چگونگي خريد هاستينگ از خارج از كشور؟ كمك...

Pooriya_Online

Active Member
سلام

من ميخوام از يه سايت خارجي هاستينگ بخرم. بايد چيكار كنم؟ اگه كريديت كارت ميخواد بايد از كجا بگيرم و قيمتش چنده؟

ممنون...

Ealireza

Member
Pooriya_Online گفت:
سلام

من ميخوام از يه سايت خارجي هاستينگ بخرم. بايد چيكار كنم؟ اگه كريديت كارت ميخواد بايد از كجا بگيرم و قيمتش چنده؟

ممنون...
پوريا جان كرديت اينطوري نيست كه بري بخري
بايد بري يه حساب باز كني بعد از رو حسابت يه Visa بگيري فكر كنم يه شركت باشه كه اين كار رو برات ميكنه
در ضمن شركت هاي خارجي خيلي زبون نفهمن من خودم ازشون يك هاست گرفتم خيلي پشيمون شدم
توصيه ميكنم از ايران بگير خيلي به صرفه تره در ضمن فروشندش هم دم دستت ميتوني بري بيخ خرش رو بگيري :wink:

موفق باشيد

ghasedak_

Member
Pooriya_Online گفت:
سلام

ممنون...

با سلام
اگر ويزا كارت خواستي با من تماس بگير - حداكثر 4 روزه هم تحويل ميديم. مستر كارت هم همين طور ولي هنوز پك مستر كارت برامون از دوبي نرسيده

oxygenws

Active Member
پوریا جان،
من چند باری از اونور گرفتم، یه جا پیدا کرده بودم که 100 مگا بایت رو می داد 25 دلار، با 20 گیگا بایت پهنای باند ماهانه!!!
به هر حال....

دو بار کل سایتم پاک شد (البته بعد از این دو بار دیگه بیخیال شدم، شاید بیشتر پاک شده بوده!!) ، بهشون ایمیل زدم گفتم که چی شده، فقط جواب دادند که "سرور هک شده و اطلاعات پاک شده، نسخهء پشتیبان خودتون رو برگردونید!! " (البته اینا رو انگلیسی گفته بودند) خوب من چکار می تونستم بکنم؟؟؟

شاید بدونی، CPanel یه ایمیل پیش فرض برای کاربرا می سازه، هم از این بابا فضا می گرفتی..... تقریبا ماهی 10 مگا بایت ایمیل به این ایمیلت میومد، اونها هم کوچیکرترین کم لطفی ای نمی کردند و در اولین فرصت ایمیلت رو به سایت های spamming می دادند و خوب مسلما پول زیادی از اونها می گیرند.

لطفا فکر بد هم در مورد من نکن!! (امیدوارم منظورم رو بفهمی)

موفق باشید، امید

oxygenws

Active Member
در ضمن، این رو یادم رفت بگم....
احتمالا تا چند وقت دیگه می تونم ویزا به صورت credit بهت بدم نه debit. این کارت هایی که الان می دن، همه debit هستش، یعنی پول رو پیش می گیرند. ولی احتمال زیاد، می تونم بهت credit بدم :)

Pooriya_Online

Active Member
oxygenws گفت:
در ضمن، این رو یادم رفت بگم....
احتمالا تا چند وقت دیگه می تونم ویزا به صورت credit بهت بدم نه debit. این کارت هایی که الان می دن، همه debit هستش، یعنی پول رو پیش می گیرند. ولی احتمال زیاد، می تونم بهت credit بدم :)

چقدر ميدي؟ :?:

راستي يكي از دوستان من بلده فيك كريديت كارت بزنه ولي به من ياد نميده. سايت خودشم همين طوري از ياهو خريده شما نميدونيد چه طوري بايد ساخت؟ :?:

123456

Member
چطوری

الان که حرف کردیت کارت شده من یک سوال دارم.
من در اروپا هستم و اینجا برای دادن کردیت کار پوست از کله آدم می کنند تا مثلا کردیت بدهند و یا مستر و یا ویزا کارت بدهند.

آیا راهی وجود دارد که از طریق ایران این کارتها را بگیریم یعنی من که ساکن اروپا هستم وقتی میام ایران حساب باز کنم و ویزا کارت و یا مستر کارت بگیرم؟

منظورم این است که تو ایران راحت این کارتها را می دهند؟

oxygenws

Active Member
فری چیه علیرضا جان، کوتاه بیا....
دوستان دیگه هم لفطا صبر کنند تا من یکی برای خودم بگیرم و تست کنم، اگر دیدم کارت خوبیه، چشم، در خدمت هستم، و گر نه دوست ندارم سرتون رو کلاه بذارم و الکی یه چیزی بگم یا اینکه چمیدونم سرویس بد بود و اون شرکته پول شما رو بخوره و .... (پول منو اگر خورد به درک!!)
لطفا یه 2-3 هفته ای صبر کنید، همه چی رو می گم.

123456، این کارت ها رو تو ایران نمی دن!!! تا همین الان هم همه جا فقط debit می دادند ولی کم کم داره کردیت هم میاد.... این کارت ها به صورتیه که یه نفر که اعتبار زیادی اونور داره و حساب بانکی بسیار معتبری داره، میاد تحت کارت خودش، برای بقیه پول صادر می کنه و مثلا یه مبلغ سالیانه یا per transaction هم می گیره که خوب این مبالغ --حتما--- هست ولی به مقادیر مختلف. معمولا کارت های debit پول و اعتبار نمی خواد، شما باید یه سالیانه بدید و هر دلارتون کمی گرون تر در میاد و رو هر transaction هم یه پولی ازتون می گیرند، اگر هم جایی دیدید که ادعا می کنه دلارش ارزونه و هم قیمت دلار بازاره و اینا..... چرت گفته!!!!
در مورد credit کمی قضیه فرق می کنه و شما باید اعتبار بیشتری بذاری، هر چقدر اعتبار بیشتری بذاری، می تونی ماهیانه بیشتر خرج کنی. البته این اعتبار یه حداقل و یه حداکثری داره. البته شرکت سرویس دهنده هم یه مبلغی، شاید سالیانه و شاید per transaction ازتون می گیره که این مبلغ نیز بر حسب اعتبارتون کم و زیاد می شه.
مثلا اگر 700 دلار اعتبار بذارید (مثلا) 5% رو هر transaction می خوره ولی اگر 1400$ بذارید، 2%

123456، فکر کنم بشه واسه شما هم از این نوع کارت ها صادر کرد. لطفا کمی صبر کنید، همینجا اعلام عمومی می کنم.

NextWorld IT

Active Member
ببينيد اگر شما ميخوايد فقط براي يك hosting بريد و credit card بگيريد واقعا کار اشتباهی ميکنيد
چون توي ایران که نميشه از credit card بطور روزمره استفاده کرد....به نظر من این چند مورد هم ميتوانيد به راحتی پول رو حواله کنيد به حساب فروشنده...
چون در ایران هنوز پشتيبانی از این كارتها وجود نداره...اگر مشکلی پيش بياد يا از کارت شما سو استفاده بشه دستتون به جايی بند نيست....من شنيدم چند شعبه از بانک های خارجی در کيش وجود داره اگر بتونيد از خود بانک Credit card بگيريد بسيار مطمئن تر خواهد بود
من شخصا به جاي ديگه بجز بانك اطمينان نخواهم کرد......

دنبال فيك هم نرو كه بدبختي داره./..

oxygenws

Active Member
آره خوب، nextworld راست می گه.....

فقط کمی در مورد توضیحات ایشون.......

- ما تو ایران هیچ نوع بانک خارجی نداریم!!! چه مناطق آزاد و چه غیره (روزنامهء شرق مال 1-2 هفته پیش)

- بانک محترم رفاه به طرز احمقانه ای کارت ویزای credit می ده ولی کمترین اعتبارش چیزی حدود 1000 پونده و کلا کمی زیاد احمقانهء دیگه!!! شاید برای تاجر های فوق العاده خفن و گنده خوب باشه.

- در مورد این کارتی هم که من می گم، حتی اگه کارتتون گم بشه، 3 سوت براتون جدید صادر می کنند و کلا یه جورایی کارشون درسته (باز هم صبر کنید تا من کامل تستش کنم)

- در مورد فیک هم nextworld کاملا درست می گه، سعی کن به جای یاد گرفتن کلک و راه های خلاف، وقتتو کمی مفید مصرف کنی.

ghasedak_

Member
با سلام
همون طور آقا اميد گفت ما فقط دبيت كارت مي ديم
يعني شما همون مقداري كه توي كارتتون هست مي تونيد استفاده كنيد نه بيشتر!!!!
ويزا كارت ها به صورت از پيش پرداخت شده است وغير قابل شارژ ولي مستر كارت ها قابل شارژ هست و امكان درسترسي گزارشات خريد و مقدار مبلغ باقي مونده هم وجود داره!! هزينه سالانش هم حدودا سالي 15000 تومن در مياد كه به نسبت كارت هاي ديگه خيله به صرفه تر هست. تحويل كارت هم تضميني هست و كمتر از 4 روز!!!!!!!!!!
اين مستركارت ها خيلي راحت شارژ ميشه و بعد واريز پول به حساب ما و يك تماس 3 سوته پول مي ره توي كارتتون. اگر كسي خواست به من پيغام بده تا بهش بگم چي كار كنه

NextWorld IT

Active Member
پوريا گفتم که دنبال فيک نرو
به این راحتيا نيست که
ممکنه که بتونی از Checkout بگذری امّا بعدش پيدات ميکنن
و این هم مثل هک نيست که از کنارش بگذرن ...به این ميگن دزدی کامل پس اگر فروشنده به وسيله اینترپل ازت شکايت کنه ميفتی تو زندان..
به هيچ وجه اصلا به فكر این چيزا نباش
در ضمن شما ميخوای Host بگيری تو هاست گرفتن هم کلّی مشخصات ميخود ازت..

درباره اکسيژن هم بگم که من خيلی وقت پيش شنيده بودم كه تو ايران بانك هست شايد اشتباه بوده ..
در باره اون Credit card هم که بانک رفاه ميده فكر نکنم احمقانه باشه ...و رقمش هم کاملا معقول هست...چون هرجا هم وقتی ميخوای Credit card بگيری بايد حساب بانکی قوی و پشوانه معتبر داشته باشيد
پس 1000 پوند اونقدرا هم بد نيست
تازه اخه نميرزه يكنفر براي 100 پوند يا 200 پوند بره credit card بگيره....چون اصلا استفاده نميشه ازش کرد تو ايران..
مگه اینکه همون تاجر يا سرمايه دار باشی و این کارت بدردت بخوره
بهرحال باز هم براي این کاراي کوچيک ميشه از حواله بانکی استفاده کرد که هم مطمئنه و هم تقريبا سريع...

Ealireza

Member
آقا ميشه يك منبع واسه Fake معرفي كنيد
مرسي
من شماره كارت بنده خدا رو دارم شماره شناساييش رو ندارم :lol:
پس يعني هيچي ندارم :lol:
اگه ميشه در باره Fake و راه هاش يكم توضيح بديد

و پوريان جان گفتم كه بهترين و منتقي ترين روش خريد از ايرانه

ghasedak_

Member
NextWorld IT گفت:
پوريا گفتم که دنبال فيک نرو
به این راحتيا نيست که
ممکنه که بتونی از Checkout بگذری امّا بعدش پيدات ميکنن
و این هم مثل هک نيست که از کنارش بگذرن ...به این ميگن دزدی کامل پس اگر فروشنده به وسيله اینترپل ازت شکايت کنه ميفتی تو زندان..
به هيچ وجه اصلا به فكر این چيزا نباش
در ضمن شما ميخوای Host بگيری تو هاست گرفتن هم کلّی مشخصات ميخود ازت..

درباره اکسيژن هم بگم که من خيلی وقت پيش شنيده بودم كه تو ايران بانك هست شايد اشتباه بوده ..
در باره اون Credit card هم که بانک رفاه ميده فكر نکنم احمقانه باشه ...و رقمش هم کاملا معقول هست...چون هرجا هم وقتی ميخوای Credit card بگيری بايد حساب بانکی قوی و پشوانه معتبر داشته باشيد
پس 1000 پوند اونقدرا هم بد نيست
تازه اخه نميرزه يكنفر براي 100 پوند يا 200 پوند بره credit card بگيره....چون اصلا استفاده نميشه ازش کرد تو ايران..
مگه اینکه همون تاجر يا سرمايه دار باشی و این کارت بدردت بخوره
بهرحال باز هم براي این کاراي کوچيک ميشه از حواله بانکی استفاده کرد که هم مطمئنه و هم تقريبا سريع...

اينكه خوبه بانك ملي 2500 يورو مي گيره!!!!

oxygenws

Active Member
درسته nextworld.....
ولی این کار تهای ویزا ه من می گم که احتمالا می تونم به بچه ها بدم، هم اینکه credit هست (debit نیست) و هم اینکه قیمتش خیلی کمتر از کارت های بانک رفاهه (چیزی حدود 300 پوند فکر کنم، دقیقشو بعدا می گم)

موفق باشید، امید

ghasedak_

Member
خدا كنه كه از سايت:
www.iranvisacard.com نگرفته باشيد چون اينا كلاه بردار محض هستند.
من شانس آوردم.نزديك بود منم كلاه بره سرم.
اولش مي گفتن كه ما تحت بانك hsbc انگليس هستيم اسم سايتشون هم iranhsbc.com بود حالا اومده زده كه ما هيچ رابطه اي با اينك بانك نداريم.من از طريق يكي از اقوامون توي آلمان دوبار به اون شماره حسابي كه به من دادن پوا واريز كردم ولي دوبارش برگشت خوده بود!!!
ولي اونايي كه از ايران پول ريختن رو نمي دونم.
به هر حال همه چيزشون مشكوك هست!!!!

Pooriya_Online

Active Member
خيلي ممنون...

جواب كلي (با خوندن همه پاسخها اين جواب رو ميدم) من فقط براي خريد هاست نميخوام كريديت بگيرم و چيزهاي ديگه هم ميخوا. پرمورد فيك هم من برنامش رو دارم ولي لمش دستم نيست. درضمن دوستم پس چه طوريه كه بعد از 1 سال دوباره از ياهو هاست گرفته (يعني آخر امسال ميشه 2سال) و هنوز نگرفتنش تازه توي ايران هم اينترپل مينترپل حاليشون نيست چون اگه بود بايد يه سري از افراد ديگرو ميگرفتن :wink:

راستي قاصدك مطمپني كه اين مستر كارتها رو 15000تومن ميدي؟ مطمني كه يه 0 كم نزاشتي؟

درضمن من شنيدم كه بانك صادرات داره اين امكانات رو مياره. راستي اين تجارت الكترونيكي چي شد؟ هنوز با اسلام و قانون اساسي مخالفت داره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا