کدام نرم افزار 3d مکملی خوب برای After Effect است

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
در ضمن شمای مایا کار میشه برای من قابلیت های match moving مایا رو تشریح کنید ؟ خیلی علاقه مندم چون مدت هاست برای این زمینه دارم با نرم افزار هایی مثل boujou و pf track سرو کله میزم . اگر مایا از این کارا هم بکنه که دیگه از نرم افزار محبوبم جدا نشم
سلام داش متین گل
شاید منظور دوستمون از برنامه های مکملی هست که توسط کمپانی Autodesk برای Maya ارائه شدن
برنامه هایی بنام های
Tonix
machmovie

www_3d_boy3

Well-Known Member
چه حوصله ایی دارید بازم این بحث قدیمی و وقت تلف کنو ادامه میدید ....بجاش بگردید یه آموزش ویدیوئیی پیدا کنید دانلود کنید تا یه پله از اونایی که مشغول بحث جلو تر برید

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
چه حوصله ایی دارید بازم این بحث قدیمی و وقت تلف کنو ادامه میدید ....بجاش بگردید یه آموزش ویدیوئیی پیدا کنید دانلود کنید تا یه پله از اونایی که مشغول بحث جلو تر برید
ما که نفهمیدیم
وقتی جواب میدیم یه چیزی می گن
وقتی هم نمی دیم 100 چیز میگن

ehsun3d

Member
مثلآ همين دوستمون كه حرف هاي من رو رد كرد (هر چند با لحن تند :mad:) ولي باعث شد كه من متوجه بشم كه مايا چه توانايي هايي در اين زمينه داره و از اين دوستم ممنونم :rose:.
اميدوارم هميشه اين بحث ها پا برجا باشه با يه محيط دوستانه .
به اميد موفقيت براي همه دوستان .

مخلص آدم چیزفهم. باور کن من فقط دوست ندارم کسی بره کلی وقت و انرژی بذاره (مثل امثال من) تا اینکه بعد از کلی زمان و هزینه بره سراغ نرم افزاری که به دردش می خوره. چون این بلا سر من اومده و میدونم چقدر هزینه داره. وگرنه کسی مایا کار کنه یا مکس یا بره کوچه تیله بازی که دوزار تو جیب من نمیره.

در مورد این هم که میگید لحن من تنده خیلی تعجب می کنم. شاید چون کمی خودمانی هستم اینجوری برداشت میشه.

:green:

:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا