کدوم یکی از این شرکت های به ما خدمات میدن؟

bahram0110

Member
.
کد:
Hello;
I am an Iranian and I wanna be a reseller.
Can you tell me Do you have any problem with Iranian customers?
If not, for how long can I sure about it.
DO you think your politics, will change about that in the future?

Thanks in advanced...

سلام
اين متنها كه شما نوشتيد همشون اشتباه تايپي دارن!

بابا خيلي راحت
Hi,
I'm Iranian
Do you service me?
Do you have any problem with iran or iranian?

Thank you

مهندسي اجتماعي هم نمي خواد
خيلي راحت جوابشون يا آره يا نه
البته اكثرا براي سرويس پرداختي كه ازش استفاده مي كنن, مثل paypal‏ يا ‎2chekout‏ قبول نمي كنن كه در اين صورت

ok, but if I pay the payment with another ip or another country (outside iran)??

I.NoBody

Active Member
سلام
اين متنها كه شما نوشتيد همشون اشتباه تايپي دارن!

بابا خيلي راحت
Hi,
I'm Iranian
Do you service me?
Do you have any problem with iran or iranian?

Thank you

مهندسي اجتماعي هم نمي خواد
خيلي راحت جوابشون يا آره يا نه
البته اكثرا براي سرويس پرداختي كه ازش استفاده مي كنن, مثل paypal‏ يا ‎2chekout‏ قبول نمي كنن كه در اين صورت

ok, but if I pay the payment with another ip or another country (outside iran)??
من هم ادعایی روش نکردم.
مسلماً وقتی من انگلیسیم ضعیفه، نمی تونم جملات رو کاملاً صحیح بنویسم.( البته فکر نمی کنم همه اش مشکل داشته باشه )
من فقط خواستم ایده داده باشم.
به هر حال خوش بحال شما که اینقدر سلیس بلدین بنویسیسن:eek:.

PadinaWebGroup

Active Member
دوستان عزيز هيشكي جواب نداد چطوري ميشه از يه نماينده درجه 1 آيكن نمايندگي گرفت مثل گوددي ؟! چه شركتي نمايندگي دسته 1ميده ؟!

ممنون

hypermatrix

Member
وقت چت با بعضی از شرکتهای آمریکایی بهتره غلط دستوری و املایی داشته باشید! توضیحش فنی و مفصل هست، اما اونا هم دوست ندارند از قوانین دولتشون پیروی کنن، فقط میترسن که لو برن!
..

همیشه توی تدریس بازاریابی، 1 جلسه رو اختصاصاً برای مزایا و معایب مهندسی اجتماعی میذارم...
درک بعضی جنبه های اون، حتی برای بازاریابهای خبره هم مشکل هست، چون بدون برخی اطلاعات و مهارتها، عملاً نمیشه نمود بیرونی اون رو دید!
میتونید نوع مذاکره و صحبت رو توی همین کار امتحان کنید. تا حالا چند نفر با the planet یا host gator چت کردند و اونا گفتند با ایران کار نمی کنند؟! و چند نفر براشون پیش اومده که جوری حرف زدند که طرف گفته معذرت می خوایم که مجبوریم اینجوری عمل کنیم، اما شما مدارکتون رو طوری ارائه بدید که مشخص مشه ایرانی هستید، ما ساپورتتون می کنیم!؟

hypermatrix

Member
جاهای زیادی هستند، اما نمایندگی مستقیم به صرفه نیست، چون باید مبلغ بالایی رو ودیعه بذارید
اما میتونید از جاهایی مثل directi و name ، نمایندگی و ساب دامین و کنترل پنل ریسلری بگیرید. خرجش هم بستگی به درصد سود مورد نظرتون داره ( هرچی بیشتر ودیعه بذارید، دامینها رو ارزون تر ثبت می کنید و سودش براتون بیشتره )

دوستان عزيز هيشكي جواب نداد چطوري ميشه از يه نماينده درجه 1 آيكن نمايندگي گرفت مثل گوددي ؟! چه شركتي نمايندگي دسته 1ميده ؟!

ممنون

myhost

Member
من نمایندگی نمیخوام
میخوام مثل سایتهای بزرگ که دومینشون را خودشون مثلا در گو ددی ثبت میکنند یا شرکت های دیگه
و ما هم به راحتی میتونیم خودمون دومین های دات آی آر را شخصا ثبت کنیم همونجوری ثبت کنم
خودم شخصا نه توسط شرکت های هاستینگ

hypermatrix

Member
برای دوستانی که سوال کردند(امیدوارم تموم شه!)

جاهای زیادی به شما این مدل ریسلری که گفتید رو میدن، اما به نظرم اینجا یکی از معتبرترینهاست :

رسلر کلاب از زیر مجموعه های دایرکت آی هست و از SuperSite استفاده میکنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا