چه سیستم عاملی را انتخاب کنم؟

aghanaser

Member
بهتره قبل از صحبت در مورد قیمت، اول تحقیق کنید! شرکت مایکروسافت ویندوز های خودش رو کمتر از 100 هزار تومان به فروش نمیگذاره! قیمت ویندوز خودم که همین امسال خریدم 180 هزار تومان بود و مطمئنم هنوز همین قیمته!
با سلام
دوست عزيز من نميخواستم بگم شما قيمت درستي ننوشتيد.وشما هم اگه مثل من تحقيق كنيد متوجه مي شيد كه قيمت xp اورجينال در كشورهاي مختلف متفاوت هست.براي خود من يكبار از دبي آوردن به قيمت 120 و يكبار همين چند هفته پيش از چين آوردند به قيمت 65 تومان.(يكي از دوستان قابل اعتماد).واينكه گفتم فروشگاه لاوان عرضه مي كنه نميدونم مال كدوم كشور هست ولي كاملا اورجينال هست....

موفق باشيد

wild-man

Member
سلام دوستان لاوان مال کشور ایرانه البته یکسری آدمهای گردن کلفت توش هستن که بعلت آشنا بودن با برادران مرزبان اجناس رو با قیمت پایین وارد می کنن کارشونم قانونیه ولی قیمت ویندوز به خاطر اینکه چین هم مثل ایران درو پیکر درست حسابی نداره این چیزا با این قیمتها توش گیر میاد

Cyletech

Member
من پرند رو خریدم!
حالا شما کدوم نسخه از ویندوزش رو پیشنهاد می کنید؟
با این سخت افزاری که الان نصب هست، ویندوز XP 32-bit را پیشنهاد می کنم. برای اصلی بودن DVD ها به هولوگرام دقت کن که باید آرم پرند روش باشه!

سلام دوستان لاوان مال کشور ایرانه البته یکسری آدمهای گردن کلفت توش هستن که بعلت آشنا بودن با برادران مرزبان اجناس رو با قیمت پایین وارد می کنن کارشونم قانونیه ولی قیمت ویندوز به خاطر اینکه چین هم مثل ایران درو پیکر درست حسابی نداره این چیزا با این قیمتها توش گیر میاد
تأیید میشه. یادمه پدرم می خواست برام کمربند از همین فروشگاه های اطراف بخره، قیمت گرفت فرضاً 30 هزار تومان. رفت تهران همون مدل کمربند رو قیمت گرفت به 15 هزار تومان. برگشت به اولین فروشگاه و پرسید که چرا اینقدر تفاوت؟! فروشنده گفت: آخه اینجا فلان جا هست و تا تهران فاصله زیادی داره. البته کمی آب و تابش بدید میشه حرف خودش :) . قیمت در ایران اصلا یکی نیست! یکی پارتی داره و اون یکی نه! یکی ارزش کارش اینقدره یکی کمتره و ... .

دوست عزيز من نميخواستم بگم شما قيمت درستي ننوشتيد.وشما هم اگه مثل من تحقيق كنيد متوجه مي شيد كه قيمت xp اورجينال در كشورهاي مختلف متفاوت هست.براي خود من يكبار از دبي آوردن به قيمت 120 و يكبار همين چند هفته پيش از چين آوردند به قيمت 65 تومان.(يكي از دوستان قابل اعتماد).واينكه گفتم فروشگاه لاوان عرضه مي كنه نميدونم مال كدوم كشور هست ولي كاملا اورجينال هست....
عذر میخوام دوست خوبم. منظور بدی نداشتم! حق با شماست :rose:

بازم ممنونم
خواهش میکنم مشخصات یه سیستم خوب برای کارهای گرافیکی و انیمیشن به من بدید!
این چندمین باره دارم این درخواستو میکنم!

wild-man

Member
سلام دوست عزیز شما بر دوحالت میتونید سیستم ببندید:
1-به حالت gforce with intel
2-به حالت ati with amd
البته این رو هم بگم میشه حالتهای دیگه ای هم بست ولی به نظر این حقیر(خودم) و سایتهایی مثل p30world بهتر اینها باهم مچ میشن.
در مورد دیگه من خودم amd-atiرو پیشنهاد میدم بهترین دلیلم هم اینه که شاید اینتل کاراییش بهتر باشه (بعید میدونم)ولی قیمت یه قطعه که قدرتش برابر باشه در دو مارک intel و amd حدود 30 تا 200 هزار تومانهamd ارزونتره درمورد کارت گرافیک هم چون amd شرکت ati رو خریده و باهم کار میکنن خیلی بهتر باهم مچ میشن.
این تا اینجاش در ضمن این روهم بگم اگه قصد خرید یه کارت گرافیک رو داری اگه واقعا کاراییش واست مهمه نه اینکه صرفا بالا باشه حتما برند اصلی رو تهیه کن.
یا حق

Cyletech

Member
خواهش میکنم مشخصات یه سیستم خوب برای کارهای گرافیکی و انیمیشن به من بدید!
قبلاً هم گفتم برو یک فروشگاه معتبر و بگو من کارم اینه و اینقدر هم پول دارم. خودشون یک سیستم توپ بهت میدن. البته قبل از اینکه جمع کنه بگو لیست کنه تا شما بیای انجمن ها و یا همون فروشگاه های اطراف بعد اگر دیدی همه نظر مثبتی دارند، اون سیستم رو تهیه کنی :)

aghanaser

Member
پاسخ:

با سلام
من هم با Cyletech موافقم.شما مي تونيد چند تا ليست با قيمت از فروشگاههاي مختلف بگيريد بعد اونها را براي تاييد در فروم قرار بديد.ماهم تا جايي كه بتونيم راهنماييتون ميكنيم...
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا