چطور میشه یک فلش تمام صفحه ساخت؟

talk to the wal

New Member
سلام به دوستای خوبم. مطمئن هستم که تا حالا چندیدن بار به با فلشهای فول اسکرین برخورد کردید که وقتی اجرا میشن تمام صفحه رو میپوشونه و دکمه های بستن و مینی مایز از بین میره و وقتی اسکیپ میزنی به حالت پنجره دار برمیگرده. میخواستم بدونم که کد مورد نیاز برای این کار چیه. و سوال دیگه ام اینه که چطورمیشه یه دکمه ساخت که وقتی روی اون کلیک کردی فلش پلیر خارج بشه. خیلی ممنون منتظر کمکتون هستم.:)

talk to the wal

New Member
سلام دوست عزیز. از لطفت ممنون. من چند روزی بود خط ای دی اس ال اینترنتم قطع شده بود. به همین خاطر الان جوابتو دیدم.یه سوال اینجا به غیر از تو چرا هیشکی جواب آدم رو نمیده....... بگذرم من این کد رو استفاده کردم اما جواب نمیده. آیا باید براش تعریف کنم که کد پی اچ پی مینویسم؟ و آیا اینکه با خود اکشن اسکریپ نمیشه؟ :shock:

rezaee

Member
ایول. من اول انجام دادم اما کار نمی کرد. متوجه شدم که باید اس دبلیو اف رو خارج از فلش ران کرد. دستت درد نکنه عالی بود:rose: یه سوال بنظرت معادل همچین کدهایی رو چطور توی اکشن اسکریپت 3 میشه بدست اورد؟؟؟:-?

amir_s

Active Member
از طریق جستجو در Help فلش و اگر به نتیجه نرسیدید همینجا گفتن .

amir_s

Active Member
سلام دوست عزیز. از لطفت ممنون. من چند روزی بود خط ای دی اس ال اینترنتم قطع شده بود. به همین خاطر الان جوابتو دیدم.یه سوال اینجا به غیر از تو چرا هیشکی جواب آدم رو نمیده....... بگذرم من این کد رو استفاده کردم اما جواب نمیده. آیا باید براش تعریف کنم که کد پی اچ پی مینویسم؟ و آیا اینکه با خود اکشن اسکریپ نمیشه

اگر در محیط وب بخواید استفاده کنید باید از درستورات HTML استفاده کنید . و Width و Height آبجکت فلش رو به جای مقدار دهی با pixel ، با درصد مقدار بدید ... مثلا 100%

جدیدترین ارسال ها

بالا