چگونه طرح رو لباس چاپ كنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
ببینید کار من یه لوگو ساده هستش که اصلآ تراکم رنگ نداره
اما اگه کیفیت مثل اون تایتانیکا باشه نمی خوام !
حدود 3-4 هزار تا
S.h.r.m.k در مورد این چاپهای جدید یه کم بیشتر توضیح میدید ؟
با تشکر

اگه لوگو تک رنگ باشه مشکلی نداره و کیفیتش بدک نمیشه.
در مورد چاپ های جدیدم که گفتم شرمنده چون زیاد با اونا کار نکردم اطلاعات دقیقی ندارم ازشون.

llllllsol

New Member
سلام دوستان.. من حمید مطهر،طراح پایگاه کیو تی شرت هستم.اینجا رو اتفاقی پیدا کردم.مرکز کیوتی شرت یک پایگاه مجهز و بزرگ با کلی ماشین آلاته که فقط کار چاپ روی تی شرت انجام می ده.جالب اینجا که هیچ محدودیتی روی تیراژ نداره.یعنی حتی یکی هم می شه سفارش داد..!! جالبتر اینکه محدودیت رنگی هم وجود نداره...!!فرض کنین هر چیزی که دوست داشته باشین،هر عکسی ،هر لوگو یا نوشته ایی،خلاصه هر ایده ای که دارین می تونین روی تی شرت خودتون پیاده سازی کنین..!! تی شرتم نمی خواد بخرین بدین چاپ. کلی تنوع جنس و رنگ داره...فقط جنس و رنگو انتخاب می کنین،طرحو آپلود می کنین،سفارش ظرف سه چهار روز تو تنتونه!!! حتما می پرسین قیمت؟؟؟؟؟ بنظرتون چقد می ارزه؟ خود تی شرتو چاپو ارسالو یه نون اضافه حول و حوش 14000 تومان تا 18000 تومان می افته.!!راستی اینم بگم اوایل کاره که قیمتا پایینه تقریبا.شاید بالاتر بره شایدم نه..!!! سوای قیمت تی شرتش ،قیمت چاپش فکر نمی کنم اصلا به چشم بیاد..حالا کلاه خودتونو قاضی کنید!! راستی اگر سوالی داشتید خوشحال می شم کمکتون کنم...بازم میام اینورا ...به امید دیدار...:smile:
سلام دوست عزیز:
از شما خواهش می کنم حتما به قوانین احترام بگذارید و اجازه بدین در حضور هم از تجربیات ارزشمند شما دوست عزیز استفاده کنیم. امیدوارم اعمال قوانین باعث ناراحتی شما نشه چون قوانین بر اساس نیاز ها و کمک به همه ما نوشته و اجرا می شن.

امین زردوزی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

fer@nk

Member
به نظر خودتون این قیمتها یکم غیر واقعی نیست؟
آخه چه خبره ؟مگه می خوای چیکار کنی؟برای یه تی شرت 14000 تومان بپردازیم؟

llllllsol

New Member
فرانک جان سلام/
باید در جوابیه شما بگم که ما ایرانیها از بس کلاه رفته سرمون فقط سعی داریم به قیمت توجه کنیم چون جنس های بد با قیمت بالا زیاد رفته تو پاچمون... شاید یکی این وسط کار متناسب با قیمت بده. شما از کجا می دونی گرونه؟ حالا شما دوست داری مجانی بیا ببر ولی بدون bmw با پراید شاید یه فرقایی داشته باشن عزیزم...مهم اینه که ببینیمشون.:)

fer@nk

Member
دوست من :
اینکه من می گم بهتره قیمت ها رو بیارین پایین دلیلش این هست که بتونید بازار رو بدست بگیرید؟
چرا که هر روز داره به طرفداران این تی شرت ها اضافه میشه؟
و با این قیمت شما به جایی نخواهید رسید و بعضی مواقع بهتر هست که قیمت رو پایین آورد تا خریدار بیشتری داشته باشید!!
این نظر شخصی خودم هست امیدوارم که در کارتون موفق باشید

pirmard

Member
اگه ما یکی دو تا طرح داشته باشیم بخیام بزنیم چی ؟ کسی نیست تکی بزنه ؟
کار هم تک رنگه . 2 خط نوشته می خام فقط ...

سلام منم همينو ميگم قيمت ها بالا هستن بايد خيلي بيا پايين تر موافقم فرانك جان

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به درخواست همکار این بخش تاپیک از مسیر خودش خارج شده.

لطف کنید اگر موردی هست تو پیغام خصوصی مطرح کنید.

قفل - سارا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا