چگونه طرح رو لباس چاپ كنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMiR

Active Member
سلام
من يه طرح(لوگو) دارم ميخوام رو ي چند تا تي شرت چاپ كنم
چه وسايلي نياز دارم؟
يه جا خوندم كه با يه سري كاغذ كه رنگ رو با حرارت پس ميدن ميشه اين كارو كرد
اگه كسي ميدونه توضيح بده ثواب كرده ، يه جوري باشه كه طرح يه مدتي ثبات داشته باشه و از ريخت نيوفته
ممنون

در ضمن زير ديپلم بگين كه من حاليم شه

بازم ممنون

تا بعد...

NaviD.R.R

Member
فکر کنم این کار رو به روش چاپ سیلک اسکرین بتونی انجام بدی.(یک نوع چاپ دستی)

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
يه پرينت از طرحتون مي گيرين با تي شرتها مي برين يه جايي كه چاپ سيلك داشته باشند.
اونها عكاسي مي كنن و روي پيراهنتون چاپ مي كنن .
البته براي ثبات طرح بگين از رنگهاي پلي اتيلن استفاده كنن.

موفق باشيد
مهدي

tourist

New Member
دوست عزیز
اگر خواستی من میتوانم از چین برایت بیاورم

قیمت هر 30 عدد a4 حدودا 40000 تومان

است با تشکر

mamali132002

Active Member
من دارم اگر خیلی فوری هست یکی من برات درست میکنم. ولی چون کاغذم کمه بیش تر از یکی نمیتونم.

shahramjoon

New Member
منم اگه خواستی میتونم توو دبی برات بزنم و بیارم
روی تی شرت سفید یا مشکی و سایز اسمال و مدیوم و لارج
هر عدد 12000 تومان.

Ocarina

Member
سلام
ما کارمان چاپ روی پارچه است اگه تیراژ بالا هست تماس بگیر..

آخرین ویرایش:

Ali_ix

Well-Known Member
آقای علی مرادی میشه یک توضیحات مبسوطی اینجا بدید ؟
درباره قیمتها ، حداقل تیراز، تعداد رنگ و نوع طرح و جنسهای قابل اجر و ... ؟

ساره

New Member
با سلام خدمت همه دوستان
من می خوام طرحهای ایرانی رو روی لباسها ( تی شرت و روسری) با کیفیت خوب پیاده کنم . ( طرحهای اسلیمی و طرح فرش و ترمه و کتیبه و ...)
کسانی که دست اندر کار چاپ روی پارچه و لباس لطفا شماره تماس بذارن تا مذاکره کنیم. البته ابعاد کار وسیع نیست و فعلا یه طرح آزمایشیه ولی اگر تو بازار خوب جواب بده حتما کارم رو ادامه می دم .
کسانی که پیشنهادهای بهتری دارند یا تخصصی در این زمینه بشتابند و در سود این کار شریک شوند

Ocarina

Member
ساره گفت:
با سلام خدمت همه دوستان
من می خوام طرحهای ایرانی رو روی لباسها ( تی شرت و روسری) با کیفیت خوب پیاده کنم . ( طرحهای اسلیمی و طرح فرش و ترمه و کتیبه و ...)
کسانی که دست اندر کار چاپ روی پارچه و لباس لطفا شماره تماس بذارن تا مذاکره کنیم. البته ابعاد کار وسیع نیست و فعلا یه طرح آزمایشیه ولی اگر تو بازار خوب جواب بده حتما کارم رو ادامه می دم .
کسانی که پیشنهادهای بهتری دارند یا تخصصی در این زمینه بشتابند و در سود این کار شریک شوند
سلام
چاپ روی پارچه با چاپ سیلک و غیره متفاوت است و کلاً پیچیدگی خواص خود را دارد به همین دلیل پیش بینی برای آن مشکل است.
تخصص ما در این ضمینه است و این کار را انجام میدهیم... با تضمین کیفیت و کاملاً ثابت بودن رنگ( دستگاه و تجهیزات کار در اختیار خودمان است در نتیجه واسطه ای در کار نیست).
تجربه چاپ بر روی روسری و تی شرت را نیز داشته ایم.
>> اگر به تصمیم قطعی رسیده اید و تیراژ کار بالا است میتوانید تماس بگیرید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

ساره

New Member
ali_moradi گفت:
سلام
چاپ روی پارچه با چاپ سیلک و غیره متفاوت است و کلاً پیچیدگی خواص خود را دارد به همین دلیل پیش بینی برای آن مشکل است.
تخصص ما در این ضمینه است و این کار را انجام میدهیم... با تضمین کیفیت و کاملاً ثابت بودن رنگ( دستگاه و تجهیزات کار در اختیار خودمان است در نتیجه واسطه ای در کار نیست).
تجربه چاپ بر روی روسری و تی شرت را نیز داشته ایم.
>> اگر به تصمیم قطعی رسیده اید و تیراژ کار بالا است میتوانید تماس بگیرید.
09153110325 آقای مرادی
موفق باشید
view
[/IMG]

با سلام خدمت آقای مرادی
آقای مرادی حداقل تیراژ شما چقدر است برای چاپ سیلک روی تی شرت با تنوع رنگ بالا ( چیزهایی در حد تصاویر)
آیا من می توانم با شما تماس بگیرم که نمونه کار را برایم بفرستید؟

ساره

New Member
view
ساره گفت:
view
[/IMG]

با سلام خدمت آقای مرادی
آقای مرادی حداقل تیراژ شما چقدر است برای چاپ سیلک روی تی شرت با تنوع رنگ بالا ( چیزهایی در حد تصاویر)
آیا من می توانم با شما تماس بگیرم که نمونه کار را برایم بفرستید؟

Ocarina

Member
سلام
متاسفانه ما چاپ سیلک نداریم...
و برای یک کار با رنگ ثابت و تنوع رنگ بالا چاپ سیلک توصیه نمیشه چون در اثر زمان و شستن چاپ آن از بین میرود.
نوع چاپ ما توسط دستگاه مخصوص و با حرارت بالا و فشار است و بسیار با چاپ سیلک متفاوت است...
در ضمن در این کار تعداد رنگ مهم نیست چون سایر رنگها از ترکیب 4 رنگ اصلی درست میشن و هر رنگی که باشد در چاپ می آید.
حداقل تیراژ هم فکر کنم 20 هزار باشه البته مطمئن نیستم. و در مورد پارچه هم هر نوع پارچه ای امکان نداره...

Saeid Taheri

Active Member
جناب مرادی ، در مورد جنس پارچه مورد نیاز و هزینه اون ، لطف میکنید بیشتر توضیح بدید ؟!
ضمنا قیمت رو ذکر نکردین!

ساره

New Member
ali_moradi گفت:
سلام
متاسفانه ما چاپ سیلک نداریم...
و برای یک کار با رنگ ثابت و تنوع رنگ بالا چاپ سیلک توصیه نمیشه چون در اثر زمان و شستن چاپ آن از بین میرود.
نوع چاپ ما توسط دستگاه مخصوص و با حرارت بالا و فشار است و بسیار با چاپ سیلک متفاوت است...
در ضمن در این کار تعداد رنگ مهم نیست چون سایر رنگها از ترکیب 4 رنگ اصلی درست میشن و هر رنگی که باشد در چاپ می آید.
حداقل تیراژ هم فکر کنم 20 هزار باشه البته مطمئن نیستم. و در مورد پارچه هم هر نوع پارچه ای امکان نداره...

سلام آقای مرادی
آیا روشی هست که من به صورت دستی با کیفیت متوسط این کار را امتحان کنم؟
شما جایی در شیراز می شناسید که بتواند مرا راهنمایی کند؟

Saeid Taheri

Active Member
برای این تعداد ( Picture Attach ) هم به صورت سفارشی امکان ارائه سفارش هست ؟!

پیوست ها

• Leon40.jpg
    Leon40.jpg
    113.6 کیلوبایت · بازدیدها: 42

mehran_p

Member
میشه درباره این دستگاه (چاپ سیلیک )بیشتر توضیح بدید
قیمتش ؟
کارایی که میشه باهاش کرد (به غیره این کار )
و کیفیت کارش
ممنون

Ocarina

Member
mehran_p گفت:
قیمتش ؟
و کیفیت کارش
ممنون
سلام
چاپ سیلک دستگاه نیست یه شیوه چاپی است که بیشتر برای چاپ روی پارچه استفاده میشه ...
البته کار به وسیله شابلون انجام میشه که از توی روزنه های اون که در کنار هم به شکل یک طرح است رنگ عبور میکنه و طرح روی پارچه چاپ میشه... و برای چاپ هر رنگ پارچه یک شابلون خاص اون باید طراحی بشه (امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی) در کل پیچیدگی خاصی نداره ....
البته دستگاههای شابلون اتوماتیک وجود داره که این کارها رو به صورت اتومات انجام میده . البته اون چیزی که اکثر جاها رایج است کار با شابلون دستی هست.
در مورد قیمت هم ارزونترین نوع چاپ هستش (به دلیل سادگی و فراوانی مراکز چاپ سیلک) و بستگی به تعداد رنگ و نوع رنگ داره....
در مورد کیفیت هم برای کارهای ساده و بدون ترام(طیف رنگ متغییر) مناسب است
و مشکل این نوع چاپ ثابت بودن آن است که باید سعی شود از موادی استفاده شود که بیشترین ماندگاری را دارا باشد.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
قیمتش ؟
و کیفیت کارش
ممنون

شما این پیرهنای تایتانیک رو یادتون میاد که یه زمان مد شده بود؟
همشون چاپ سیلک بود .کیفیتش بد نیست ولی به چاپ های جدید نمیرسه.
اگه کاری داشتی بگو ما چاپ سیلک داریم واسه روی پارچه.
قیمتش هم بستگی به نوع کار داره.

mehran_p

Member
ببینید کار من یه لوگو ساده هستش که اصلآ تراکم رنگ نداره
اما اگه کیفیت مثل اون تایتانیکا باشه نمی خوام !
حدود 3-4 هزار تا
S.h.r.m.k در مورد این چاپهای جدید یه کم بیشتر توضیح میدید ؟
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا