کارهای من با Nurbs

linkin_park

Member
سلام ، من از اعضای p30 هستم ، و قصد دارم اینجا هم فعالیت کنم
تا با کمک دوستان سطح کارمو بهتر و بهتر کنم ...

من 1 سال و نیم هست که Rhinoceros Nurbs Modeling کار میکنم ، و تقریبا تمام فوت و فن های این برنامه رو یاد گرفتم .
چون خاصیت نربز اینه که شما اگه یاد بگیری حرفه ای میشی ، اما یاد نگیری آماتور هم محسوب نمیشی ... یه سیستم خاصی داره
و چون میدونم تو ایران کم کار میکنن گفتم بهتر باشه یه کم در موردش توضیح بدم :

روش مادلینگ نربز بر پایه خط هست . پس همین اول کار نتیجه میگیریم کار دقیقه چون با خط هست . Snap ها هم رکن اصلی برنامه هستن . که به جرات میتونم بگم Rhino یکی از بهترین Snap ها رو داره بر خلاف مکس که اصلا جالب نیست .
با رسم خطوط شما در آخرین مرحله باید به حجم تبدیل کنید که تنها عامل سختی و پیچیدگی این روش مادلینگ همین مرحلس ...
چون خیلی باید فکر کنید که جی میخواین بسازین و از همون اول به قصد همون آبجکت بسازین . بر خلاف مکس که با یه باکس شروع میکنی و بقیش خودش جور میشه :wink:
در کل من پشیمون نیستم از نربز کار کردنم ... تجربه خوبی بود ... شاید بعضی ها فکر کنید که منسوخه اما من Shape هایی با نربز ساختم تو 10 دقیقه که با مکس 1 روز باید بشینید تا بتونید بسازید ...

اینم از کارام :

برج اسپینیکر در انگلیس :

2003996898540199471_rs.jpg

واقعی :
2003948852767275899_rs.jpg

خودکار فانتزی :(این همین راکتیه که ایران فرستادده هوا :lol:(
2003942130389565449_rs.jpg

برج پیزا :(آخرین کار من در نربز)

2003960713865674100_rs.jpg

2003959957611026340_rs.jpg

2003948048690266178_rs.jpg

برج المپیک :
2001076115450128199_rs.jpg

استادیوم المپیک تورین
:(بعلت حجم فوق العاده بالای کار و سیستم بیخودم نیمه کاره موند)
stadium1.png

stadium.jpg

چن تا کار دیگه هم هست که در حدی نیست اینجا بذارم ...
شرمنده صفحه سنگین شد .... راستی برج پیزا رو قرار بود کامپوزیت کار کنم یه کار طنز اما رفتم سراغ مکس الانم 2 هفتس می مکسم .... :)

آخرین ویرایش:

DIMO

Active Member
ایولا خیلی قشنگ شده تبریک میگم،بابت توضیحات کاملت هم ممنون فقط اگر یه نگاهی به قوانینه قسمت گالری مینداختین بهتر بود،ورودت رو هم مجید آنلاین تیریک میگم.:)

آخرین ویرایش:

Maxtonian

Member
سلام رفیق
کارهات خیلی با ارزشه. خدا رو شکر یکی پیدا شد که با این نرم افزار کار کرده باشه.
توی یه فرصت مناسب باهات تماس می گیرم در ضمن از برج پیتزا خیلی خوشم اومد.کارت ردیفه.

linkin_park

Member
واقعا ازتون ممنونم بخاطر نظراتتون ... شرمنده قوانین رو فراموش کردم ...

فعلن دارم روی چهره ی کرت کوباین کار میکنم با مکس بسازمش ... دعا کنید خوب از آب در بیاد ...

pythoN

Active Member
سلام .
خوش اومدی . کلرتم زیباست .
اگر جسارت نباشه وایر لطفا :d . ( از مقامات دستور رسیده کار های خیلی عالی رو وایرش رو هم بزارید )
رندر و تکسچر هم عالیه .

بچه ها اسپم ممنوع .

linkin_park

Member
چشم حتما تا امشب میذارم .... الان وقتشو ندارم ....

البته کارام در حدی نیست که شما میگی ، خیلی لطف دارین .

NAKOOT

Well-Known Member
کارت حرف نداره برادر
126fs4343671.gif

کاملا از کارهات مشخصه حوصله ی بالایی داری، چون جزئیات زیادی تو کارهات دیده می شه ...
آرزومند آرزوهات
4xvim2p.gif

pythoN

Active Member
خیلی ممنون البته جدا از گذاشتن وایر برای اثبات کار برای من یکی وایر مهم تر از رندره . چون شیوه ی مدلینگ و حرفه ای بودن یا نبودن مدل مشخص میشه و حتی میشه خیلی چیزا ازش یاد گرفت .
موفق باشی.

tarfand2006

New Member
خیلی عالی بود حرفات روی من که تاثیر گذاشت
من مشتاق هستم بدونم سخت افزار سیستم شما چی هست
Cpu, Ram ,Graphic?
ممنونتونم

linkin_park

Member
خیلی ممنون از نظرات ، منو شرمنده کردید .

سیستم در پیت من :
CPU INTEL 2.8 full ache
VGA Geforce FX 256mb 5500
1 GIG of RAM
MOther Board Iwill! P4Se-Gold

خیلی مضخرفه ... تو کار با اون برج پیزا داغون شدم . در حدی بود که هر طبقه رو مجبور بودم تو یه فایل جدا مدل بزنم و آخرش واسه رندر یه جا کردم ...
اون استادیوم هم که اصلا نگم بهتره !

جدیدترین ارسال ها

بالا