کارهای جلوه های ویژه متین نخل احمدی | may 2014

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام به همگی.
قطعا مسابقه CG Student Award رو می شناسید. یک مسابقه بین المللی برای تمام هنرمندان جلوه های ویژه ، انیمیشن و بازی سازی که بسیار معتبره. با وجود رقیب هایی که در بهترین کالج های VFX دنیا مثل Sheridan یا Vancouver Film School و تحت نظر حرفه ای ترین استاد ها مشغول به تحصیل هستند ، من کارم رو برای این مسابقه فرستادم . برنده شدن در چنین مسابقه ای با چنین شرایط کمی ناعادلانه برای ما ایرانی ها که از امکانات آموزشی خوب محرومیم، خیلی دشواره برای همین به کمک شما نیاز دارم. یکی از قسمت هایی که توی CG Student Award میشه توش مقام آورد، قسمت Open یا به انتخاب مردمه. خوشحال میشم که اگه از کار خوشتون اومد برای حمایت از من، به آدرس پروفایل من در مسابقه برید و کار رو از قسمت Vote for this entry! توی هر شبکه اجتماعی که دوست دارید share کنید. هر share یک امتیاز محسوب میشه و محدودیتی هم در تعداد نداره. بسیار بسیار از شما تشکر می کنم بابت همکاریتون :rose:

آپدیت در 23 می 2014: امروز فینالیستهای مسابقه اعلام شدند و اسم من هم توی لیست بود و اگر به میزان کافی رای جمع بشه میتونم به عنوان برنده شناخته بشم. لیست فینالیست هارو می تونید از اینجا ببنید
http://www.cgstudentawards.com/open-all/finalists?view=category

خوشحال میشم با رای دادن به من کمک کنید.

matin-na-vfx-reel-frame1.jpg

matin-na-vfx-reel-frame2.jpg

و حالا در مورد کار. بعضی از این ها رو توی ریل قبلی شاید دیده باشید اما اکثرا جدید هستند. برای درک بهتر اینکه چطور این کارها انجام شدند یک breakdown ساده هم پشت هر کار هست که مراحل رو نشون میده.
کارها با نرم افزارهای مختلقی انجام شده اما شاخص ترین اون ها PFTrack ، 3Ds max ، mudbox ، After Effects و Vray هستند.

matin-na-vfx-reel-frame4.jpg

matin-na-vfx-reel-frame5.jpg

آدرس پروفایل من در مسابقه : http://www.cgstudentawards.com/entries/matin-nakhl-ahmadi

لینک مشاهده کار در آپارات (کیفیت پایین) : http://www.aparat.com/v/2gujC

لینک مشاهده کار در Vimeo (کیفیت HD) : س https://vimeo.com/95336208

بسیار بسیار خوشحال میشم که نظرتون رو در مورد کارها بدونم. خوشحالم کنید :rose:
موفق باشید
متین نخل احمدی

آخرین ویرایش:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
میتن جان جدا از ویدئو خوشم اومد . جدای خود کار که حرفه ای انجام شده بود ، Break down هم کاملا حرفه ای و عالی ساخته شده بود .
تنها نکته ای که میتونست کار رو حرفه ای تر کنه ، ساخت شات های فاینال خیلی سینمایی میتونه باشه . استفاده از shot های اینترنتی رکورد شده که تو اینترنت هست حس خیلی خوبی منتقل نمیکنه . ولی باز هم در کل ویدئویی کاملا قابل ستایشی بود . دمت گرم . :rose::paint:
راستی متین جان کارت رو هم تو فیسبوکم share کردم . امیدوارم امتیاز خوبی کسب کنی و موفق باشی.

gigamax

میتن جان جدا از ویدئو خوشم اومد . جدای خود کار که حرفه ای انجام شده بود ، Break down هم کاملا حرفه ای و عالی ساخته شده بود .
تنها نکته ای که میتونست کار رو حرفه ای تر کنه ، ساخت شات های فاینال خیلی سینمایی میتونه باشه . استفاده از shot های اینترنتی رکورد شده که تو اینترنت هست حس خیلی خوبی منتقل نمیکنه . ولی باز هم در کل ویدئویی کاملا قابل ستایشی بود . دمت گرم . :rose::paint:
راستی متین جان کارت رو هم تو فیبوکم share کردم . امیدوارم امتیاز خوبی کسب کنی و موفق باشی.

مرسی حسین عزیز. ممنون که کارو دیدی و قوت قلب میدی. برای فوتیج ها هم قبول دارم اما خوب امکانات تصویربرداری برای بعضی شات ها نیست دیگه مجبوری. توی کل پلان ها فقط یک شات از اینترنت برداشته شده ، بقیه رو خودم گرفتم.
بابت شیر هم بسیار ممنونم . ایشالا که شما هم موفق باشی دوست من :)

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
از لحاظ تکنیکی عالی شده ، اگر روی فیلم های بیس و رندر کار کنید قطعا میتونید برنده بشید !

اون اسکن سه بعدی با چه نرم افزاری بود ؟ من سه چهار نرم افزار رو میشناسم اما اشنا نبود واسم .

اما جدی کارتون خیلی حرفه ای بود ! معلوم بود روش حسابی کار کردید !
تبریک :rose:

آخرین ویرایش:

gigamax

از لحاظ تکنیکی عالی شده ، اگر روی فیلم های بیس و رندر کار کنید قطعا میتونید برنده بشید !

اون اسکن سه بعدی با چه نرم افزاری بود ؟ من سه چهار نرم افزار رو میشناسم اما اشنا نبود واسم .

اما جدی کارتون خیلی حرفه ای بود ! معلوم بود روش حسابی کار کردید !
تبریک :rose:

ممنونم ازت. خوب طبیعیه که من رندر من نیستم و نمی تونم و نباید مثل کسی که تخصصش رندره، رندر بگیرم اما تو ایرانیم دیگه. باید همه چیزو بلد باشیم.
اون نرم افزار Agisoft Photo Modeler بود که با اینکه خیلی باگ داره و واقعا سخت می تونی مدلو توس بسازی اما به درد بخور میشه واسه آدم.

مرسی که اینقدر با دقت نگاه کردی و نظر دادی :rose:

+Mohammad+

Well-Known Member
کار بسیار حرفه ای و زیبایی بود ... بسیار لذت بردم ... واقعا دست کمی از انیماتورهای خارجی ندارید!
ما توی ایران امثال شما رو داریم ، اما متاسفانه جلوه های ویژه ی فیلم هامون به پای فیلم های خارجی نمیرسه...

موفق و مؤید باشید متین جان :rose:

آخرین ویرایش:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
تبریک و خسته نباشید.
کارای خوبی بود. فقط اون حالت روبات بودن که سوختی پوست صورت و اینا در آوردی هنوز جای کار و جای بهتر شدن داره. اما ترکینگش خیلی خوب شده.

gigamax

کار بسیار حرفه ای و زیبایی بود ... بسیار لذت بردم ... واقعا دست کمی از انیماتورهای خارجی ندارید!
ما توی ایران امثال شما رو داریم ، اما متاسفانه جلوه های ویژه ی فیلم هامون به پای فیلم های خارجی نمیرسه...

موفق و مؤید باشید متین جان :rose:

ممنونم محمد عزیز. هنوز تا کارای خارجی راه خیلی مونده. مشکل تو ایران فقط لابی بودن کارهاست والا هم مدیریت و هم تخصص کم کم درست میشه اگه آدمایی درستی کارو انجام بدن.

تبریک و خسته نباشید.
کارای خوبی بود. فقط اون حالت روبات بودن که سوختی پوست صورت و اینا در آوردی هنوز جای کار و جای بهتر شدن داره. اما ترکینگش خیلی خوب شده.

ممنونم امین جان. آره قبول دارم چون اون کار اصلا یه کار فاینال نیست و wip خورده زیرش. رندر اونجا هم رندر تسته ولی خوب ضعف اصلی من رندر و متریال هستش که ایشالا با کمک شما کم کم ... :)

.:BehzAd:.

Active Member
سلام

کار با ارزشی شده تبریکات ویژه من رو هم پذیرا باشید و امید وارم مقام خوبی تو این مسابقه کسب کنید!

موفق باشید!

آخرین ویرایش:

Ali 59

Well-Known Member
سلام
خسته نباشی...خیلی خوب بود. خدا قوت... چند بار دیدمش و نکات خوبی ازت یادگرفتم. نمیدونم تو اون مسابقه برنده شدی یا نه ولی در هرحال موفق باشی..

در مورد حرکت نرم دوربین روی میز کامپیوتر میشه توضیح بدی؟ از stabilizer یا چیزی استفاده کردی؟؟ خیی خوب دراومده.

پ. ن: من خیی وقته اینجا نیودم و این پست ظاهرا خیلی قدیمیه و امیدوارم توببخ نشم! بهرحال پست دادن عیب نیست..ندانستن و پست ندادن عیبه! -شهید علی اولیا- :D

JEYDI7

Active Member
کلی کار خیلی خوب بود بخصوص ترکینگ ها
یک خسته نباشید گرم از طرف من
موفق باشید :)

جدیدترین ارسال ها

بالا