كن هميشه، حتي اگر ميخواي عكس قديمي توي كارهات استفاده كني، از نوع باكيفيت اش باشه.

كارها هم كمي لخت ان. مخصوصا اولي.

حالا خودت كمي كامل ترش كن، ببينيم چي ميشه.

موفق باشي

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام
1 جونکه اولین همایش هست و قراره که هرساله برگزار بشه سعی کن که برای این همایش یک سمبل (نماد) درست کنی
عادتا هر همایشی یک نمادی داره که به عنوان همایش ربط داره (از مسولین عنوان همایش رو بگیر بعد ...)
2 طرحی هم که به نطر من هست اینکه از عکس یک معمار استفاده کن (لباسش یادت نره مخصوصا کلاهش) که داره کاری انجام میده مثلا داره می نویسه میکشه یا به طرح و یا ساختمان نگاه می کنه و یا داره مشورت می کنه
البته این طرح همش در قالب کار سیاه باشه (سایه ) و بکرواند هم یک ساختمان نیمه کاره یا میز طراح مداد خطکش تی و >>>>>
موفق باشی

مخلص گرافیک و گرافیکها
Dr.xyz

جدیدترین ارسال ها

بالا