چگونگي خريد هاستينگ از خارج از كشور؟ كمك...

NextWorld IT

Active Member
پوريا تو انگار نميفهمی منظوره من چيه پس کلا بيخيالت ميشم
قاصدک خوب يکم توضيح بده که این کارتايی که ميگی چطور کار ميکنن
يعنی Limit دارند يا نه؟
اگر کسی رفتو 1 ميليون دلّار خرج کرد چی؟
وابسته به کجست؟
چطوری تاييد ميکنيد که خود طرف از کارت استفاده ميکنه؟
اگر پولشو پرداخت نکرد چی؟

ghasedak_

Member
با سلام
همون طور كه اميد خان گفت اين كارت ها دبيت هست براي همين هيچ محدوديتي نداره شما هرچي بريزي توي كارتت همون مبلغ رو مي توني استفاده كني.
اين كارت ها به نام كسي صادر نميشه فقط داراي شماره كارت - كد امنيتي و تاريخ ابطال هست و موقع تحويل مثل كارت هاي اينترنت روي شماره كارت يه لاك مخصوص هست كه شما خودتون اون رو پاك مي كنيد.
قابليت هاي اين كارت هم مثل مستركارت هاي ديگه هست و همه جا اعتبار داره.
اين كارت ها هم توسط يكي از شركت هاي اماراتي صادر ميشه.
راستش از يكي از دوستانم خيلي تعريف اينو شنيدم و با توجه به امكانتي كه داره خيلي به صرفه هست. اولش فكر كردم اينم سر كاري هست ولي بعد از اينكه تحقيق كردم ديدم يه شركت معتبره- با هاشون تماس گرفتم يه سفارش 1500 دلاري دادم كه انشا الله قرار توي هفته آينده برسه. حدود 40 تا كارت هم بيشتر نيست . بقيه هزينه هم خريد اعتبار براي خودمون براي شارژ كارت هايي كه مي ديم هست.
هزينه شارژ هم به نسبت خيلي پايينه و قيمت دلار روز رو حساب مي كنيم. فكركنم براي 300 دلار چيزي حدود 10 دلار باشه .

Pooriya_Online

Active Member
قاصدك من ميخوام.

راستي NextWorld IT جان من منظورت رو فهميدم عزيز. ولي خوب اينترپل توي ايران يعني هيچ :wink:

راستي قاصدك چه طوري بايد توش پول واريز كرد؟ وآيا بايد هر دفعه كه تموم شد يه كارت جديد خريد؟ حاسبي كه از توش پول برداشت ميشه از كدوم بانك هست؟

ghasedak_

Member
Pooriya_Online گفت:
قاصدك من ميخوام.

راستي NextWorld IT جان من منظورت رو فهميدم عزيز. ولي خوب اينترپل توي ايران يعني هيچ :wink:

راستي قاصدك چه طوري بايد توش پول واريز كرد؟ وآيا بايد هر دفعه كه تموم شد يه كارت جديد خريد؟ حاسبي كه از توش پول برداشت ميشه از كدوم بانك هست؟

همون طور كه گفته شد براي داشتن اين كارت ها به حساب بانكي نياز نيست - طرز كارشون شبيه به كارت تلفن هست. با اين تفاوت كه اعتبارشون كه تمام شد نياز به خريد كارت جديد نداريد همون كارت قبلي رو براتون شارژ مي كنيم.
براي شارژ هم ما خودم به عنوان نماينده اين شركت اين اختيار رو داريم تا از حساب خودمون كارت هاي مشتريان رو شارژ كنيم كه هم در هزينه و هم در وقت خيلي صرفه جويي ميشه.
به محض اينكه پول رو به حساب ما در ايران واريز كنيد و با ما تماس بگيريد كارتتون رو شارژ مي مي كنيم!!! :wink:

NextWorld IT

Active Member
پس اينها اعتباري نيستند بلكه دبيت هستند...
در ضمن فكر كنم حداقل سن 18 باشه درسته؟

ghasedak_

Member
من كه 100 بار گفتم دبيت!!!
در اصل كرديت به درد كسي مي خوره كه بخواد بالاي 2000 -3000 دلار كار كنه.
اين كارت ها براي رفع نياز كساني هست كه مي خوان از طريق اينترنت خريد كنن.هيچ هزينه اضافي هم به جز اونايي كه گفتم نداره
همون طور كه گفته شد چون به نام فرد صادر نميشه محدوديت سني هم نداره

Pooriya_Online

Active Member
ghasedak_ گفت:
من كه 100 بار گفتم دبيت!!!
در اصل كرديت به درد كسي مي خوره كه بخواد بالاي 2000 -3000 دلار كار كنه.
اين كارت ها براي رفع نياز كساني هست كه مي خوان از طريق اينترنت خريد كنن.هيچ هزينه اضافي هم به جز اونايي كه گفتم نداره

پس من حتما حتما ميخوام ولي از لحاظ سني چه طور؟ همون طور كه نكست ورلد گفت بايد 18 سال باشيم؟ :wink:

آخه من 16 سالمه :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا